-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa na grudzień
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej dla Fidulka -
Czy ktoś jeszcze pamięta małą Myszkę? Kochane słoneczko przeszło wczoraj operację kręgosłupa na cito. Wypadł jej dysk. Trudno powiedzieć jak to się stało. Maleńka jest skoczna, dużo biega. Zdarzyło się też na spacerze, że duża suka po niej przebiegła. Tylko, że wtedy poza piskiem nic więcej się nie działo. Obejrzałyśmy ją dokładnie i nie wykazywała bólu. Wet powiedział, że ona jest przegubowcem, więc nie musiało być jakiegoś urazu, żeby dysk wypadł. Niestety przedwczoraj zaczęła się zataczać, łapki tylne odmawiały posłuszeństwa. Rita natychmiast pojechała do ortopedy. RTG wykazał uraz, ale konieczne było zrobienie dodatkowo tomografii. No i na tomografii wyszło, że dysk wypadł i uciska nerw i trzeba szybko operować, żeby nie doszło do niedowładu. Myszeńka operację zniosła dzielnie. Niestety do wieczora jest w szpitaliku. Jedziemy po nią dopiero po 19. Wszystko już gotowe czeka na nią. Klatka kenelowa pożyczona od Ellig, masa podkładów. Rita po naszym wspólnym spacerze z psami (bo ma jeszcze Summera adoptowanego z Palucha) pojechała jeszcze po torbę do wynoszenia Myszy na dwór. 3 tygodnie może stawać tylko na załatwienie się i jak najmniej chodzić. Za tydzień rusza rehebiltacja. Bardzo się o nią martwię, bo kocham tego malucha bardzo. Zawsze jak do nas przychodzi domaga się głaskania i smaczków. Jest wspaniała i dzielna. Jest duża szansa, że wyjdzie z tego całkowicie. Zresztą jak znam Ritę, będzie ją rehabilitowała i dawała wszystko co najlepsze. W tym domu psy są zawsze najważniejsze i mają super opiekę.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej grudniowej 40 zł
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies