-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Post rozliczeniowy: WPŁATY: 19.12 - 20,00 zł - Nesiowata 19.12 - 50,00 zł - Dulska 22.12 - 75,00 zł - od adoptowanej Isi 31.12 - 200,00 zł - Małgosia D. 09.01 - 100,00 zł - Ellig - zwrot od Łatki 25.01 - 600,00 zł - Małgosia i Rafał 26.01 - 42,00 zł - z podziału funduszy Runo BAZARKI : ROK 2023: 05.01 - 73,00 zł - bazarek Nadziejki W sumie zebrane: 1.160,00 zł WYDATKI: 23.12 - 70,00 zł - zwrot za szczepienie przeciw wirusówkom ROK 2023: 03.01 - 40,00 zł - Pobyt 30-31.12 12.01 - 215,00 zł - groomer plus dwa razy transport 23.01 - 175,00 zł - Badanie krwi, oczu i transport do weta 01.02 - 660,00 zł - Pobyt 01.01 - 02.02 W sumie wydane: 1.160,00 zł Na koncie pozostało: 0,00 zł
-
Nie sądziłam, że jeszcze w tym roku będę zaczynać kolejny wątek, bo choć serce rwie się do pomocy wszystkim psiakom, to możliwości niestety są ograniczone. O pomoc dla tej suni poprosiła Alaskan wolontariuszka ze schroniska. Ponieważ od jakiegoś czasu wspieramy się we trzy (Alaskan, Ellig i ja) tym razem również miałyśmy długą dyskusję co zrobić, jak pomóc. Sunia wg schroniska ma 6 lat, ale może mieć więcej. Ma kompletnie starte dolne przednie zęby. Wiemy, że dwukrotnie wracała do schroniska. Ostatnim razem 2 miesiące po adopcji została znaleziona na ulicy. Czym zawiniła ta poczciwa, spokojna i bardzo ugodowa sunieczka, nie mamy pojęcia. Może miała być psem pilnującym, a nie była? Nie dowiemy się tego pewnie nigdy. Starałyśmy się zachować resztki zdrowego rozsądku i po zabraniu rudej suni poszukać ratunku dla Maszy gdzie indziej. No i zdarzył się cud Wysyłałam wcześniej zdjęcie Maszy do mojego Dyrektora Rafała i jego żony, którzy bardzo wspierają nasze bezdomniaki. Niestety kilka dni później napisałam, że nie możemy wziąć kolejnej podopiecznej, że ta ruda sunia jest w większej potrzebie i w tej chwili i szukamy dla Maszy innej pomocy. Wczoraj dostałam smsa, a potem telefon, że nie chcieliby, żebyśmy musiały wybierać i wesprą utrzymanie Maszki w hotelu Jak zadzwoniłam do Asi i Ellig, obie prawie płakały ze szczęścia. Alaskan od razu zadzwoniła do wolontariuszki i ona też się popłakała. Ruszyła machina załatwiania miejsca i transportu... Na dziś sytuacja wygląda tak, że Masza może pojechać do Anecik 30.12. A transport? Chcecie kolejnego cudu świątecznego? Transport ogarnie niezastąpiona, kochana i dzielna Aska7 Chciałybyśmy zrobić suni badania, wysłać do groomerki, żeby popracowała nad jej dredami i wielomiesięcznym brudem. Z pomocą Rafała i Małgosi całe przedsięwzięcie wydaje się realne, ale będziemy wdzięczne za najmniejsze wsparcie, bo to nie będzie szybka adopcja. Sunia ma swoje lata, nie jest mała, a jak wiadomo najszybciej znajdują dom małe i młode. Wierzymy jednak, że tak dobry pies znajdzie swoją rodzinę. Zapraszamy serdecznie do zarezerwowanej dla nas i czekającej w boksie wolontariackim Maszki
-
Nie czekając już na wynik testu zamówiłyśmy z Ellig w prezencie dla suni 24 puszki i 15 kg karmy dla szczeniąt i suk karmiących dla suni. Na początek musi dostać taką bombę, żeby ją odżywić: Artykuł Suma z VAT Megapakiet Rocco Sensitive, 24 x 400 g - Indyk i ziemniaki 1 x 164,80 zł 164,80 zł Josera FamilyPlus - 15 kg 1 x 194,80 zł 194,80 zł 3% zniżki-10,80 złStandardowa dostawa gratis Cena razemz VAT348,80 zł Wyloguj
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej na grudzień -
Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej na grudzień
- 1565 replies