Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ostatnie wieści z 16 stycznia: Napisano January 16 " Chyba nareszcie kompan do zabawy Na początku chciał zjeść kolegę ale to jest na szczęście pies bez nawet cienia agresji i chyba w końcu będzie kompan na spacery i do zabawy. Kolega jest na szczęście tak ogromny że nic sobie nie robił z pierwszych niemiłych prób Bonuska" Ponieważ nic się nie dzieje, Kasia nie pisze. Akurat w przypadku Bonusa brak wieści, to dobre wieści...
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla Bonusa
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie G-R za wpłatę, a Toli za potwierdzenie
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 30 zł stałej na marzec dla Bonusa
  6. Już chyba widać: https://www.olx.pl/d/oferta/latek-najpiekniejszy-maly-laciatek-szuka-prawdziwego-domu-CID103-IDYYhFa.html?bs=olx_pro_listing
  7. Moim zdaniem oboje wspaniali, a jednak telefony milczą... Podobnie jak w sprawie naszej Brawurki:(
  8. Nie wiem, jak ona żyła w schronisku, w boksie ogólnym. Wygląda na bardzo delikatną sunieczkę. Cudowna jest
  9. Przepięknie dziękujemy Maarit za niespodziewaną wpłatę 100 zł dla Bonuska
  10. Nic dobrego jej w życiu nie spotkało. Przynajmniej w ostatnim czasie. Jak dobrze, że ją zabrałaś Asiu
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł na luty dla Bonusa
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę, a Toli za informację
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na luty dla Bonusa
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 30 zł stałej na luty dla Bonusa
  15. Elu kochana, bardzo dziękujemy, ale może całą kwotę Fidusiową przenieś na Nerunię. Ona potrzebuje więcej niż Bonus. On szczęśliwie (tfu, tfu) zdrowy jest. Bardzo dziękujemy za dodatkowe 10 zł w styczniu, ale od lutego bardzo proszę weź dla Neri
  16. Bardzo mi przykro
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 zł dla Bonusa na luty
  18. Dzień dobry. Mam nadzieję, że ten tydzień będzie dla Tymka szczęśłiwy i przyniesie mu dom. Tego życzę z całego serca i jemu i Alaskan.
  19. Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne wpłaty:) mari23 - wpłata stałej na luty 20 zł syn b-b - wpłata stałej na luty 30 zł Bardzo dziękujemy za podniesienie wpłaty po Fidusiu z 20 zł na 30 zł Agnieszka znajoma elik- wpłata stałej na luty 40 zł Eluniu, czy to pomyłka, czy podwyżka? Bo wpłacałaś do tej pory po 30 zł na Fidusia i Bonusa?
×
×
  • Create New...