Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Ło! ja tam nie bywam ! Nie wiem:shake: A Chrupek to kto?
  2. Nio!:loveu::loveu::loveu:
  3. My też! Dlatego tu jesteśmy!:loveu:
  4. Ja z moim psem potrafię porozumiewać się tylko gestem - bez słów - ludzie stanowczo je przeceniają:cool3: A ponadto - psy są MĄDRE!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Rany w jakim pudełku! Nie bredź Ciotula! Jeśli ktoś zapłaci sporą kwotę - sporą - za przelot - to wyjdzie, wyjdzie !
  6. [quote name='Anja2201']Ale tam też są psy , może pani się akurat w Gaji zakochala ?? Sama nie wiem , odpisze jej izobaczymy co dalej napiszę , a poźniej wy podejmiecie decyzję co?[/QUOTE] Też tak myślę! tutaj Ona zamarza w schronie!!!
  7. Nie Moja Droga!Mój Jamol też ze mną latał samolotem za granicę! Lecą w kennelklatce pod troskliwa opieką! A właścicielce nic na razie nie mów. Zobaczymy!
  8. Vega! Jeśli ktoś chce pokryć koszt przelotu psa z Polski do USA - to wierz mi na pasztet znajdzie taniej u siebie w Stanach!
  9. :buzi::buzi::buzi::Cool!::Rose::Rose:Eeeeekstra!!!!!!! No w Kalifornii to Małej doopka nie zmarznie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Dodaj jeszcze plizzzz,że szukamy dla niej kochającego domu!:loveu::loveu::loveu: Super!!!! Dzięki Kochana!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  11. A to już później ustalimy!!
  12. A! no oczywiste, że pokrywa koszty przelotu - ale Ona to wie!
  13. Jeśli się nie trafi szybko tu superdomek- to czemu nie. Napisz co wiemy o suni- wiek, że jest miła i spokojna. Napisz,że aukcja jest nonprofit, że szukamy wspanialego domu dla Gai. Zapytaj jakie warunki oferuje Gai. Napisz o ewent. kosztach paszportu międz. dla Gai, chipa, szczepień . I zobaczymy! Hi Hi Hi!
  14. Znajdziesz kogoś żeby Jej odpisać? Bardzo prosi!
  15. Cioteczko, dostałaś przelew?
  16. Ooooooo!super! Lisa chce info o Gai. Pyta o cenę(!!!!!) i deklaruje, że zapłaci za wszystkie koszta podróży Gai do jej domu!
  17. No to pisz!!!!!:loveu:
  18. Nie można wykorzystywać dobrego serca. Dopiero wzięła Kostka - hurt nie dla każdego!
  19. Baterie! Doooobre!:diabloti: Jak słyszę;" czy zachowuje czystość" to odpowiadam, że ma ręcznik, mydło i wodę toaletową. Każdy psiak ze schroniska wymaga troszkę czasu- żeby " załapał". A co kiedy będzie chory, albo stary? Ech głupoto!!!!:angryy::angryy::angryy:
  20. Dajcie Pani od Kostka spokój! Kostek będzie absorbujący - ja prawie listy w lecznicy podpisywałam mając dwa baaardzo wiekowe Jamniki - i byłam wykończona - finansowo też! nie wolno " przeginać" Koruni musimy szukać kogoś - może " papierowa prasa" - starsi ludzie netu nie mają!
  21. Za to ja przekreślam takich " z wymaganiami " tfu!
  22. A co to jest 10 lat ? dla małego psiaczka to -jeszcze nic! Maja jak ją znalazłam miała 10 a żyła jeszcze i to pełnią życia 8 lat!!! Wspaniałych dla Niej i dla mnie!
  23. Jak zawsze Kochana! I ciepła i miłości, wyrozumiałości, troski.
  24. Tak się cieszę!!!!!! Tak to jest że Psiulki rozkwitają natychmiast gdy pojawi się DOM! Biedna Korunia!:-(
×
×
  • Create New...