Coffe- nie zrozumiałam po prostu tego.. A ile ja niby kupuje dla Daisy?
Coffe- mi w sumie też, ale wiesz, wygrałam, mogę wybrać jaką chcę, więc stwierdziłam, że taka mała, a długa smycz będzie idealna, na przykład nad rzekę w lato czy coś, gdzie psa spuścić nie mogę. A, że kolor różowy... heh ;p Młoda ma fioletowo-różowy dresik i jakoś tak wyszło ;]