Zajrzyjcie Ciotki na ten wątek - rozpaczliwie zbieramy na DT dla bidy!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176690-zamkniAE-ta-w-sobie-Nova-zabieramy-na-DT-POMOCY-nie-ma-KASY?p=13884109#post13884109[/url]
Ja adoptowałam kiedyś bardzo wiekowego Jamnika w bardzo złym stanie -nie pobrano ode mnie opłaty - leczenie Maxa kosztowało kilkaset złotych miesięcznie - trzeba rozważać takie sytuacje - bo przecież trudno żeby fundacja żądala jeszcze ode mnie pieniędzy -Pies miał kochający Go dom i najlepszą opiekę wet.
Albo jak się patrzy jak taka bida rozkwita w oczach!:loveu:
Oko błyszczące i uśmiechnięty pyszczek!:loveu: Jak starszy już Pies zaczyna bawić się i robić " psie żarty":loveu: