-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
na allegro jest jeden: [url]http://www.allegro.pl/item895239061_kong.html[/url]
-
Magda, wiesz... zalezy jak dlugo :D Ale mi i tak flexi idzie jeszcze -.- Hah i takim o to sposobem najprawdopodobniej jutro stane sie posiadaczka green tartana -.- (wez, magda siostra mi pieniadze jest winna i mi oddala wlasnie -.-)
-
ok, dzieki ;p magda mi jeszcze przynosi green tartana z rogza zobaczyc czy na daisy pasuje, haha :)
-
ej magda, to zamowimy razem, ok?:D na pm?;p to ja roz odblaskowy wezme
-
Haha, dziewczyny to kasa na jutro! :D Kaska za id + 2 zł za przesylke ;pp Iza i kaska za planeta, przyniose jutro! (tez ide, mwaahahah) Ja to nie wiem ile ich musze zamowic -.- teraz to wezme 4, potem po cichaczu bede dokupowac :D co do wielkosci- biore kostke, serduszko, lapke i koniczynke... a co byscie poradzily? brac normalna wielkosc?
-
Gdyby moja Daisy byla wieksza i ten obwod szyi bylby dobry na polzacisk to sama bym wziela -.- Po kazdym spacerze musze czesac psa, bo wlos na szyi taki skrecony
-
Dziubasku, ale ja takie zamawiam! Haha ;pp Czerwien do butterfly, czerwien tez do obrozki mojego psa, fiolet do kompletu z biedronki, przezroczysty bedzie do różu :D i raczej tez chyba przezroczysty do niebieskiej obrozy (albo inny..?) Marta- mam pytanie. Brałaś standardową wielkość? Jak myślisz, nie będą one za duże dla Daisy?
-
Mi nigdy. Zawsze dają do ID takie kółeczka, montuje ID na tym i za te kółeczko przyczepiam do obroży.
-
chantell- ? a co to ma do tego? bo york, to nie moze? jesli pasuje rozmiarem to czemu nie? ludzie help! mozna znalezc gdzies jeszcze daisy albo green tartana mke? i zeby w tym samym byl roz odblask -.-
-
Najprawdopodobniej kupuje dla Daisy na p-m obroże rogza mke różowy odblask, bo nigdzie nie moge dostac lupina puppy love -.- No a ze jedna obroze szkoda kupowac, to jeszcze jakas chce ;p Kto pomoze jaką?:D
-
Tak sie zastanawiam... Naprawde mozna dawac surowa kosc dla psa (w tym przypadku yorka), ktory zawsze na suchej karmie? Jakoś tak sie boje.. Wlasnie sucz dostala kosc, minutke podgotowaną, zeby ta kosc taka calkiem surowa nie byla
-
to tez czesto. problem z aportem teraz mam, bo sucz ucieka. mam nadzieje ze dziewczyny w klubie mi pomoga. nie slucha sie mnie tak dobrze jak bylo.
-
Feigned, prawda ze miekkie i lekkie pomarancz jest swietny? :D Taka Vini ma na sprzeedaz taniutko ;p
-
viva to takie bordo bardziej z czarnym. mi niezbyt podchodzi ;pp miekkie i lekkie- uwazam ze stara seria jest super, ja mam pomarancz juz od dwoch lat, uwazam ze nadal w bardzo dobrym stanie (na sprzedaz)
-
Ale czemu nie zalozyc dla psa butów, gdy jade z psem na pare godzin, tak jak dzisiaj ja pojechałam? Wole byc pewna, ze pies bedzie mial ochrone lapek w tych bucikach, nie wiem ile ten krem trzyma
-
darkshadow- to pomysl co jest wiekszym katowaniem. nalozenie psu butow i normalne chodzenie w nich, czy skakanie na spacerze, bo sol strasznie szczypie?
-
to yorczek? ja dla swojej bym nie kupila zadnego z tych, chociaz choc femine jest swietny
-
Powiem ci szczerze, ze mi zaden z tych jakos do niej niezbyt :) Pomarancz albo czerwien mysle ze bylby super
-
Oj, Pipi też mnie to denerwuje ;/ Na bazarku chyba 5 razy mi ten sam post się wysłał. A pochwalę się, że z dwóch bazarków jest 103 zł, jeszcze jeden zrobię, to może uda się na 2 worki po 20 kg karmy kupić :) Albo kupię ten worek 20 kg i mokre ;) Pipi, a może coś jeszcze oprócz jedzonka potrzeba? Mów śmiało! Na dzień dzisiejszy ile masz karmy dla kogo?
-
A ja właśnie nie polecam. Spieprzyłam psa do końca. Teraz mam cholerne problemy z przywołaniem, chociaż przez ok. 2 miesiące po obozie pracowałam z suczą na placu- było widać, że nam obóz nie pomógł. Ja mam teraz problemy z prowadzeniem psa po torze ;p
-
no tez tak patrze ;] wezme ja, co mi szkodzi :)
-
A co sadzicie o rzeczach z Froga? Bo znalazlam fajna obrozke: [url]http://photos03.allegroimg.pl/photos/400x300/904/88/15/904881541_1[/url] I tak sie zastanawiam czy nie kupic ;pp