Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No to hopsa Cioteczko z wątkiem i jadziem!:cool3:
  2. ...........:angryy::angryy::angryy::angryy: A może trzeba pomysleć o plastyce tej rany?
  3. To fundnąć jej ogłoszenia na bazarku- czy któraś Ciotka zrobi? A ja fundnęłabym jej wyróżnione Allegro jak to się skończy. przydałby się mądry tekst.
  4. Dogo, Kochana dom znajdują czasem bardzo stareńkie psy! On tez znajdzie!Erdelki znam i lubię bardzo!
  5. Żeby się tylko nie rozchorowała poważnie:-(
  6. Na pewno się ktoś mądry zakocha! Ja też lubię takie megapiesy
  7. to zakładaj Cioteczko wątek -jakby co to Go sama wyadoptuję na siebie - jak znajdziesz dobry kochany dom. Mogę i cztery budy wymyślić!:diabloti::diabloti::diabloti:
  8. No myślę!!! Ale byle komu nie damy naszej Damessy!!!!:loveu::loveu::loveu:
  9. To następnym razem trzeba im nawinąć makaron na uszy! Lubię takich znawców:angryy:
  10. :Rose::Rose::Rose::Rose:Dzięki Kochana!!!!!
  11. jeja no to szukamy! A Allegro ma?
  12. Że jak to " nie zgodził" - bo CO??????
  13. Ale nikt go w styczniu do wody nie pcha! Dogo, a ten Kudłacz ma wątek? Nie łudźcie się, że tu chodzi o wypłaszanie!
×
×
  • Create New...