Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Dobrze, ale znasz powód tego? Podejrzewam, że nie. Ja wiem dlaczego i to wyszło... nagle. Ja również dlatego się wypisuję.
  2. Mnie proszę wypisać :)
  3. A ten szarpak to nie za duży?XD Natalia, z tą orką to co Ty robisz? Dajesz dla psa do gryzienia tak o czy jak? :)
  4. [url]http://petstages.pl/resources/img_d/224_141.jpg[/url] JEST SUPER! Właśnie sie z Daisy tym dosłownie 5 sekund pobawiłam, a młoda wniebowzięta! Tak za te chorągiewki lubi łapać :D Czuję, że nabędziemy nie jedną i nie dwie zabawki z petstages'a ;pp
  5. Hej, heloł xD Nie chce ktoś może jutro np. albo w weekend czy w tym tygodniu się spotkać? xD
  6. Ja na 95% jadę, ale narazie chyba troszkę za wcześnie żeby wpisać na listę pewniaków, ale trzymajcie kciuki ;**
  7. Magda, super! Robisz tą samą metodą, z gazety?;]
  8. O, Lucky! Sory, ale zostawilam Ci wiadomosc na gg. Dalabys mi jak najszybciej odpowiedz na PW? :) A jaką masz smycz?;] Co do 'smrodów'. Moja półtora roku w wodzie, błocie itp. i nigdy nie suszyłam. No chyba, że po praniu. I nie śmierdzi xD
  9. Nie emocjonuje sie, nie wiem o co Ci chodzi... Tylko po prostu zdziwilam sie, jak Chi napisala, ze ja tak duzo rzeczy mam i tyle ;]
  10. ? Moja mama o połowie rzeczy nie wie, wiec wiesz... ;] Ale to nie ten temat.
  11. Hm. Wiele osób ma wiele więcej ode mnie.... Mam psa półtora roku, to się nazbierało. To nie jest tak, że ja od razu kupuje 3 komplety czy coś.... Coś się spodoba to kupię...
  12. Coffe- nie zrozumiałam po prostu tego.. A ile ja niby kupuje dla Daisy? Coffe- mi w sumie też, ale wiesz, wygrałam, mogę wybrać jaką chcę, więc stwierdziłam, że taka mała, a długa smycz będzie idealna, na przykład nad rzekę w lato czy coś, gdzie psa spuścić nie mogę. A, że kolor różowy... heh ;p Młoda ma fioletowo-różowy dresik i jakoś tak wyszło ;]
  13. Przepraszam, ale co tyle? Tą smycz w konkursie wygrałam... Co ja niby takiego dla psa kupuje? Co do poprzedniego posta: nie widzę żadnych zdjęć
  14. Ej sory no, ale jak idzie jakiś pies po ulicy, to nie ma na pysku wypisanego jakiej jest płci.... Mi sie akurat nie podoba odcień zieleni w summertime, róż wezmę bo i mama woli róż, też jej się zieleń ani niebieski nie podobają
  15. Mój pies ma niebieski komplet, a jest suką i co z tego? Podjęłam decyzję, wezmę różową smycz, będzie pasować do aktualnego kompletu, może rogzette dokupie ;]
  16. Ja mówię, że dla mnie jest brzydka ;] Taka... no nie podoba mi się ;] My własnie nic zielonego nie mamy
  17. Zieleń jest brzydka a poza tym do niczego mi nie pasuje. Chodzi mi o model smyczy, a nie kolor
  18. Jak uważacie? Wygrałam smycz w PP automatyczną Flexi i mogę sobie wybrać jaką chcę. Mam jedną flexi summertime do 25 kg (nie wiedziałam, że jest mniejsza...) taśma pomarańcz 5 m no i teraz drugą mogę wziąć i nie wiem jaką... myślę też nad summertime do 12 kg 8 m taśma róż
  19. Oj tam stare, stare ;ppp Gorzej tylko wlasnie ze strunami i strojeniem ;]]]
  20. Anula, powiedzmy, że ja ;ppp Rok grałam, coś tam brzdękać umiem :D Ja gitare mam, ale roztrojona, struny trzeba zmienić, a przez całą Polskę wieźć mi sie nie chce ;pp Jak sie naucze, to możesz wziąć :)
  21. Eee, Funky retro jakoś nie bardzo dla dziewczyny ;pp Mam butterfly, miekkie i lekkie pomarancz, planeta ktory sprzedaje, sport red ktory sprzedaje ;]] tak mysle nad choc femine, ale nie bd za ciemne na yorku? i tak mke wezme ;pp
  22. Jak myślicie, jaki rogz pasowałby do Daisy? W gre wchodzi rozmiar S albo M.
  23. Fotki, fotki!!! ;]]]
  24. Sluchajcie, gdzie Hamiltony mozna kupic? Canifel mi sie nie otwiera....
  25. No Floral mi sie nie podoba zbytnioo ;pp A nie, bo Mki tez moga byc ;ppp Chyba zostane przy butterfly RC, ale jakoś korci mnie do czegoś nowego ;pp
×
×
  • Create New...