Około 10 dni będzie miała szwy na brzuszku! Jakby co to ja jej kupie specjalne ubranka pooperacyjne. 2 na zmianę.trzeba zmieniać ubranka i obserwować czy się ładnie goi! po 10 dniach wet usuwa szwy - trzeba pilnować żeby nie lizała szwów.
Ja się kiedyś mało nie utopiłam w wannie ze śmiechu - jak na krawędzi wanny znalazło się sześć łapek - przednich i trzy pyszczki! Jakby pytały- co robisz?:diabloti:
Ciotki!!! Tu jest wątek;
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177661-Szukam-szczeniaka-docelowo-do-5-kg-KrakA-w[/url]
Dziewczyna z Krakowa szuka szczeniaka - do 5kg - jak urośnie - dawajcie Wasze maluchy!!!!