Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Ja wczoraj późną nocą dostałam e-mail od Evy. Udało się :)
  2. [quote name='Neris']Szarik miał w sobotę jechać do dobrego schroniska ok. 150km ode mnie, ale niestety nie wypalił transport. Nie wiem za bardzo co robić, jeśli znacie kogoś z autem - ale nie zarobkującego transportami, bo na to mnie nie stać- proszę o pomysły.[/QUOTE] Neris - ja naprawdę nie mogę pojechać w ten weekend... Gdyby w ub. sobotę facet nie spartolił akcji - Szarik siedziałby juz u Ani. Jestem przekonana, że jakaś dobra duszyczka pomoże w transporcie. Pomocy!
  3. [quote name='EVA2406']Ok. Abrusia tylko potwierdź swój mail, bo ja wczoraj dwa razy wysyłałam. Derby? Na szyneczkę też Ci napiszę ;)[/QUOTE] Nie, nie Derby. Nestle. I pamiętaj o tej szyneczce.....:razz:
  4. [quote name='zoja.']A jakiej w końcu rasy (bezrodowodowej) jest Wiemożny Ataman? Udało się ustalić?[/QUOTE] Na razie moje pytanie pozostało bez odpowiedzi... ale i tak zmodyfikuje tytuł, a co? Wolno mi chyba :cool3:
  5. [quote name='EVA2406']Już macie powysyłane. Nie krzyczcie na mnie................. :oops: ;)[/QUOTE] Evcia - no co Ty? Jakie krzyki ? Tylko, że ja nic od Ciebie nie dostałam :) Ale krzyczeć nie zamierzam, co to - to nie. Wyslij raz jeszcze, ok? Uprzejmie donoszę, że dostalismy kolejną wpłatę: Manforte (50zł). Dziękujemy :loveu:
  6. [quote name='zoja.']Wiecie co, dostałam wiadomość, ze "w strudze koło Marek przy cmentarzu wisi ogłoszenie", że ktoś szuka huskiego.. Czy któraś z Was jest z Marek? Jeśli tak, to czy wiecie gdzie jest owa struga i cmentarz? Potrzebny nam numer, a nie mamy jak sprawdzić - może to właśnie Hasiora szukają.. ?[/QUOTE] Zoja, czy to ogłoszenie wisi również na stacji benzynowej we wspomnianej Strudze? Jeśli tak - to Eva2406 była tam w niedzielę. Ogłoszenie dotyczyło zaginionej suczki husky, nie psa. Chyba, że to całkiem świeża sprawa, więc można podjechać jeszcze raz.
  7. Ewunia, czy zdjęcia, które robiła Roksana możesz przesłać na mój e-mail? Ps. Dołącz przepis na szyneczkę w galarecie - zabłysnę wśród znajomych :)
  8. [quote name='Abrakadabra']Eva, wyślij na mój adres e-mail. Do niekórych pozycji muszę dorobić opisy. Jak ogarnę to wszystko - prześlę do Zoi.[/QUOTE] Hop, hop....
  9. No proszę... Neris, jeszcze będziemy dziękować facetowi, że go w sobotę nie upilnował !
  10. [quote name='EVA2406']No właśnie ,bo nie powiedziałaś do kogo wysłać zdjęcia. Proszę o maila.[/QUOTE] Eva, wyślij na mój adres e-mail. Do niekórych pozycji muszę dorobić opisy. Jak ogarnę to wszystko - prześlę do Zoi.
  11. [quote name='jayo']Abrakadabra, jakiego psa "ja" tymczasuje u Neris ??????[/QUOTE] Przepraszam za mało precyzyjne sformułowanie. Fakt, moja wina - nie Ty, tylko stowarzyszenie. A pies ma na imię Fin.
  12. [quote name='Selenga'][B]allegro dla Majlo - full wypas[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=934057757[/URL][/QUOTE] Selenga :) - jak zwykle - stanęłaś na wysokości zadania :) Jesteś nie do pobicia! Przyda się tylko małe uzupełnienie - namiary na obecnego właściciela... 501 858 666 (Paweł) :)
  13. [quote name='Selenga']allegro mu zrobię jak nie padnę, to dzisiaj w nocy, najpóźniej jutro i Lutkowi też[/QUOTE] Selenga - Twoje Allegra są najpiękniejsze.... Niestety nie mogłam zajrzeć w sobotę do Mailo - obiecuję, że zrobię to przy najbliższej okazji.
