Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Fidulek dostał jeszcze dwie wpłaty, za które serdecznie dziękujemy. 30 zł od Agnieszki znajomej elik 20 zł od syna b-b Kasia dzisiaj potwierdziła z całą stanowczością, że nie wystawi już Fidulkowi faktury. Namawiałam ją na to bardzo, bo uważam, że ona dawała mu morze miłości i troski, a po naszej stronie było wsparcie finansowe. Z jednej strony rozumiem i szanuję jej decyzję, z drugiej chciałabym opłacić tę fakturę. Chwilę zaczekamy z tym tematem.
  2. Dziś w nocy maleńki Okruszek zasnął na zawsze. Umarł spokojnie, we śnie [*]. Kasiu Kochana, nie mam słów wdzięczności za Twoją ponad 4-letnią opiekę nad nim. Fiduś spędził u Kasi 4 lata i 2,5 miesiąca. Z psiaka schroniskowego stal się kanapowcem, któremu niczego u Ciebie nie brakowało. Walczyłaś o niego bardzo, do końca miał zapewnioną doskonałą opiekę. Umarł kochany i chciany. Nierzadko psy mające swoje domy nie zaznały w życiu tyle troski, ile Fiduś u Ciebie. Bardzo Ci za to z Ellig dziękujemy
  3. Zrobiłam na Łódź na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/albi-przesliczna-sunia-czeka-na-swoj-dom-i-rodzine-CID103-IDY6Hcb.html?bs=olx_pro_listing
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Fidusia
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej na styczeń dla Bonusa
  6. Już jestesmy zdrowe. Niestety zaraziłyśmy naszą sąsiadkę, ona męża...
  7. Wszystkiego do tego dla Ciebie kochana i dla wszystkich odwiedzających Myszeńka powoli staje na łapkach, ale przed nią długa rehabilitacja. Jest bardzo dzielna. My z Ritą zaliczyłyśmy covid. Prawdopodobnie zaraziłyśmy się w lecznicy.
  8. Bardzo dziękuję za potwierdzenie Toli, a Annie G-R za wpłatę dla Bonusa
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Magence1 za wpłatę stałej 20 zł na styczeń
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Mazowszance13 za wpłatę stałej za listopad i grudzień
  11. AAA, to jeszcze nie dotarły:) Pospieszyłam się i przelałam Alaskan 100 zł. Będę śledzić konto w takim razie i jeszcze bardziej dziękuję Eluś
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy mgog za wpłatę stałej na styczeń i świątecznego bonusa
  13. Zgadza się, ale dla Albi i Kaja jest 100 zł. Drugi przelew na 100 zł jest dla Bajki i Brawurki i to zapiszę u nich na wątku
  14. Lusi trudno było nie pokochać. Od pierwszych chwil bardzo lgnęła do człowieka. Mnie lubiła mimo, że robiłam jej same złe rzeczy - woziłam do weta na szczepienia, na sterylkę. Mimo to zawsze mogłam liczyć na jej uśmiech, całuski i akceptację. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę 100 zł dla Kaja i Abi. Są już na moim koncie i zaraz przesyłam je do Alaskan. Ellig pokryła całe utrzymanie łącznie z kosztami weterynaryjnymi małej Lusi i kwotę otrzymaną od Państwa przeznaczyła na inne psiaki w potrzebie
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Lunarmermaid za wpłatę stałej za listopad i grudzień w kwocie 125,48 zł
  16. Bardzo dziękujemy Tolu, czy doszła moja wpłata 890 zl z 18.12? Chciałabym wpisać w rozliczenia, ale robię to dopiero jak potwierdzasz wpłatę.
  17. Miała cudowne życie w swojej rodzinie. Tak bardzo mi przykro, że trwało to tak krótko. Dla mnie to szok, bo nie wiedziałam o jej chorobie. Bardzo, bardzo mi smutno.
×
×
  • Create New...