-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Ostatnie wieści z 16 stycznia: Napisano January 16 " Chyba nareszcie kompan do zabawy Na początku chciał zjeść kolegę ale to jest na szczęście pies bez nawet cienia agresji i chyba w końcu będzie kompan na spacery i do zabawy. Kolega jest na szczęście tak ogromny że nic sobie nie robił z pierwszych niemiłych prób Bonuska" Ponieważ nic się nie dzieje, Kasia nie pisze. Akurat w przypadku Bonusa brak wieści, to dobre wieści...
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie G-R za wpłatę, a Toli za potwierdzenie
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 30 zł stałej na marzec dla Bonusa
- 1565 replies
-
Przepięknie dziękujemy Maarit za niespodziewaną wpłatę 100 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł na luty dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę, a Toli za informację
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na luty dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 30 zł stałej na luty dla Bonusa
- 1565 replies
-
Elu kochana, bardzo dziękujemy, ale może całą kwotę Fidusiową przenieś na Nerunię. Ona potrzebuje więcej niż Bonus. On szczęśliwie (tfu, tfu) zdrowy jest. Bardzo dziękujemy za dodatkowe 10 zł w styczniu, ale od lutego bardzo proszę weź dla Neri
- 1565 replies
-
Bardzo mi przykro
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 zł dla Bonusa na luty
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne wpłaty:) mari23 - wpłata stałej na luty 20 zł syn b-b - wpłata stałej na luty 30 zł Bardzo dziękujemy za podniesienie wpłaty po Fidusiu z 20 zł na 30 zł Agnieszka znajoma elik- wpłata stałej na luty 40 zł Eluniu, czy to pomyłka, czy podwyżka? Bo wpłacałaś do tej pory po 30 zł na Fidusia i Bonusa?
- 1565 replies