Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No to super!!!! Ciotka Lara Allegro robi!!!!
  2. dlatego nie dałabym mu żadnego psa - nie tylko myśliwskich ras!
  3. Wymyślił sobie,że mu pies wydrę zabije żeby mu ryb nie wyjadała:angryy::angryy::angryy:
  4. Żaden! to są, psy które potrzebują bliskiego kontaktu z człowiekiem, za delikatne na budę.
  5. No na pewno nie wyżeł się do tego nadaje.
  6. Pewnie tak! No to Kostek musi podjąć decyzję co robimy!
  7. Ano trzeba! Siódemki podobno rzeczywiście tanie.
  8. A sznaucerowe Ciotki nie pomogą?
  9. Ojeju!!!!!to się może źle skończyć - po domu - buda:placz:
  10. A co jej jest????:-( Niestety Mania musi pewnie mieć człowieka dla siebie:-(
  11. Jak to cudnie że pokazuje charakterek!:loveu:
  12. Dzięki! Szukam gorączkowo domu dla Niej - a w domu wielopsim - sunia bez sterylki to dramat. Jako ciotka staropsia - problemy kardiologiczne " przerabiałam" i wiem jak dla Niej pilny jest dom. Dzięki!:loveu:
  13. Anna 33 nie wiesz może czy Kurczakowa /Chester jest po sterylce?
  14. Też sadzę,że to serce może być przyczyną zapaleń płuc.:-( Nie mogę dopytać czy Mała jest po sterylce.
  15. Tylko taki,że może sama ofiarodawczyni ma kontakty z takimi firmami - a my opłacimy transport!
  16. Może i są takie psy nie wiem - ale na dźwięk słowa " Buda" coś mi się robi......:mad::mad::mad::mad:
  17. Martwię się o Nią bardzo!:-(
  18. Jeszcze raz dzięki Ci!!! Pytałam na wątku OS, ale brak odpowiedzi czy Ona jest po sterylce??
×
×
  • Create New...