Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Leni a co z Chesterem? On sobie nie poradzi z tym zapaleniem płuc:placz:
  2. Dt to może by i był - tylko jak mówię -po sterylce. No trudno.
  3. Pomyśl o tym, czy gdyby się znalazł DT - byłaby możliwość przechowania Gai u kogoś z Was po sterylce -ewent. DT - ma psa - samca.????
  4. Hi Hi - co wet to też inna ocena - " są spory w doktrynie":diabloti:
  5. Biedny, biedny - ale za 2-3 dni będzie jak nowy!:lol:
  6. :kaffee_2::kaffee_2:To trzeba świeżutkie:lol:
  7. A jak Stefankowi w hoteliku?
  8. Może Sota wie - jako dystrybutor na pewno wysyła!
  9. Gajuniu trzymaj się psineczko!
  10. Zadzwoń do Zuzim i wypytaj!
  11. Wspaniałe!!!!! Jakie śliczne!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  12. No i chwała za nowy wątek seniorów! To Oni potrzebują najbardziej pomocy! poprzedni " padł"
  13. Oj tak! tak! trzymam kciuki za Manię!:loveu::loveu:
  14. Nooooooooo!!!!! Jeszcze jaką!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Słusznie i naukowo! Smoki są od strzeżenia Księżniczek:diabloti:
  16. :modla::modla::modla::modla: oj ja durna! Tak samo zawsze ryczę jak mi to sprezentujesz!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Ja nie zacznę pluć - bo za dobre! mniam mniam mniam!:diabloti:
  18. Oni mają psa który drze dziapę dzień i noc - także są " do tyłu" cały czas:diabloti:
  19. O!!! No to najlepsza rekomendacja!!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...