-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Pani Ewa wczoraj mi powiedziała, że może już nie żyje, bo był bardzo pogryziony i nikt go teraz nie widział. Podobno na początku podchodzil do ludzi i prosil o pomoc, a później zdziczał i uciekał od każdego :-(. Ten w typie owczarka nizinnego kręci się w okolicy Korsaka, ale nie jest to ten sam, ktorego ja widziałam, bo ten ma obrożę. Załamać się można. Abrusia, zawiozlaś ogloszenia Pani Ewie?[/quote] Zawiozłam... Pani Ewa podejrzewa, że psina może pochodzić z okolic Falenicy, Otwocka, Międzyszyna... Siedziała na przystanku, na którym zatrzymują się autobusy jadące z tamtych stron. -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Halo! Ponawiam pytanie: co się dzieje z Harusiem? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='kluska z lublina']Jak czyta nas Abrakadabra uprzejmie informuję że od czwartku do niedzieli co najmniej będziemy stacjonować nad Bugiem w okolicach Siemiatycz. To jakbyś się nudziła zapraszam w odwiedziny:cool3:[/quote] Czytam.. czytam... Od czwartku powiadasz ? :razz:? Kto wie, kto wie... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się.... -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Taszka']oj te kropeczki to nie wiem skąd-pieski mają się świetnie-Haruś nawet ostatnio był u pana weterynarza po czip-tylko cos nie może się ten jego panciu zmobilizowac zeby w koncu wkleic zdjecie wiec ja pisze zebyscie se cioteczki nie martwily -u Harrego wszystko w porządku.[/quote] Mamy prawo martwic się o Harusia - niestety. Nie mamy o nim żadnych wiadomości od obecnego właściciela, poza zapewnieniami rodzinki Taszki o tym, że "wszystko w porządku". Umowa adopcyjna jasno określa pewne "obowiązki"... Nie jestem zwolenniczką "teorii spiskowych" i mimo bujnej wyobraźni oraz sporego bagażu doświadczeń życiowych - ufam ludziom.:roll: Niemniej jednak zaczynam się niepokoić. Czy tak trudno zrobić zdjęcie i poprosić kolegę o pomoc we wklejeniu fotki na dogo :mad:???? Czekamy.... -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']Podnoszę..........[/quote] Wizyta przedadopcyjna odbędzie się w piątek. Pani zgodziła się bez oporu - trzymajcie kciuki za sunię! -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/113/93474e32bef9efd8.jpg[/IMG][/URL] Na razie wkleję to jedno zdjęcie. Zulka ma ich więcej i nie chcę jej pozbawiać przyjemności prezentacji Dramka w nowym domu! Bardzo się cieszę, że chłopcy tak szybko zaakceptowali nowego członka rodziny. Przyznam szczerze, że na początku w ogóle nie zwracali na Dramka uwagi, ale chyba dlatego, że zajęci byli moimi dziećmi :evil_lol:. Dzieciaki się wyszalały i wybawiły a my zostałyśmy po królewsku ugoszczone :eating:. A ja dostałam w prezencie od Kluski rybki do mojego akwa. Nawet dojechały żywe :evil_lol: a mojemu TZ-owi bardzo się podobały! Ciekawam gdzie dziewczyny się podziały.... Dojechały na pewno, bo dzwoniłam do Abry!:cool3:[/quote] DIF - dojechałyśmy. Cało i zdrowo. "Na około" . Korki były niemiłosierne! Kluska - dziękujemy za miłe przyjęcie:lol: Jestem w fazie odchudzania... i dzisiaj złamałam przez Ciebie reguły odżywiania :roll: Ucałuj dzieciaki.... I pozwól Dramkowi wybrać swoje miejsce do spanka ;) . Kochajcie go z całych sił - on zasługuje na RAJ NA ZIEMI! Ma cudowny charakter - a tyle w życiu przeszedł.. Twoi chłopcy są fantastyczni - pouczają Cię, żebyś była cicho - bo pies śpi :crazyeye:? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Odezwała się Pani z Zielonki - chce jedną maluszkę :) Pojadę do niej z wizytą przedadopcyją - jeśli wszystko będzie OK - jedna kruszyna zamieszka w swoim domciu! MTF - dzięki !!! -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - DT za chwilę się kończy - a zero odzewu w sprawie adopcji :-( Liczy się każdy grosik, proszę wspomóżmy rodzinkę: Każda, dosłownie każda wpłata oddala od Soni i jej dzieciaków wizję schroniska: [COLOR=#4d0000][B]Patrycja Włodarczyk [/B][/COLOR] [B][COLOR=#4d0000]19102011270000140201531193 [/COLOR][/B] [B][COLOR=#4d0000]W tytule w tylule koniecznie proszę podać swój nick oraz "na sunię i jej szczeniaki"[/COLOR][/B] Pomożemy? Ja wpłacam 10 zł. -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń: (sorry, ale nic "łzawego" nie wpadło mi do glowy): [U]Wyrzucona z autobusu młodziutka, ruda sunia rozpaczliwie szuka domku![/U] Czy ta, znaleziona na warszawskim przystanku autobusowym ruda sunia powinna podziękować swojemu byłemu właścicielowi za akt łaski? Właściwie tak - człowiek był dla niej przecież tak bardzo łaskawy: wyrzucił ją w mieście, wśród ludzi - mógł przecież wywieźć do lasu, przywiązać do drzewa... Dzięki temu, że okazał "odrobinę serca" suczka została uratowana spod kół pędzących aut. Znalazła chwilowe schronienie u osoby, która niestety nie ma warunków, aby zapewnić jej stały dom. [U]Jeśli nikt nie zechce przygarnąć jej pod swój dach - małą czeka warszawskie schronisko. Z pewnością nie da tam sobie rady ...