Jej trzeba by EKG i kardiologa -specj. leków kardiol.-Furosemid to fatalne rozwiązanie - wypłukuje potas - i może być nieszczęście. Żaden kardiolog go nie poda - są specyf. odwadniacze - ale to marzenia ściętej głowy - w tych warunkach.
Jeśli domek się zgodzi to tak! Nie będziemy jej sterylizować bez zapewnienia że ma Dom! Tam nie może być bezpośrednio po sterylce - bo psy chcąc sie bawić mogłyby jej zrobic krzywdę - szew mógłby pęknąć i tragedia!
Czekam na decyzję.