-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Fidulek dostał jeszcze dwie wpłaty, za które serdecznie dziękujemy. 30 zł od Agnieszki znajomej elik 20 zł od syna b-b Kasia dzisiaj potwierdziła z całą stanowczością, że nie wystawi już Fidulkowi faktury. Namawiałam ją na to bardzo, bo uważam, że ona dawała mu morze miłości i troski, a po naszej stronie było wsparcie finansowe. Z jednej strony rozumiem i szanuję jej decyzję, z drugiej chciałabym opłacić tę fakturę. Chwilę zaczekamy z tym tematem. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziś w nocy maleńki Okruszek zasnął na zawsze. Umarł spokojnie, we śnie [*]. Kasiu Kochana, nie mam słów wdzięczności za Twoją ponad 4-letnią opiekę nad nim. Fiduś spędził u Kasi 4 lata i 2,5 miesiąca. Z psiaka schroniskowego stal się kanapowcem, któremu niczego u Ciebie nie brakowało. Walczyłaś o niego bardzo, do końca miał zapewnioną doskonałą opiekę. Umarł kochany i chciany. Nierzadko psy mające swoje domy nie zaznały w życiu tyle troski, ile Fiduś u Ciebie. Bardzo Ci za to z Ellig dziękujemy -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Fidusia -
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Bonusa
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Bardzo dziękuję za potwierdzenie Toli, a Annie G-R za wpłatę dla Bonusa
- 1565 replies
-
Lusi trudno było nie pokochać. Od pierwszych chwil bardzo lgnęła do człowieka. Mnie lubiła mimo, że robiłam jej same złe rzeczy - woziłam do weta na szczepienia, na sterylkę. Mimo to zawsze mogłam liczyć na jej uśmiech, całuski i akceptację. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 100 zł dla Kaja i Abi. Są już na moim koncie i zaraz przesyłam je do Alaskan. Ellig pokryła całe utrzymanie łącznie z kosztami weterynaryjnymi małej Lusi i kwotę otrzymaną od Państwa przeznaczyła na inne psiaki w potrzebie
-
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Bardzo dziękujemy Tolu, czy doszła moja wpłata 890 zl z 18.12? Chciałabym wpisać w rozliczenia, ale robię to dopiero jak potwierdzasz wpłatę.
- 1565 replies