Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa na grudzień
  2. Wpłaciłam dzisiaj na konto ZEA deklaracje od stycznia do czerwca 2024. Grudniową wpłaciłam 1.12 i Tola już ją tu wpisała.
  3. Wpłaciłam dzisiaj na konto ZEA deklaracje od stycznia do czerwca 2024. Grudniową wpłaciłam 1.12 i Tola już ją tu wpisała.
  4. Dropsikowi trafił się super dom. Taki szyty na miarę jego energii. Każdego dnia jeździ z Pańcią do stajni i czuje się tam jak widać, jak ryba w wodzie. A Bati nie akceptuje żadnych psów poza Dropsikiem:)
  5. Wolontariuszki ze schroniska zorganizowały bazarek na rzecz zamojskich psiaków Dorzuciłyśmy tam we trzy sporo fantów i dostałyśmy z niego 600 zł na pokrycie kosztów pobytu Dakoty 15.11 - 16.12 w hotelu. Dzisiaj pobyt został opłacony.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej dla Fidulka
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy agat21 za wpłatę 30 zł stałej na grudzień
  8. Czyli tak jak z Blanką. We właściwych rękach zachowanie zmieniło się. A teraz w domu to Anioł nie pies
  9. To mnie przeraża, że wiele psów nie otrzymuje pomocy, bo ludzi na nią nie stać:( Agatko, problem w tym, że każdy z nas ma swoich zaufanych wetów, a to ubezpieczenie chyba nie u każdego działa. Ale musze się chyba zainteresować tematem, bo przy mojej czwórce to mogą być spore oszczędności...
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Adamowi Ś. za wskazanie Dakoty i innych naszych podopiecznych na otrzymanie bonusa z jego firmy Dakocie przypadło 66,47 zł Bardzo serdecznie dziękuję też Rude ZŁO za wpłatę stałych za listopad i grudzień. Razem 50 zł
  11. Koszty koszmarne:( 700 zł wizyta z RTG 1000 zł - tomografia 5500 zł - operacja 800 zł - doba w szpitalu Razem 8000 zł i do tego jeszcze rehabilitacja pewnie ze 2000 zł będzie Przez takie ceny ludzie przestają leczyć psy:(
  12. Czy ktoś jeszcze pamięta małą Myszkę? Kochane słoneczko przeszło wczoraj operację kręgosłupa na cito. Wypadł jej dysk. Trudno powiedzieć jak to się stało. Maleńka jest skoczna, dużo biega. Zdarzyło się też na spacerze, że duża suka po niej przebiegła. Tylko, że wtedy poza piskiem nic więcej się nie działo. Obejrzałyśmy ją dokładnie i nie wykazywała bólu. Wet powiedział, że ona jest przegubowcem, więc nie musiało być jakiegoś urazu, żeby dysk wypadł. Niestety przedwczoraj zaczęła się zataczać, łapki tylne odmawiały posłuszeństwa. Rita natychmiast pojechała do ortopedy. RTG wykazał uraz, ale konieczne było zrobienie dodatkowo tomografii. No i na tomografii wyszło, że dysk wypadł i uciska nerw i trzeba szybko operować, żeby nie doszło do niedowładu. Myszeńka operację zniosła dzielnie. Niestety do wieczora jest w szpitaliku. Jedziemy po nią dopiero po 19. Wszystko już gotowe czeka na nią. Klatka kenelowa pożyczona od Ellig, masa podkładów. Rita po naszym wspólnym spacerze z psami (bo ma jeszcze Summera adoptowanego z Palucha) pojechała jeszcze po torbę do wynoszenia Myszy na dwór. 3 tygodnie może stawać tylko na załatwienie się i jak najmniej chodzić. Za tydzień rusza rehebiltacja. Bardzo się o nią martwię, bo kocham tego malucha bardzo. Zawsze jak do nas przychodzi domaga się głaskania i smaczków. Jest wspaniała i dzielna. Jest duża szansa, że wyjdzie z tego całkowicie. Zresztą jak znam Ritę, będzie ją rehabilitowała i dawała wszystko co najlepsze. W tym domu psy są zawsze najważniejsze i mają super opiekę.
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy magence1 za wpłatę 20 zł stałej na grudzień
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej grudniowej 40 zł
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
×
×
  • Create New...