Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ok! I zrób więcej fotek! A to że jest nieśmiała, to jeszcze nie wada!
  2. To TY musisz założyć wątek! Jeśli jest malutka to trzeba dać ją także na wątek Mikropsów w potrzebie!!!
  3. Śliczna jest!!!! To co wątek??????
  4. To spytaj! a ja zaczekam na ich decyzję!
  5. Nie wiem, czekam - ale tak jak mówiłam - musiałaby być po sterylce - bo domek ma psy. Ale jeszcze nic nie wiem na pewno!
  6. Na pewno!!!:loveu: A co to za śliczny zadzik i łapiny widać koło Foksika?
  7. Koosiek! do wyboru do koloru! [url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA[/url]
  8. Jak najbardziej!!!! Mnóstwo osób nie korzysta z netu!
  9. Najgorsze,że Państwo wydają się być zdesperowani, a tu domku nie widać:-(
  10. Teraz ma syndrom " psa na gumce" - moja Pańcia, Moja!!!!! Ale jakie to słodkie w porównaniu z tym przerażonym stworzonkiem sprzed kilku dni!
  11. :bye::sleep2:To kolorowych snów, Cioteczko!
  12. Na pewno!:loveu: Ja chyba też spróbuję choć mi kaszel nie daje żyć:angryy:
  13. No to już postęp. Chciał wyjść może. Cudnie się o tym czyta jak odżyły.:loveu:
  14. Trzymamy kciuki!!!:loveu::loveu::loveu:
  15. Ufffffff!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::klacz::klacz::klacz::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Jak się cieszę! Brawo!
  16. też chętnie służę:cool3: Taki chomik jak ja - zawsze się znajdzie co miłego!
×
×
  • Create New...