-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Jak uwazacie, jaki rogz bd pasował do flexi pomarańcz? Bo nie podoba mi sie ten z miekkich pomarancz, ktory mam
-
Dlatego mowie, zeby pisaly na pw. Marta- super Aresowi w delfinkach :] W świątecznym też ;ddd
-
No mam sport reda, planeta i smycz krowe. Ale takie rozmowy to na PW, bo modzi pogonią ;] Jak to ile cm? Min. w obwodzie ok. 20 cm, a max....? Ok. 30 cm.
-
Do ustalenia ;pp Ale tanio, bo zalezy mi na szybkiej sprzedazy. Ale to juz na pw ;]]
-
chi23- jakiego masz psa? ;pp Bo ja sprzedaje planeta ;pp Obiecane fociaki: [IMG]http://i46.tinypic.com/33ou04o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/339lxd0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2s0epmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/b6vlfm.jpg[/IMG]
-
Nie wiem, nie wiem czy zasłużyliście ;ppp
-
A do nas dzisiaj doszedł komplet Rogza od RCookie ;ddd Foty dam... później ^^ Ale narazie powiem jedno: komplet super! Ślicznie sie na małej prezentuje, uważam, że za szeroki on nie jest ;] I obroża strasznie za duża nie jest ;ddd
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
nie rozumiem ;] Huuk ;] -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Ale ja i tak nie pojmuje.... Robi sie z jednego rzedu sznureczkow czy z dwoch? :D Bo ja chyba bd robiła sposobem mulinowym -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Okk ;] Bd wdzieczna ;*** -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Dobrze, ze powiedzialas ;] No a jak obroza na zatrzask to jak to zrobic? W sensie chodzi mi o te zaczepianie o zatrzaski itp.. -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Czyli na obroże o szerokosci 1,5 cm ile potrzeba sznurków?:D -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
BobowitaMW- pochodze po sklepach, może znajde takie sznurki, to porobie ;] Tylko nie wiem skąd zatrzaski wziąć małe.... -
Ja na wystawie u mnie w Białymstoku w sierpniu za wypełnienie 2 ankiet dostałam 2 darmowe te pasztety. Jeden wzięłam z rybą, drugi z królikiem i czymś jeszcze. Ale sie zastanawiam, czy moja sucza to bd jeść... Zastanawiam sie czy nie sprzedac. Chetny ktos?;]
-
Widziałam na stronie: http://www.krakvet.pl/orijen-regional-135kg-p-13800.html nową wersję Orijena, z dziczyzną. Próbował ktoś tego? Bo suni posmakowało TOTW z bizonem, a nie moge nigdzie u siebie dostać, a 2 kg przez neta to dla nas za duzo
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
A po ile długości?;] -
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
A jesli ja umiem robic takie bransoletki: [url]http://www.allegro.pl/item845211021_recznie_robiona_bransoletka_przyjazni_z_muliny.html[/url] Myslisz, ze da sie z tego obroze zrobic? -
na co magda wyslalas?
-
Ah, Olieczko wspaniale zatem jest ;pp Dziewczyny, czyli jak jest z domkami? Na górze 2 pokoje po 2 łóżka, tak? A na dole? ;pp
-
Tak tak Olu, jechać musze ;p Ale musieć to nie znaczy móc ;pp Jak Arni nie bedzie do niej latał ciągle to uwierz mi, że go zaakceptuje (mam nadzieje). Na obozie byliśmy w domku z mieszańcem boksera czy coś (pies Shetanki) i pierwsze spotkanie- brak jakiegokolwiek zainteresowania, bardzo rzadko kiedy przychodzil do mojego pokoju do Daisy, wiec jak Arni do psów nie ma ADHD to bd dobrze ;]
-
Heh ;p Skibka- w tym rzecz, że moja większości większych psów paniicznie sie boi, kiedyś duży pies ją ugryzł, całe szczęście nic się nie stało. 2 piętra nade mną mieszkają sąsiedzi, którzy mają dużego kundla z adhd i puszczają go z 10latką.... Na smyczy cienkiej, takiej jaką ja mam dla Daisy. Na klatce pies biega bez smyczy, juz nie raz atakował daisy.
-
Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)
MakeBelieve replied to vege*'s topic in Obroże i smycze
Eeej ;p JA robie takie bransoletki na reke ;ppp To sie podobnie robi? Bo jak tak, to swojej chyba cos zrobie ;p -
Iś&Chester narazie z dojazdem jest problem ;pp Ale sie zobaaczy ;]
-
Mi by sie chyba szerszy podobal na Mutu ;] Ale w tym też ładnie. Zgadzam sie z Pestką, może to tylko tak na zdjeciu, ale ja miałam wrażenie że jest ona taka sama jaką ja mam dla Daisy- 11 mm
-
Moja siostra tez talentow krawieckich wcale nie umie ;] Rozpruwasz te niteczki, odcinasz ile Ci potrzeba i przyszywasz ;]