Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Jak uwazacie, jaki rogz bd pasował do flexi pomarańcz? Bo nie podoba mi sie ten z miekkich pomarancz, ktory mam
  2. Dlatego mowie, zeby pisaly na pw. Marta- super Aresowi w delfinkach :] W świątecznym też ;ddd
  3. No mam sport reda, planeta i smycz krowe. Ale takie rozmowy to na PW, bo modzi pogonią ;] Jak to ile cm? Min. w obwodzie ok. 20 cm, a max....? Ok. 30 cm.
  4. Do ustalenia ;pp Ale tanio, bo zalezy mi na szybkiej sprzedazy. Ale to juz na pw ;]]
  5. chi23- jakiego masz psa? ;pp Bo ja sprzedaje planeta ;pp Obiecane fociaki: [IMG]http://i46.tinypic.com/33ou04o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/339lxd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2s0epmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/b6vlfm.jpg[/IMG]
  6. Nie wiem, nie wiem czy zasłużyliście ;ppp
  7. A do nas dzisiaj doszedł komplet Rogza od RCookie ;ddd Foty dam... później ^^ Ale narazie powiem jedno: komplet super! Ślicznie sie na małej prezentuje, uważam, że za szeroki on nie jest ;] I obroża strasznie za duża nie jest ;ddd
  8. Ale ja i tak nie pojmuje.... Robi sie z jednego rzedu sznureczkow czy z dwoch? :D Bo ja chyba bd robiła sposobem mulinowym
  9. Okk ;] Bd wdzieczna ;***
  10. Dobrze, ze powiedzialas ;] No a jak obroza na zatrzask to jak to zrobic? W sensie chodzi mi o te zaczepianie o zatrzaski itp..
  11. Czyli na obroże o szerokosci 1,5 cm ile potrzeba sznurków?:D
  12. BobowitaMW- pochodze po sklepach, może znajde takie sznurki, to porobie ;] Tylko nie wiem skąd zatrzaski wziąć małe....
  13. Ja na wystawie u mnie w Białymstoku w sierpniu za wypełnienie 2 ankiet dostałam 2 darmowe te pasztety. Jeden wzięłam z rybą, drugi z królikiem i czymś jeszcze. Ale sie zastanawiam, czy moja sucza to bd jeść... Zastanawiam sie czy nie sprzedac. Chetny ktos?;]
  14. Widziałam na stronie: http://www.krakvet.pl/orijen-regional-135kg-p-13800.html nową wersję Orijena, z dziczyzną. Próbował ktoś tego? Bo suni posmakowało TOTW z bizonem, a nie moge nigdzie u siebie dostać, a 2 kg przez neta to dla nas za duzo
  15. A jesli ja umiem robic takie bransoletki: [url]http://www.allegro.pl/item845211021_recznie_robiona_bransoletka_przyjazni_z_muliny.html[/url] Myslisz, ze da sie z tego obroze zrobic?
  16. na co magda wyslalas?
  17. Ah, Olieczko wspaniale zatem jest ;pp Dziewczyny, czyli jak jest z domkami? Na górze 2 pokoje po 2 łóżka, tak? A na dole? ;pp
  18. Tak tak Olu, jechać musze ;p Ale musieć to nie znaczy móc ;pp Jak Arni nie bedzie do niej latał ciągle to uwierz mi, że go zaakceptuje (mam nadzieje). Na obozie byliśmy w domku z mieszańcem boksera czy coś (pies Shetanki) i pierwsze spotkanie- brak jakiegokolwiek zainteresowania, bardzo rzadko kiedy przychodzil do mojego pokoju do Daisy, wiec jak Arni do psów nie ma ADHD to bd dobrze ;]
  19. Heh ;p Skibka- w tym rzecz, że moja większości większych psów paniicznie sie boi, kiedyś duży pies ją ugryzł, całe szczęście nic się nie stało. 2 piętra nade mną mieszkają sąsiedzi, którzy mają dużego kundla z adhd i puszczają go z 10latką.... Na smyczy cienkiej, takiej jaką ja mam dla Daisy. Na klatce pies biega bez smyczy, juz nie raz atakował daisy.
  20. Eeej ;p JA robie takie bransoletki na reke ;ppp To sie podobnie robi? Bo jak tak, to swojej chyba cos zrobie ;p
  21. Iś&Chester narazie z dojazdem jest problem ;pp Ale sie zobaaczy ;]
  22. Mi by sie chyba szerszy podobal na Mutu ;] Ale w tym też ładnie. Zgadzam sie z Pestką, może to tylko tak na zdjeciu, ale ja miałam wrażenie że jest ona taka sama jaką ja mam dla Daisy- 11 mm
  23. Moja siostra tez talentow krawieckich wcale nie umie ;] Rozpruwasz te niteczki, odcinasz ile Ci potrzeba i przyszywasz ;]
×
×
  • Create New...