Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Cytat: Napisał jbk Poważna rozmowa się zrobiła ;-) Szarikowa, jak już będziesz wetem, to damy się zbadać ;-) Jesteście pewni? :diabloti: Ja tam bym sobie nie ufała :eviltong: Toteż napisałam DAMY SIĘ, a nie damy psy do zbadania ;))
  2. Buziole sobotnie :)
  3. jbk

    Poprostu Lala : )

    Poczekamy ;)
  4. A Rudzia to nie rozgryza orzeszka?
  5. Na moim strupieszałym pobierałoby się tydzień, więc też poczekam ;)
  6. Kurde, ja to się spóźniam zawsze ;) Ale i tak - najlepszego :)
  7. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P9120094.jpg[/URL] - każdy piesial ma jaką swoję skrytkę ;)
  8. jbk

    BARF in (e)motion

    [quote name='AngelsDream']A jak napiszę, że to buraki między innymi? ;)[/quote] Buraki to widać, a co jeszcze?
  9. A co to jest konwencja tatuażu??
  10. Witanko sobotnie :)
  11. Na mój gust to jest barszczyk! :lol:
  12. To ja też się przywitam, chociaż weekendu nie mam ;) Buzi dla Ozziego :*
  13. jbk

    Brutus i Salma ;)

    Po trzech dniach imprezy na karuzelę? Musisz mieć niezły żołądek :)
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/5fc4e867de38cd2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/3b499753870b3a14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/5baf9be766380d9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/58ddd57ee5237c31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/b1307f0258972ca2.jpg[/IMG][/URL]
  15. I hooop! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/be7ac028cb36286f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/2d77bdb4edaf1876.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/2b8dae6210a25f10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/aa9ed5ef17ece029.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/4f6d92449d68056e.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/d55a6cf55f85be23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/9b0c35cc708776cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/ce9a745e5f4c8ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/2b375f3b8a9263dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/970d8e5f1ab4d664.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/80b41579179bb432.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/b9795b34c3ae1598.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/4ab8c2718d8ccb20.jpg[/IMG][/URL] Wzięte w dwa ognie, z jednej strony zdjęcia robi akzs, z drugiej ja ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/a1fc6227a2bc1167.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/70027d2baf4360ab.jpg[/IMG][/URL]
  18. Porcja zdjątek :) Fialunia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/395041c454743d29.jpg[/IMG][/URL] Vadir wśród traw :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/6cd6b484c1ccad62.jpg[/IMG][/URL] I Fiala sobie tupta :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/21d89481558442a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/1acb5cf8fee8067d.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Klaudysiaczek']Hej :loveu:. Śliczne zdjęcia :loveu:. Taak, mizianko jest super :evil_lol:. [SIZE=1]Zapraszamy też do nas :oops:.[/SIZE][/quote] Dziękuję i na pewno wpadnę :) [quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/355/7cce51494ad41e35.jpg[/URL] boshh....to naprawde krolewna:loveu::multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/355/6cd89f2d751dcc78.jpg[/URL] no i nie chcialabym Cie martwic....:roll:....ale masz wodolaza a nie samojeda:evil_lol::loveu:[/quote] No kurde zastanawiam się, czy nie reklamować?
  20. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']Alus ciesze sie ze masz zdrowe podejscie do swojego syna:loveu:. Ja tak bardzo chcialam wybrac swoja droge...nie dano mi. Zaczynajac od szkoly, chcialam byc fryzjerem...ale to siue nie miescilo w glowie zeby dyrektorskie dziecko chodzilo do zawodowki:-(. Poszlam do liceum, po maturze chcialm isc na polonistyke....zabraklo kasy na studia dla mnie...zaznaczam[U] dla mnie[/U]....:shake:. Spotkalam fajnego czlowieka, z ktorym chcialam dzielic zycie....byl nie dobry wedlug nich bo mieli dla mnie kandydata....sie okazalo geja:roll:. Wiec nigdy nie bylo wsparcia... A moj syn moze byc smieciarzem byleby byl szczesliwy:multi: [/quote] Jak to jest, że rodzice tak pchają dziecko w kierunku, które mu się nigdy nie podoba? Hm. Mój stary też miał niesamowite ambicje związane ze mną, chociaż sam nawet matury nie zdawał, ale uciekłam mu, hehe, siedemnaście lat na urodzenie młodego to nie jest dużo, ale to było najlepsze, co mi się mogło w życiu przydarzyć, bo teraz mam swoje normalne życie bez konieczności przejmowania się ojcem. I podobnie jak Ty - nie będę pchać młodego, niech robi w życiu, co mu tylko przyjdzie do głowy :lol:
  21. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='malawaszka']:shake:nie wszyscy - niektórzy mają aspołeczne gadzine :nonono2: [/quote] Gadzina by się uspołeczniła :)
  22. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Cordia']Karola ja troche nie na bierząco bo tylko w weekendy mam kompa :) ale widze ze szczescia ci rosną. czy ta procedura z rodowodem tez bedzie trawala tak dlugo jak u maxiny?? a wogole dostalas juz rodowod?[/quote] W Polsce czekaliśmy na rodowód Vadira trzy miesiące, kpiny totalne.
  23. [quote name='M&T']jeny, oni są zupełnie rożni! :evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/272/d1362c18e21f5009.jpg[/URL] chętno jej do szkółki? :evil_lol: a tu masz link do NK, o który prosiłaś w mojej galerii ;) [URL]http://nasza-klasa.pl/school/24245/forum/17[/URL][/quote] Poszłaby do szkółki chętnie, bo tam dzieci dużo, byoby mizianko :) [quote name='Kamila']A ta szkola to 8? :lol:[/quote] Tak, to ósemka :)
×
×
  • Create New...