Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Kochana, tylko wtedy, kiedy uznasz, że możesz Bardzo dziękujemy, że w ogóle rozpatrujesz taką możliwość
  2. Dzięki nam wszystkim Elu. Byłyście z nami i wspierałyście Dakotę i nas
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 ałl dla Fidulka. Niestety już się nie przyda Przepraszam też bardzo, że nie napisałam PW do darczyńców w tej sprawie, Założyłam, że wszyscy zaglądają a wątek. Zaraz się poprawię i napiszę PW. Edit: Ponieważ Dulska przeniosła swoją deklarację na Bonusa, pozwalam sobie jej styczniową przenieść od razu dla niego
  4. Od 11 stycznia Dakota ma swój własny dom. Została adoptowana przez rodzinę, która rok temu adoptowała od nas Dyzia. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim w domu z wielkim ogrodem. Od pierwszej chwili polubili się z Dyziem i ganiają jak szaleni. Państwo też zakochali się w Dakocie od razu. Dakota za Panią chodzi krok w krok. To będzie bardzo szczęśliwe życie. Wszyscy darczyńcy byli na bieżąco informowani o postępach Dakoty.
  5. Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy. Pieniądze już na koncie Bonuska
  6. Tymek jako Blekuś wyróżniony na miesiąc na Łodź: https://www.olx.pl/d/oferta/blekus-przesympatyczny-5-6-letni-kundelek-w-typie-szpica-szuka-domu-CID103-IDYdNrG.html?bs=olx_pro_listing
  7. Mamy sporo fantów. Dużo czapek zimowych. Na tę pogodę jak znalazł:)
  8. NIe masz za co przepraszać. Lepiej dwa razy niż wcale Bardzo dziękuję
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! Jo37 za wpłatę 30 zł stałych na styczeń - marzec Soni71 za wpłatę styczniowej stałej 30 zł agat21 za wpłatę 30 zł styczniowej stałej Ja też wpłaciłam swoja stałą styczniową 30 zł
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na styczeń
  11. Bardzo Ci dziękuję Tolu, ale wrzucalaś już tę fakturę 21 grudnia Domyśłam się, że przy tej ilości psów i faktur można się zakręcić
  12. Ta wiadomość o koo najważniejsza, bo dająca większą szansę na adopcję. Żeby tylko ten właściwy dom zadzwonił... tego życzę Liluszce i Tobie Poker bardzo.
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Dakoty
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę i Toli za potwierdzenie Przyszła też wpłata stałej 40 zł od Kate1 na styczeń. Bardzo serdecznie dziękujemy
  15. Nasza Nela dwa razy wracała z adopcji. Teraz szczęśliwie żyje w trzecim
  16. Kolejna szczęściara, która trafiła do super rodziny
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
  18. Ty naprawdę jesteś niezmordowana Nadziejko. Bardzo dziękujemy, bardzo
  19. Smutno, ale trzeba pamiętać o tym, jak dobrze mu się żyło przez ponad 4 lata:(
  20. Chciałybyśmy z całego serca podziękować też darczyńcom Fidusia. To dzięki Waszej pomocy przez tak długi czas udawało się go utrzymywać. Tu na dogo serdecznie i najszczerzej dziękujemy stałym darczyńcom: Agnieszce - znajomej elik Dorci01 Dulskiej Teresie118 Synowi b-b Nadziejce - niezmordowanej w robieniu bazarków. Zrobiłaś ich dla Fidusia wiele. Pozostałym osobom wpłacającym, ale też tym, które nas odwiedzały tutaj - również ogromne podziękowania Pochyliliście się nad staruszkiem, który dzięki Wam swoje ostatnie lata spędził w prawdziwym azylu dla starszych zwierząt. DZIĘKUJEMY!!!! Gdybyście w swojej dobroci i o ile możliwości pozwolą zechcieli kontynuować swoje deklaracje, to nieśmiało pokazujemy Bonusa będącego również u Kikou. Nie ma pełnych deklaracji, a na dom w jego przypadku raczej nie ma co liczyć. Spośród darczyńców Agnieszka znajoma elik wplaca też na Bonuska. https://www.dogomania.com/forum/topic/353354-bonuskolejny-zamojszczak-opuszcza-schronisko-i-wyrusza-by-pożyć-godniej-do-kikou-bardzo-prosi-o-wsparcie-na-utrzymanie-ma-tylko-300-zł-deklaracji-potrzebuje-450-zł/
  21. Bardzo serdecznie dziękujemy Anuli za wpłatę 150 zł stałej i elficzkowej za wpłatę 30 zł stałej na styczeń
  22. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej na styczeń
×
×
  • Create New...