-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
SBD - mam nadzieję, że wybierzesz jakiej zdjęcia, na którym nasz Oszołomek przez sekundę trwa w statycznej pozycji... Bo nie wiem, czy wiecie, ale byłysmy dziś na wizycie poadopcyjnej. Ona jest WSPANIAŁA (oczywiście Sara/Rudzia, a nie wizyta... :) Mru, a Paweł to geniusz pedagogiczny. Ta plotka, krążąca po mieście od jakiegoś czasu została dzisiaj skonfronowana z rzeczywistością i przestała być plotką! Ukłony dla TZ-a Mru -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ciotki! A my dzisiaj z SBD spotkałyśmy Czesia... Naprawdę. Totalny przypadek... Jesuuu to miasto to jakaś wiocha :) Śliczny jest... -
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
1."Nie wytrzymam" - w sensie - uwielbiam Twoje poczucie humoru :) 2.Faktycznie, masz rację - Pani Doktor... przepraszam, to się wiecej nie powtórzy :) 3.Neris, grunt, że nasze zwierzaki miały co jeść :) Przypominam Ci, że oprócz Arii cały tył mojego dość pojemnego samochodu wypełniało jakieś żarło dla psów :) i parę kartoników musli...:krolik: -
Aria ma dom, Poker bardzo prosi o ogłoszenia!
Abrakadabra replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris, ja z Tobą nie wytrzymam...:roflt::roflt::roflt: Bardzo żałuję, że mój codzienny i zwykły dzień pracy w niczym nie przypomina wczorajszego... To najfajniejsza "pracujaca sobota", jaką przeżyłam w całej swojej karierze. Ucałowania i podziękowania dla Zwierzus za wczoraj i za całokształt... :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Abrakadabra replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ten wątek to kopalnia wiedzy dla psychiatrów i psychologów społecznych. Żeby była jasność - mam na myśli użytkowników. Jestem pod wrażeniem... A przeważająca większość osób, które się tutaj wypowiadają stosuje prymitywną zasadę Kalego... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Sleep. Daj już pokój... Ciociu Mru? I co? Była ta lekcja? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Mru, a dasz znać "co i jak"? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Mru ... :laugh2_2: -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
SA-BA? :shocked!: Dżizusssss. No cóż... Niechaj będzie Saba ... W końcu nawet Sienkiewicz.. Staś, Nel, Słoń, Kali... i Konstyntanopolitańczykowianeczka... Nieważne.. Mru - to znaczy, że Twój CUDOWNY :cool3: TZ był u ludzi raz jeszcze? -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Łał! Dzięki za zdjęcia! -
[quote name='malagos']Bajk, a mamy dokad ja zabrać? ...Podnoszę, potrzebne osoby do pomocy![/QUOTE] Spokojnie... Jola - ustal z właścicielem czy wpuści nas na teren. Jesli chce się pozbyć problemu - to ustosunkuje się pozytywnie. Spróbuję załatwić klatkę-łapkę dla mamusi, ale musimy mieć pewność, że maluchy też wyciągniemy.
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']już podobno się bardzo cuieszyli, jak usiadła :eviltong: bo narzekali, że ona nie chce a po prostu nagródkę za wysoko trzymali i ona sakakała :evil_lol:[/QUOTE] Łaaaa.....ł Co do skoków tej rudej strzygi - to mówiłam Pani, że powinna dostać tytuł mistrzyni świata (Rudzia. Nie Pani). Ona pokonuje 2-metrowe wysokości :roll:.. A wracając do siadania - Mru - skąd wiesz, że wreszcie usiadała :razz: i skąd wiesz, że nagródka była za wysoko :razz: ? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']boszszsz... ten postrzeleniec ma na imię sara :crazyeye:?? absolutnie do niej nie pasuje, jej by lepiej fijołek pasowało :evil_lol: oczywiście jak dla mnie to się może nazywac i burek i azor i hermenegilda albo i nawet klawiatura, to nieistotne, ale akurat w tym przypadku - to szacowne imię aż skrzypi w połączeniu z tą akurat sunią.[/QUOTE] Sleep. Muszę się z Tobą zgodzić. Sara?! :mdleje: Aleeeeeeeeeeeeeee - Pani powiedziała mi dzisiaj, że rudzieńswo przyswoiło nowe imię w ciągu 5-ciu minut! I niech już będzie Sarą , nawet przez najbliższe 15 lat :) Bardzo się pilnuje i nie spuszcza nowych ludzi z oczu. Nawet jak szaleje z patyczkiem to jest to szaleństwo kontrolowane :cool3:. Tak jakby chciała byc pewna, że jej nie zostawią... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Mru oraz tezecie Mru :razz: - bardzo dziękujemy za "rozpoznanie terenu". To juz nie pierwszy raz , kiedy pomagacie! [B]Kocham Was[/B].:loveu: -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
W niedzielę Rudzia pojechała do nowego Domciu. Mam nadzieję, że tym razem wszystko dobrze się skończy i nigdy nie wróci z adopcji. Powodzenia kochana Rudasiu... -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jesssssuuuuuu! Kluska- on jest boski! Sierść mu odrosła niesamowicie! -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Kluska, mam nadzieję, że nie będziesz nam kazała długo czekać... Już nie ma śladu po dredach... Ślicznie wygląda :) Wątek malizny się nie otwiera :( Dogo wariuje, nic nie mogę znaleźć. -
Mam 2 sprawdzone, pewne DS w Warszawie dla 2 yorków (raczej nie szczeniaków).
-
[CENTER][B][COLOR=red]Uwaga! Uwaga![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Odezwał się sensownie brzmiący domek w Dąbrowie Górniczej![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Potrzebny ktoś, ko przeprowadzi wizytę przedadopcyjną! [/COLOR][/B][/CENTER] Ps. Korenia - możesz umieścić tą wiadomość w tytule?