  14. Zoja, Łyska w sensie zdjęciowym zaraz zakupię :) Uprzejmie donoszę, że odnoowałam 2 wpłaty na koncie - ewagonzales (21zł) i Zachary (150zł)! Bardzo dziękujemy!!! Ps. Mam trochę książek na bazarek, wczoraj córcia Evy2406 zrobiła zdjęcia. Kto podejmie się założenia i poprowadzenia?
  15. [quote name='malagos']to mogę poprosić o wiecej zdjeć Lisi i krótki opis? Na maila, to prześlę pani [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Malagos, a czy Państwo nie zechcieliby troszkę większego (tylko troszkę :) ), ale cudownego, uśmiechniętego, przytulaśnego, kochanego, posłusznego, oddanego, zrównoważonego, a bardzo, bardzo skrzywdzonego przez życie psiaczka... Bajk21 wyrwała go rąk śmierci po pogryzieniu przez inne psy. Kocha dzieci, emerytów, psy, koty, słońce, deszcz, śnieg, kwiatki, chmurki i dobre jedzonko... Nie lubi długich spacerów. Proszę, przedstaw państwu Łyska. Please! Prosim Was! Bitte schon! Pażałsta! On jest idealny!
  16. anita_happy - wpadaj do nas jak najczęściej! rozsiewasz happy energię :)
  17. A co z deklaracją pomocy, złóżoną przez Przytul Psa? Ja mogę pojechać z Koosiek (jako osoba potwierdzająca, że pies nie był na łańcuchu), ale co nam to da? Mamy pojechać tam jako osoby prywatne? Potrzebujemy przedstawiciela organizacji, uprawnionej do przeprowadzania interwencji. Koosiek, czy ktoś z Przytul Psa może pojechać z nami?
  18. Dziękujemy Eva2406 :) Dzięki Tobie konto Psiobusa jest bogatsze o 50zł! :) Oczywiście mówimy o żywej gotówce, którą od Ciebie dostałam :) Do tego dojdą jeszcze wpływy z bazarku !
  19. Malagos - moje gratulacje! Czy Ty prowadzisz księgę ewidencji "psioprzychodów i psiorozchodów"? Jeśli chodzi o moje zdanie - jesteś mistrzynią adopcji :) Ps. Neris. Memo - zadzwoń jutro "wiesz gdzie" i w sprawie "wiesz jakiej". Qrde. Nie wzięłam autografu od Twojego własnego brata...
  20. Czy mi się wydaje, czy dzisiaj w odwiedziny do Borysa wybierała się Orinka z nową właścicielką? Sorry, chyba na odwrót ;) - właścicielka z Orinką ... I co ? Czy dziewczyny były u naszego bohatera?
  21. Dziewczyny, która z Was ma ładne zdjęcia Sako i Lisi/Wilczki? Mam fajny domek dla małego zrównoważonego i grzecznego psa w warszawie. Dla małżeństwa emerytów do domku z ogrodem . Domek - dzięki Malagos :) Może któryś z tych zwierzakó spodoba się ludziom...?
  22. jayo... przepraszam, że na tym wątku - ale chciałabym się dowiedzieć czegoś konkretnego n/t zaległej od dłuższego czasu (a obiecanej karmy) dla Psa, kórego "tymczasujesz" u Neris... Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź w miarę szybko (jeśli ktoś ma telefoniczny kontakt z jayo i może przekazać jej moje zapytanie - będę dozgonnie wdzięczna). A za Franię trzymam mocno kciuki :) Oby trafiła w miejsce, gdzie ciocie z dogomanii będą pamiętały o niej dłużej niż miesiąc :)))
  23. Agata69 - Dzięki! Zatem za chwilę zmienię tytuł. Jutro chcę pojechać do tego chłopaka i poznać Mailo osobiście.
  24. [quote name='zachary']Jutro wpłacę cosik, 100zł na pewno, ale pójdzie z banku dopiero w poniedziałek.[/QUOTE] Zachary, niech Ci Pan Bóg wynagrodzi... w czym chcesz... (w zdrowiu, pieniądzach, dzieciach, tymczasach, DS-ach....) Dzięki! :)
×
×
  • Create New...