Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29112
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy mojej sąsiadce Agnieszce S. za wpłatę 300 zł dla naszej rodzinki . Ja też dorzucam 100 zł, bo z finansami u nich krucho niestety
  2. Ania z FB opłaciła fakturę za badanie Nutki na kwotę 129 zł bezpośrednio do lecznicy
  3. Przyszła faktura z kliniki do Fundacji ZEA na kwotę 954 zł. Ponieważ na koncvie Fundacji było już 200 zł od Aldrumki, przed chwilą wpłaciłam pozostałe 754 złote na konto ZEA. Bardzo dziękujemy, że możemy skorzystać z pomocy Fundacji
  4. Bajka, Farcik i Nutka były dzisiaj w lecznicy w Gliwicach. Bajka i Farcik miały zrobione biopsje, Nutka tylko badanie krwi. Nic nie wiem, bo czekam na opis z lecznicy. Wyniki biopsji będą pewnie za kilka dni. Bardzo się denerwujemy ich wynikami. Dzisiaj zapłaciłam za transport psiaków do Gliwic 90 zł. Czekam na opis, ale pewnie wgramy go jutro, bo dzisiaj ja za moment muszę się wylogować. Koszt dzisiejszej wizyty zwala z nóg: Nutka 129 zł, Bajka 489 zł i Farcik 465 zł. Za Nutkę zapłaci Ania z FB, nam pozostaje opłacenie 954 zł. Szczęśliwie na koncie fundacji ZEA mamy 200 zł od Aldrumki, ale nadal to kwota zwalająca z nóg biorąc pod uwagę, że niebawem płacimy za pobyt majowy. Nie dało się odpuścić tych badań. Od nich zależy dalsze postępowanie, szukanie domów. Ciągle tli się nadzieja, że może to nie są nowotwory złośliwe...
  5. Opłaciłam dzisiaj pobyt Foresta, ostatnie szczepienie i transport do DS. Pani Ania ma nam oddać za transport, ale póki co zapłaciłyśmy ten transport i czekamy na zwrot.
  6. Oj tak, poprosimy na Kraków i bardzo przepraszam. Nie dalam znać, że zrobiłam na Wrocław.
  7. Kochana Tysiu, ja zrobiłam jej na Wrocław jako Tulince, tylko tu nie wpisalam:( Miałam wyróżnienie po Foreście. Dałabyś radę zmienić na inne miasto? Alaskan powiedziałaby na jakie... Nutka dzisiaj ma badania kontrolne. Po nich chcemy ją ogłaszać. Cała trójka pojechała do weta do Gliwic. Tylko Brawurka nie musi.
  8. Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za maj dla Bonusa
  9. Mnie się otwiera pod takim linkiem: https://www.olx.pl/d/oferta/pokochaj-brawurke-adoptuj-CID103-IDTOAXV.html
  10. Opłaciłam pobyt Fidusia 290 zł w kwietniu. Rachunek 800/23
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Kado za wpłatę 30 zł stałej za maj dla Foresta Wychodzi mi z rachunków, że jak opłacimy pobyt majowy, transport i szczepienie, pozostanie na minusie 82,49 zł.
  12. Mamy do opłacenia 306 zł pobyt, 66 zl za transport do DS i 78 za szczepienie wścieklizny i drugich wirusówek. Za maj wpłaci jeszcze deklarację 30 zł Kado, więc Forest będzie na minusie ok. 80 zł, ale radość z domu dla niego osładza kwestie finansowe
  13. Forest już w swoim domu. Zwiedza, jest bardzo ciekawy i ani przez chwilę się nie zestresował. My bardzo dziękujemy Anecik za przyjęcie go. Mamy jeszcze do rozliczenia pobyt w maju, transport do Katowic i szczepienie (wścieklizna i wirusówki).
  14. W związku z adopcją Foresta nieśmiało zapytałam, czy siostra elficzkowej mogłaby przenieść swoją deklarację na naszą rodzinkę i zgodziła się !!! Od czerwca mamy kolejną deklarację 30 zł. Bardzo dziękujemy!!!
  15. Ania W. z FB wpłaciła 500 zł na opłacenie pobytu Nutki w hotelu w maju Nie znałyśmy się wcześniej. Dopiero zabranie naszej rodzinki dało szansę na poznanie młodej, super rzetelnej dziewczyny. Obiecała, że będzie wspierała Nutkę i jak widać słowa dotrzymuje. To wielka ulga dla nas, bo utrzymaniu całej czwórki na pewno nie podołałybyśmy...
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! Najbliższą fakturę z Gliwic weźmiemy na ZEA, a ja dopłacę różnicę Bardzo Ci dziękujemy! Czekamy na wynik biopsji.
×
×
  • Create New...