[/U] Suczka ma ok. 10-12 m-cy, jest przytulaśna, żywiołowa, energiczna i bardzo wesoła. Umie chodzić na smyczy, w domu zachowuje czystość. Uwielbia jazdę samochodem i nie jest szczekliwa. Jest odrobaczona i zaszczepiona. Lubi dzieci. Więcej informacji pod nr tel.: 601 672 846 -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Ja sie chyba obrażę, a próbowałaś spytać?[/B][/SIZE][/quote] :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: NNnnnnnieee.... A masz czas? :oops: I możesz pomóc? Droga Isadorko - Moja Imienniczko:razz: -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ogłoszenia, wysłałam do GENERAL COPY, jutro mi wydrukują, więc rozpoczniemy z p.Ewą akcję plakatowania okolicy. Margo pewnie nie ma czasu, Isadorka też... spróbuję sama. Poinformuję Was o efektach mojej "radosnej" twórczości. Eva - nie wiem co zrobić z tym jamnikiem :placz:... , gdzie on biega dokładnie? Ma swoje stałe miejsca pobytu? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Emilia2280 też zbanowana.[/quote] Małgosia... Nad niską samooceną naprawdę można "popracować" ... Wiesz co (sorry -kogo) mam na myśli :eviltong:.. -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Akcja dostała bana... Na objawy "sodówy" uderzającej do głowy wszelkim "WIELKIM" :D ( tego forum) - mam propozycję - kontaktujcie się ze mną na PW - Pomogę nieodpłatnie. Jeśli nie dam rady - skieruję do odpowiedniego specjalisty.... -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
:mad:No dobra.... Wy tu "gadu-gadu" - a konkretów odnośnie wyjazdu brak. Zulcia? Gdzie robimy zbiórkę? DIF dojedzie do Zakrętu. I będzie ze swoimi ślicznymi "laleczkami" . Czy 9.00 to nie za wcześnie ? Do Lublina mamy 160 km. Podejrzewam, że podróż zajmie nam ok. 1,5 godziny. Kluska - w jakiej dzielnicy mieszkasz? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z osobą, o której wspominała Gagata: W tej chwili Pani przebywa poza Warszawą. Wraca 20.05. Zawsze miała rude pieski, a ostatnia sunia odeszła w XII ub.r. Jest zainteresowana Rudzią, ale zobaczymy co z tego wyniknie... Póki co - szukamy byłego właściciela. Wolałabym, żeby królewna wróciła do dawnego domku ... Dlatego ogłoszenia też nie zaszkodziłyby - [B]dlatego nadal prosimy "kumatą" w tym temacie osobę o pomoc.[/B] -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Słuchajcie,spotkałam panią ,ktora poszukuje dla siebie takiego niedużego rudzielca,na kogo podać namiary? Aha, da sie jakos sprawdzić,cazy suńka sterylizowana? Może blizna?[/quote] Do mnie Gagatko! Do mnie! :lol: Oglądałam jej brzuszek. Blizny nie widać... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[B]Margo [/B]:cool3: miło Cę widzieć...., tzn. czytać :) dzięki za zdjęcia [CENTER][B]Tanitka, Eva, Olenka[/B] :kiss_2: !!![/CENTER] [CENTER]Kocham Was - dzięki Wam sunia ma cały miesiąc (!) na znalezienie swojego miejsca w życiu... [/CENTER] [LEFT]Cały czas wierzę, że nikt nie mógłby pozbyć się takiej ślicznotki z chłodną premedytacją. Jutro zrobię papierowe ogłoszenia i porozwieszam je z p.Ewą na Pradze, w pobliżu ulic, gdzie została znaleziona. [/LEFT] -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Maksik się przypomina:) Dziewczyny - jego Allegro jest jeszcze aktualne? Jeśli tak - to do kiedy? Selenga pisała, że ma obserwatora. -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Abrusia, Margo obiecała wstawić ,ale widać nie dała rady. A co z ogłoszeniami Rudzi? Pani Ewa obiecała rozwiesić. Poza tym szukamy sponsorów, bo tymczas płatny, niestety :oops:. Kto wspomoże Rudzię?[/quote] Qrcze...Nie mam czasu :placz: na nic! Będę musiała jednak zająć siętymi ogłoszeniami, nie ma innego wyjścia. Jeśli nie znajdą się pieniądze - zmuszona będę zawieźć ją Na Paluch. Wpłacę 20 zł.. Kto się dorzuci? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Abrusia, Margo obiecała wstawić ,ale widać nie dała rady. A co z ogłoszeniami Rudzi? Pani Ewa obiecała rozwiesić. Poza tym szukamy sponsorów, bo tymczas płatny, niestety :oops:. Kto wspomoże Rudzię?[/quote] Margo nie mogła, ale Kasia_r pojawiła się na nasz apel :lol: Kochana jest! Obiecałam DT, że dostanie 100 zł za m-c. Tam jest cała dromadka psów. Gromadka powiększa się z tygodnia na tydzień. Wiem, że ratujesz Kacperka :placz:... Nie mam pojęcia co robić :shake: