Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No jasne! Ubranko pooperacyjne, na to kubraczek i już. Tylko na krótko!
  2. Uuuu ale nie wiem czy będzie chciała do kuwety????/
  3. Około 10 dni będzie miała szwy na brzuszku! Jakby co to ja jej kupie specjalne ubranka pooperacyjne. 2 na zmianę.trzeba zmieniać ubranka i obserwować czy się ładnie goi! po 10 dniach wet usuwa szwy - trzeba pilnować żeby nie lizała szwów.
  4. Pytałaś babcię?
  5. Wspaniale że tak rozkwitła Panienka!!!!:loveu::loveu::loveu:
  6. No to szukamy! Co tam!:diabloti:
  7. Ja się kiedyś mało nie utopiłam w wannie ze śmiechu - jak na krawędzi wanny znalazło się sześć łapek - przednich i trzy pyszczki! Jakby pytały- co robisz?:diabloti:
  8. No cuuudnie!!!!! Proszę jag to Jagowa natura!!!!
  9. Anja! Okazało się że to oszuści!!!!!!!!!!!!! Nic nie tłumacz. Zerknij w gore na posty!!!!
  10. Mnie nie pytaj! Też mi się to wydało dziwne
  11. To co , Cioteczki - zaczynacie negocjacje żeby zabrać suńkę jak najszybciej??
  12. Ciotki!!! Tu jest wątek; [url]http://www.dogomania.pl/threads/177661-Szukam-szczeniaka-docelowo-do-5-kg-KrakA-w[/url] Dziewczyna z Krakowa szuka szczeniaka - do 5kg - jak urośnie - dawajcie Wasze maluchy!!!!
  13. Czekamy na Anję
  14. No nie, bo podobno wet wykluczył że to tarczyca.
  15. Mania teraz jest mniej odporna na zimno:-(
  16. dotycząca adopcji Gai. A czego niby Laruniu ???
  17. Fakt. przepraszam Kropeczku!
  18. Ufffff! Mania już tyle przeszła:-(
  19. I tekturowa budka w stodole brrrrrr:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...