Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Będzie lepiej za kilka dni z Pimpusiem i Czekoladką. A nasz maluch młody jeszcze, może go życie jeszcze nie przetargało.
  2. Wystarczy spisać testament i uzależnić otrzymanie mieszkania od zaopiekowania się zwierzakiem. Ludzie o tym nie myślą, a można spisac testament z zastrzeżeniem opieki nad psem, czy kotem.
  3. Konto psiaka zasiliła wpłata 20 zł od mojej koleżanki Kasi W. Bardzo dziękujemy
  4. Asiu, lajków zabrakło, ale Ty wiesz.... Po raz pierwszy mam tak, że w drodze jest nasz podopieczny, a moje serce zdobył ktoś inny. Czekoladka mnie rozwala całkowicie
  5. Wspaniale!!! Nasz podopieczny bezimienny Skrzacik też jedzie, ale mnie serce wyrywa się do Czekoladki. Jest wspaniała!!!
  6. A Państwo w jakim wieku? To żywiołowa sunia, potrzebuje dużo ruchu, aktywności.
  7. Oba psiaki są cudowne! Czy istnieje możliwość zakupienia gdzieś takiego pięknego kocyka?
  8. Dacie się zaprosić na bazarek imienny dla naszego nowego podopiecznego?
  9. Nadziejko, bardzo pięknie dziękujemy za kolejny bazarek dla Miodka,. Kasa 28 zł już na jego koncie
  10. Czip miał być sprawdzony w lecznicy. Marta powiedziała, że miejsce, w którym został znaleziony było bardzo oddalone od ludzi. Bazując na swoim doświadczeniu dziewczyny oceniły, że psiak zostal tam zostawiony celowo. Trzymal się jednego miejsca. Gdyby sam odbiegł, to raczej szukałby tropu. Mamy świadomość, że dom musi lubić zajęcia z psem
×
×
  • Create New...