Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. No i wielka ulga! Przynajmniej ona dzisiaj nie będzie już marzła. Asia, jak zawsze perfekcyjnie ogarnęłaś to logistycznie. Ja to sobie tylko klikam, a Ty działasz na miejscu
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Fidulka
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej dla Bonusa
  4. Wyszłam na ostatni spacer z psami. Jest bardzo, bardzo zimno:( Jak tu spać w cieple myśląc o tych wszystkich zwierzakach na dworze, bez schronienia albo z nędzną budą:(
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł dla Fidulka
  6. Piękne podziękowania dla Nesiowatej za wpłatę stałej na grudzień 10 zł
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych: Anuli - 150 zł elficzkowej - 30 zł mgog - 10 zł Soni71 - 30 zł
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  10. Wszystko to prawda:( Opłaciłam pobyt Fidulka w listopadzie F-ra 853/23 350 zł. Mam nadzieję, że to nie ostatnia faktura Kasiu.
  11. Bardzo dziękuję za potwierdzenie Serdecznie dziękuję za rozliczenie faktury
  12. Dodam jeszcze, że nam serce pęka jak patrzymy na zdjęcia i jego słabość. Nie wyobrażam sobie, jak Ty się musisz czuć mając go obok, opiekując się nim. Mnie zależy na jednym - nie chciałabym, żeby cierpiał, ale Tobie też. Twoje wieloletnie doświadczenie w opiece nad staruszkami daje Ci prawo podjąć decyzję czy i kiedy ma to się stać. Ty widzisz go każdego dnia i decyzja należy do Ciebie. My Ci ufamy. Jeśli piszesz, że to nie ten moment, to pozostaje nam pochylić się z wdzięcznością za Twoją nad nim opiekę. Akceptujemy każdą Twoją decyzję, bo jest podyktowana troską i miłością do Fidulka. Tak pięknie o nim mówiłaś podczas naszej rozmowy... Ma chłopak szczęście, że stoi obok niego taki Anioł Stróż. Nawet jeśli nie będziesz chciała wystawiać na niego rachunku (chociaż uważam, że powinnaś dalej to robić), pomyśl proszę, co możemy kupić dla Fidulka. Podkłady, puszeczki... to co jest mu potrzebne.
  13. Kasiu kochana. Nie sądzę, zeby ktoś wpadł na taki durny pomysł. Od lat pomagasz staruszkom. Z wielkim sercem i oddaniem. Długo rozmawiałyśmy i powtórzę tu co Ci powiedziałam. Nikt poza Tobą nie powinien w tej sprawie decydować. My jesteśmy daleko, to Ty widzisz Fidusia na co dzień i to Ty masz prawo podejmować decyzję w sprawie eutanazji. Jeśli na koniec jego życia chciałbyś go adoptować, to wspaniale. Ale nie rób tego tylko dlatego, żeby ktoś nie pomyślał, że na nim zarabiasz. Opieka w dzień i w nocy to ogromne obciążenie i chyba nikt nie sądzi, że to dobry interes.
  14. Ja nie mogę patrzeć na ten film. Jak one proszą o podejście:( A te na łańcuchach po prostu rozwalają mi serce. Jak się zwolni kojec suni, to któryś psiak będzie mógł przejść na jej miejsce i przynajmniej nie mieć łańcucha na szyi:(
×
×
  • Create New...