Iiiiiii ja bym się nie przejmowała na razie:evil_lol:
Panie "biorą się za fryzury" ale psu jest dobrze na DT - a to że One się nie lubią i pirza się sypią to Chrupkowi..........:diabloti::diabloti::diabloti:
Jestem! Niestety na razie nie nadaję się do okazywania! Mam zapalenie płuc i zdycham!:placz:
A kiedy i w jakiej dzielnicy potrzeba? Znajdę jakąś Ciotkę! Jaki psiak?