Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty stałych dla Bonusa na październik: Kate1 - 40 zł Dorcia01 - 20 zł Syn b-b - 30 zł Agnieszka znajoma elik - 40 zł i ja - 30 zł
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę stałej 20 zł na październik dla Bonusa
  3. Przelałam do ZEA 370 zł na fakturę wrześniową. Z rozpiski wynika, że Bonus ma na koncie Fundacji 10 zł od Nesiowatej. Zakładam, że 70 zł od Pani Anny G-R też już wpłynęło, dlatego wyrównuję do kwoty 450 zł.
  4. Wpłata bazarkowa już na koncie Sali. Przepraszam, że potwierdzam z jednodniowym opóźnieniem. Pakuję się na wyjazd na ślub i wczoraj usiłowałam zakończyć prace w firmie. Jesteśy bardzo wdzięczne za tę pomoc, uzbierała się dzięki Nadziejce i wspaniałym Ludziom wspaniała kwota
  5. Wspaniały wynik Jutro na pewno przelew dojdzie i potwierdzę. Bardzo, bardzo dziękujemy za ten bazarek Nadziejko
  6. Znalazłam wątek z Jaśminką i tak właśnie było. Zobacz Nadziejko: Tola Members 49.5k Autor Napisano September 15 Na koncie ZEA jest wpłata 207 zł (04.09.) - dla Jaśminki, Kiki i Luny, pięknie dziękujemy
  7. Nadziejko, myślę, że ta kwota bierze się z tego, że bazarek robiłaś dla trzech psiaków, bo jeszcze dla Jaśminki. 207 zł podzielone na 3 daje po 69 zł na pieska, więc dla Kiki i Luny wypada 2 x 69, czyli 138 zł. Nie kojarzę Jaśminki, ale pewnie na jej wątku jest pozostała kwota.
  8. Wspaniały wynik, bardzo, naprawdę bardzo dziękujemy Wam wszystkim Ostatnie 60 zł już na koncie Suni. Razem 760 zł
  9. Potwierdzam wpłynięcie na konto Sali 700 zł z tego bazarku. Stokrotnie dziękujemy z Alaskan za wielką pomoc i za piękne imię dla suni
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na wrzesień
  11. Ja też kłaniam się Tobie kochana i wszystkim licytującym Piękny wynik, to ogromna pomoc dla sunieczki Jak tylko dojdzie, dam znać
  12. Fantastyczna wiadomość oby wpłacił. Tolu bardzo dziękujemy, że zgłosiłaś Bonusa
  13. To dom z najwyższej półki. Taki, w którym maly kundelek jest kochanym członkiem rodziny
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej i Alaskan za wpłatę 50 zł stałej na wrzesień
×
×
  • Create New...