Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ale to jest dla średnich. A dla mojej jest za duża 1,8. To jest 3/4 a ja potrzebuje 1/2. Na szczescie z Lupine mi odpisali, ze aktualnie nie maja tego wzorku dostepnego w magazynie, wiec pozostaje czekac :)
  2. Ale to jest dla średnich. A dla mojej jest za duża 1,8. To jest 3/4 a ja potrzebuje 1/2. Na szczescie z Lupine mi odpisali, ze aktualnie nie maja tego wzorku dostepnego w magazynie, wiec pozostaje czekac :)
  3. Jest- 20-30 cm :) Kurcze, taki w sumie tez by pasowal. a gdzie widzialas?
  4. Kurcze, ciotki! Gdzie moge kupic obroze z Lupinka dla małych (1/2) Puppy Love? Najlepszy byłby ten rozmiar od 21 cm do 30 cm. Bo juz nigdzie znalezc go nie moge!
  5. Pipi- chodzi mi o to, czy jakis Twoj zwierzak nie potrzebuje moze specjalistycznej karmy :) Postawie w jednej lecznicy puszke dzisiaj, tam duzo ludzi pomaga ;] Wiec napewno ta karme kupie. Tylko powiedz- bardziej potrzebujesz dla psow? Bardziej sucha czy mokra?
  6. Molli- ale ktory? xD Ten butterfly? Mam smycz na wymiane albo sprzedaz ;] Ten komplet czewony zreszta tez
  7. Pipi a taka karma: [url]http://allegro.pl/item887702996_psy_belamy_wolowina_20_kg_puszka_kurier.html[/url] [url]http://allegro.pl/item887862079_belamy_wolowina_puszki_1250g_12_sztuk_kurier.html[/url] to dla psow a dla kotow: [url]http://allegro.pl/item894508582_kot_karma_belamy_z_wolowina_kura_20_kg_cirrus.html[/url] moze super nie jest, ale duzo i tanio, no i kurierem byloby do Ciebie od razu. Bo tak to troche bez sensu kupowac np. w markecie worki po 10 kg a potem problem z dowozem
  8. My mamy zatrzaski: [url]http://i47.tinypic.com/2nw1j6t.jpg[/url] - 11 mm [IMG]http://i45.tinypic.com/2qlyj2c.jpg[/IMG] - 16 mm
  9. Jej, Iza ; *** Wiesz, ze Cie uwielbiam? :) Tak tak! Tak tanio rogzów eSek nie znajdziecie!
  10. Jasne, że możesz dać! Tu chodzi tylko o to, że są mięciutkie i nadają się fajnie dla małych psów- można je podzielić na małe kawałeczki bez problemu, a nie jak czasem takie duże paszteciki, które tylko dla większego dać ;]
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/178659-Wszystko-dla-Twojego-psa-Na-podopiecznych-Pipi-Do-31-01-godz-21?p=13979993#post13979993[/url] Bazarek :) Dzisiaj zrobie jeszcze drugi; ]
  12. My raczej nie nosimy w domu obrozki. Czaasem sie zdarzy, jak mama wychodzi, to mi sie nie chce odpinac, to juz wieczorem jak lezymy to wtedy jej zdejmuje
  13. My raczej nie nosimy w domu obrozki. Czaasem sie zdarzy, jak mama wychodzi, to mi sie nie chce odpinac, to juz wieczorem jak lezymy to wtedy jej zdejmuje
  14. Pipi- ja sie przeziebiam jak z psem wyjde na spacer, wiec dla mnie nic tam na przeszkodzie nie stoi :) Dziewczyny, to moze warto byloby sie zlozyc na karme i kupic gdzie najtaniej?
  15. no wlasnie o to mi chodzi w jakim lumpeksie jest najtaniej :) [url]http://allegro.pl/item895224334_sucha_karma_pedigree_3_kg_junior_adult.html[/url] licytowac? moze uda sie za pare zl [url]http://allegro.pl/item896477559_karma_dla_malego_pupilka_whiskas_bcm.html[/url] moze tez sie uda mam konto na allegro, jakby sie udalo cos wygrac, to wtedy od razu do Pipi by szlo to
  16. Ok, postaram sie jakies zbiorki porobic czy cos i podziele to na karme i koce.. Wie ktoś gdzie tanie koce sa ?xD
  17. Pipi- masz jakies male psy? Bo mam 2 pipetki z fiprexa na malucha.
  18. Na dniach sie tam przejade, ok? Kolezanka obiecala podrukowac ogloszenia i porozwieszac u nas w lecznicach. Ajj, szkoda, ze sie nie dowiedizalam o Tobie wczesniej... Mialam killkanascie kg karmy i dla psow i dla kotow, aj... Oddalam dla Kotkowa. Nie zaluje, ale nie wiedzilaam ze ktos blisko w potrzebie jest :) Pipi- jaki rodzaj karmy jest glownie potrzebny? chodzi mi dla szczeniakow czy doroslych? cos jeszcze oprocz zarelka i kocow sie przyda?
  19. Dziewczyny z bialego sluchajcie. na handlowej (chyba) jest hurtownia zoologiczna. tam obok bambino. nie ma zadnego szyldu, ale to chyba naprzeciwko bambino z tego co pamietam. tam sa ceny hurtowe roznych karm, moze byc taniej.
  20. Iza- no wlasnie pogoda przeszkadza ;( Ferie sa, czas wolny jest a pogoda jak zawsze sie buntuje
  21. Dziewczyny. Sluchajcie, daloby sie jakos przejechac do Pipi? :) Bo chętna mam jeszcze kolezanke do pomocy. Tylko no problem z dojazdem troche..
  22. A ja kupiłam penisa w sklepie zoologicznym i nie smierdzial ;pp Mój pies przez 2 tygodnie wcina jednego ;p Co prawda przekroilam na pół, ale nadal sie gdzies jeszcze walają
  23. Napisz na PW co bys chciala, moze sie dogadamy ;] A tak zeby nie robic zbytniego OT będę miała smycz czarną i obróżkę niebieską od Marty :)
  24. chi23 a czemu przelewem nie mozesz?;p
  25. Wiesz, ew. ja mam fajne rzeczy ;p
×
×
  • Create New...