-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Kochana, tylko wtedy, kiedy uznasz, że możesz Bardzo dziękujemy, że w ogóle rozpatrujesz taką możliwość
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 ałl dla Fidulka. Niestety już się nie przyda Przepraszam też bardzo, że nie napisałam PW do darczyńców w tej sprawie, Założyłam, że wszyscy zaglądają a wątek. Zaraz się poprawię i napiszę PW. Edit: Ponieważ Dulska przeniosła swoją deklarację na Bonusa, pozwalam sobie jej styczniową przenieść od razu dla niego -
Od 11 stycznia Dakota ma swój własny dom. Została adoptowana przez rodzinę, która rok temu adoptowała od nas Dyzia. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim w domu z wielkim ogrodem. Od pierwszej chwili polubili się z Dyziem i ganiają jak szaleni. Państwo też zakochali się w Dakocie od razu. Dakota za Panią chodzi krok w krok. To będzie bardzo szczęśliwe życie. Wszyscy darczyńcy byli na bieżąco informowani o postępach Dakoty.
-
Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy. Pieniądze już na koncie Bonuska
- 1565 replies
-
NIe masz za co przepraszać. Lepiej dwa razy niż wcale Bardzo dziękuję
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na styczeń
- 1565 replies
-
Bardzo Ci dziękuję Tolu, ale wrzucalaś już tę fakturę 21 grudnia Domyśłam się, że przy tej ilości psów i faktur można się zakręcić
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę i Toli za potwierdzenie Przyszła też wpłata stałej 40 zł od Kate1 na styczeń. Bardzo serdecznie dziękujemy
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Ty naprawdę jesteś niezmordowana Nadziejko. Bardzo dziękujemy, bardzo
- 1565 replies
-
- 1
-
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Smutno, ale trzeba pamiętać o tym, jak dobrze mu się żyło przez ponad 4 lata:( -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Chciałybyśmy z całego serca podziękować też darczyńcom Fidusia. To dzięki Waszej pomocy przez tak długi czas udawało się go utrzymywać. Tu na dogo serdecznie i najszczerzej dziękujemy stałym darczyńcom: Agnieszce - znajomej elik Dorci01 Dulskiej Teresie118 Synowi b-b Nadziejce - niezmordowanej w robieniu bazarków. Zrobiłaś ich dla Fidusia wiele. Pozostałym osobom wpłacającym, ale też tym, które nas odwiedzały tutaj - również ogromne podziękowania Pochyliliście się nad staruszkiem, który dzięki Wam swoje ostatnie lata spędził w prawdziwym azylu dla starszych zwierząt. DZIĘKUJEMY!!!! Gdybyście w swojej dobroci i o ile możliwości pozwolą zechcieli kontynuować swoje deklaracje, to nieśmiało pokazujemy Bonusa będącego również u Kikou. Nie ma pełnych deklaracji, a na dom w jego przypadku raczej nie ma co liczyć. Spośród darczyńców Agnieszka znajoma elik wplaca też na Bonuska. https://www.dogomania.com/forum/topic/353354-bonuskolejny-zamojszczak-opuszcza-schronisko-i-wyrusza-by-pożyć-godniej-do-kikou-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-ma-tylko-300-zł-deklaracji-potrzebuje-450-zł/ -
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej na styczeń
- 1565 replies