-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ale to jest dla średnich. A dla mojej jest za duża 1,8. To jest 3/4 a ja potrzebuje 1/2. Na szczescie z Lupine mi odpisali, ze aktualnie nie maja tego wzorku dostepnego w magazynie, wiec pozostaje czekac :)
-
Ale to jest dla średnich. A dla mojej jest za duża 1,8. To jest 3/4 a ja potrzebuje 1/2. Na szczescie z Lupine mi odpisali, ze aktualnie nie maja tego wzorku dostepnego w magazynie, wiec pozostaje czekac :)
-
Jest- 20-30 cm :) Kurcze, taki w sumie tez by pasowal. a gdzie widzialas?
-
Kurcze, ciotki! Gdzie moge kupic obroze z Lupinka dla małych (1/2) Puppy Love? Najlepszy byłby ten rozmiar od 21 cm do 30 cm. Bo juz nigdzie znalezc go nie moge!
-
Molli- ale ktory? xD Ten butterfly? Mam smycz na wymiane albo sprzedaz ;] Ten komplet czewony zreszta tez
-
Pipi a taka karma: [url]http://allegro.pl/item887702996_psy_belamy_wolowina_20_kg_puszka_kurier.html[/url] [url]http://allegro.pl/item887862079_belamy_wolowina_puszki_1250g_12_sztuk_kurier.html[/url] to dla psow a dla kotow: [url]http://allegro.pl/item894508582_kot_karma_belamy_z_wolowina_kura_20_kg_cirrus.html[/url] moze super nie jest, ale duzo i tanio, no i kurierem byloby do Ciebie od razu. Bo tak to troche bez sensu kupowac np. w markecie worki po 10 kg a potem problem z dowozem
-
My mamy zatrzaski: [url]http://i47.tinypic.com/2nw1j6t.jpg[/url] - 11 mm [IMG]http://i45.tinypic.com/2qlyj2c.jpg[/IMG] - 16 mm
-
Jej, Iza ; *** Wiesz, ze Cie uwielbiam? :) Tak tak! Tak tanio rogzów eSek nie znajdziecie!
-
Jasne, że możesz dać! Tu chodzi tylko o to, że są mięciutkie i nadają się fajnie dla małych psów- można je podzielić na małe kawałeczki bez problemu, a nie jak czasem takie duże paszteciki, które tylko dla większego dać ;]
-
My raczej nie nosimy w domu obrozki. Czaasem sie zdarzy, jak mama wychodzi, to mi sie nie chce odpinac, to juz wieczorem jak lezymy to wtedy jej zdejmuje
-
My raczej nie nosimy w domu obrozki. Czaasem sie zdarzy, jak mama wychodzi, to mi sie nie chce odpinac, to juz wieczorem jak lezymy to wtedy jej zdejmuje
-
no wlasnie o to mi chodzi w jakim lumpeksie jest najtaniej :) [url]http://allegro.pl/item895224334_sucha_karma_pedigree_3_kg_junior_adult.html[/url] licytowac? moze uda sie za pare zl [url]http://allegro.pl/item896477559_karma_dla_malego_pupilka_whiskas_bcm.html[/url] moze tez sie uda mam konto na allegro, jakby sie udalo cos wygrac, to wtedy od razu do Pipi by szlo to
-
Na dniach sie tam przejade, ok? Kolezanka obiecala podrukowac ogloszenia i porozwieszac u nas w lecznicach. Ajj, szkoda, ze sie nie dowiedizalam o Tobie wczesniej... Mialam killkanascie kg karmy i dla psow i dla kotow, aj... Oddalam dla Kotkowa. Nie zaluje, ale nie wiedzilaam ze ktos blisko w potrzebie jest :) Pipi- jaki rodzaj karmy jest glownie potrzebny? chodzi mi dla szczeniakow czy doroslych? cos jeszcze oprocz zarelka i kocow sie przyda?
-
A ja kupiłam penisa w sklepie zoologicznym i nie smierdzial ;pp Mój pies przez 2 tygodnie wcina jednego ;p Co prawda przekroilam na pół, ale nadal sie gdzies jeszcze walają
-
Napisz na PW co bys chciala, moze sie dogadamy ;] A tak zeby nie robic zbytniego OT będę miała smycz czarną i obróżkę niebieską od Marty :)
-
chi23 a czemu przelewem nie mozesz?;p
-
Wiesz, ew. ja mam fajne rzeczy ;p