Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29111
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ja też wpadłam z ogromnymi podziękowaniami za kolejny bazarek
  2. Bardzo dziękuję za potwierdzenie:) Pani Annie G-R serdecznie dziękujemy za wpłatę
  3. Robiłam dzisiaj przelew na inne psy do ZEA i przy okazji przeniosłam 380 zł na opłacenie faktury w kwietniu. Wg moich obliczeń w kwietniu wpłaci 70 zł na ZEA jeszcze Pani Anna G-R i będzie na opłacenie pobytu kwietniowego.
  4. Bardzo dziękuję za potwierdzenie Bardzo dziękuję za opłacenie. Już wpisuję w rozliczenia Bardzo dziękujemy też Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na kwiecień
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na kwiecień
  6. To nasze tereny przy działce. Wyjątkowo wcześnie rozpoczęlśmy w tym roku sezon przyczepowy, bo już 31.03 rozstawiliśmy przedsionek. W ten weekend pierwsze nocowanie i w nagrodę taki wspaniały poranny spacer. Psiaki uwielbiają tam być. Mnie zachwyca niespieszne spacerowanie, bez patrzenia na zegarek, z przystankiem na kąpiel i z czasem na ich wąchanie, rozglądanie się. Figurka na zdjęciu poniżej stoi najbliżej i wyszła na wielkiego psa:) A to najmniejsza maleńka w naszej rodzinie:) A po powrocie na działkę słodkie lenistwo:)
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej na kwiecień
×
×
  • Create New...