Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Zapytaj weta o badania pod kątem tarczycy.
  2. Podaj Anji do ogłoszeń wszystkie info!!!! Kontakt itd! OK??? A Gaja jest cudna!!!!
  3. Z Warszawy:loveu:
  4. Vega! Zgłosi się na wątek Anja2201 - zamówiłam na bazarku ogłoszenia dla Gai - to Ciebie będzie pytać o szczegóły i kontakt do ogłoszeń! OK??
  5. No wiesz - zrobię wszystko co w mojej mocy! Ale nie potrafię powiedzieć jak szybko.
  6. A może byś jakoś wynegocjowała z właść. Zeby ją zabrała gdzieś do pomieszczenia? Boje się że mała dostanie zapalenia płuc zanim co załatwię:-( Obmierz ja dokładnie to jej kupie kubraczek. Jak myślisz?
  7. Pustki tam zostaną:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
  8. To daj znać bo trudno ruszać z Allegro - teraz prawda?
  9. " Tak łatwo się już mnie nie pozbędziesz, juz nie pozbędziesz się, trudno....." Hi HI HI:diabloti:
  10. Na pewno! Kiedy będą wieści - czy baba odda Punię?
  11. No to czekam na zdjęcia i rozpoczynamy " Kampanię"
  12. To czekam niecierpliwie! Allegro tez będzie miała super! :loveu: A Ty myśl nad ewent. opieka po sterylce.
  13. Zaraz - Kurczak to Chester? Bo to już trudno złapać?
  14. Może Mila? Czekam tylko na wieści - i full wypas Allegro jej fundnę!
  15. No to k........ pięknie!:-( To witaj w klubie " leżących w gorączce":roll:
  16. Jej! Ty mnie nie strasz! Zanim doczytałam do końca to mi serce zamarło!:mad: Jak się cieszę, że już bezpieczna! Mru, czemu nie " zdejmujesz" Kosteczka z wątku staruszków do adopcji?
  17. Nie może. Mam prośbę - można by małej zrobić parę fotek?
  18. Cudność! A kudłata jest solidnie:loveu:
  19. Już kiedyś zapłaciłam za sterylkę Prawiejamolki - której znalazłam DS. Mela ma teraz kochający dom.Opiekowala sie nia dziewczyna z Katowic.:cool3: Problem kto by Gaję przechował i opiekował się do wyjazdu - jeśli DT zgodzi się małą wziąć.
  20. Dzięki Kochana!:modla::modla::modla: On mi spać nie daje:placz:
×
×
  • Create New...