Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Kiedy będziesz w schronisku? W sobotę?
  2. Najlepiej byłoby gdyby obejrzał go dermatolog i endokrynolog- w wet. często to łączą.
  3. Wejdź na główną i znajdź w grupach ras.!
  4. Jej trzeba by EKG i kardiologa -specj. leków kardiol.-Furosemid to fatalne rozwiązanie - wypłukuje potas - i może być nieszczęście. Żaden kardiolog go nie poda - są specyf. odwadniacze - ale to marzenia ściętej głowy - w tych warunkach.
  5. No musimy zaczekać.Daj ją jeszcze na wątek terrierów!
  6. Spokojnie! Ty masz ADHD????
  7. Ja -na pocz. lutego z radością uiszczę!
  8. No to szukamy dalej!
  9. Cioteczka Figa zafundowała sama! Dziękujemy Cioteczce!:loveu::loveu::loveu:
  10. Ale to na samym początku - jest w opatrunku? To lepiej zmienić!!
  11. Ciotki! Takie rzeczy to po 22 !!!!:diabloti:
  12. A tam nadal jest u góry to zdjęcie w opatrunku? Jeśli tak to trzeba zmienić!
  13. Tarczyca nie swędzi! To fakt! Wet ma tu rację! badania warto robić - ale przy braku kasy lepiej nie robić na zapas!
  14. No to czekamy i szukamy!
  15. Jeśli domek się zgodzi to tak! Nie będziemy jej sterylizować bez zapewnienia że ma Dom! Tam nie może być bezpośrednio po sterylce - bo psy chcąc sie bawić mogłyby jej zrobic krzywdę - szew mógłby pęknąć i tragedia! Czekam na decyzję.
  16. Matko! jak to otruli? Kto?????
×
×
  • Create New...