Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='AngelsDream']Półdługą, z podszerstkiem, raczej taką szorstką w dotyku. Baaj dodatkowo ma takie lekkie kukuryku miejscami, co akurat nie jest prawidłowe, ale ewidentnie z tego wyrasta.[/quote] A co to jest lekkie kukuryku? :razz:
  2. jbk

    BARF in (e)motion

    [quote name='AngelsDream']Zależy od sklepu. ;) Mi tam te 6 złotych nie przeszkadza.[/quote] Sądzę, że nam tu wszystkim wokoło też nie przeszkadza, dla piesków WSZYSTKO!
  3. jbk

    Anioły i Demony

    Lolka, kobieto, jak to nie masz znajomych? A my wszyscy? I my wszyscy uważamy jak Ty, że zwierzaki są ważne i wszędzie je można zabrać i że miło o nich pogadać i w ogóle. Czy my wszyscy też jesteśmy dziwni? A Ty się jedną głupią babą przejmujesz?? Jakbyśmy wszyscy mieszkali bliżej siebie, to wszyscy byśmy się odwiedzali ze zwierzakami ;) Ja też nie ze wszystkimi w rodzinie się lubię, mój stary sam sobie zasłużył na odstawkę, czy to znaczy, że jestem złym człowiekiem, bo z ojcem nie gadam? Kumpelę mam w zasadzie jedną, nie mogę iść do niej z psami, bo ma małe dziecko, które się ich boi, czy to znaczy, że jestem dziwna? Trzymaj się lepiej ludzi, którzy myślą podobnie do Ciebie, a nie przejmuj jedną kretynką nastawioną na kasę i nic więcej, w głowie pewnie ma zero a uważa się za nie wiadomo co.
  4. [quote name='NATKA']Sytuacja z wczoraj: udało mi się mojego wyciągnąć na wieczorny spacer z psem, poszliśmy do parku spacerujemy, w pewnym momencie dorwaliśmy ławeczke i sobie usiedliśmy, Ares był już zapięty na smyczy i co podlatuje spaniel okazuje się ze to suczka z cieczką puszczona w samopas szukam wzrokiem potencjalnego właściciela ale bez skutku, pies mi szaleje ruszyć się nie chce z miejsca, jak wreście mój jakim cudem zmusił psa do odejścia to i tak była kaplica bo suka szła za nim, jednym słowem szarpanina i cyrk na kółkach, próbujemy odgonić suke nic,wkurzona jak cholerka dałam za wygraną i olałam sytuacje w końcu to nie moje suka, nagle słysze wołanie Vega Vega co się okazuje właściciel się znalazł z grupką swoich koleszków wszyscy na bani w wieku góra 18 lat :angryy:[/quote] Będzie miał nauczkę, jak szczeniaki się trafią..... Tyle, że taki nieodpowiedzialny koleś to jeszcze je potopi.....
  5. jbk

    BARF in (e)motion

    [quote name='PATIszon']No prosze, Cie...przeciez takie kosci za darmo daja, przynajmniej ja trafiam zawsze na miesne, gdzie lezy na podlodze skrzynia z koscmi i mozna sobie brac :niewiem:[/quote] Masz dobrze, u nas wprawdzie taniutko, ale żeby sobie tak brać? :shake:
  6. jbk

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][B][I]tak Wisła :multi: a co ? że brudna ? :evil_lol:[/I][/B][/quote] A bo u mnie też Wisła płynie, wody tyle, że ledwo psom brzuch moczy ;) Dla ludzi po kostki ;)
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B].......................................................................................................................[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Gracie w "szubienicę"? to ja poproszę literkę "A" :)
  8. Z jakim namaszczeniem Ozzy się zajmuje swoim patyczkiem :)) Mi też szwankuje, niestety :(
  9. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/P9070051.jpg[/URL] - też bym chciała mieć takie białe zęby :)
  10. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='M&T']Ok ;) tylko to na naszej klasie to ja raczej nic nie zdziałam, szczególnie, że jestem z drugiego krańca Polski :oops:[/quote] Ja jestem z właściwego końca, to możesz mi przysłać :)
  11. To musi być niemiłe przeżycie dla suczki, jak się jej nagle zwiększa kontrolę i zmniejsza ilość ruchu... Dobrze, że tylko na czas cieczki ;) Znajoma ostatnio odwróciła się na chwilę i już suczka w ciąży ;)
  12. A czy zamiast poduszek mogłaby być kołderka?
  13. Moje leciałyby do każdego psa na osiedlu, ale nie wszystkie psy na osiedlu są równie przyjazne, niestety. Oczywiście nie wszystkie psy na osiedlu są prowadzane na smyczy, więc czasem dostaję białej gorączki...
  14. Fialka na tle szkoły :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/272/d1362c18e21f5009.jpg[/IMG][/URL] Vadir nadal moczy brzusio :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/6cd89f2d751dcc78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/00ceadb056521e15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/ba913d4da0d35760.jpg[/IMG][/URL]
  15. Królewna się nie kąpie, bo jest czysta, tylko usta zamoczyła, bo ciepło ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/f1998f9ad2997ba7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/06cfc9f9fde6488a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/585ae1089b8d0664.jpg[/IMG][/URL] Vadira za to ciężko wyciągnąć z wody :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/34f98e3616d06dcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/7/66696a4b32a15d4b.jpg[/IMG][/URL]
  16. A teraz pora na mycie nóg po błotnej zabawie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/4f00d0688e33ca24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/272/31dcca7823083d32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/8ed6b09fd09d07e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/e569f57f37930414.jpg[/IMG][/URL]
  17. Na tej łączce już nieraz były krety :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/06081070ff7fdc13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/a39313472128ad8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/7/1fe3d6f077b0be89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/7cce51494ad41e35.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='M&T'][URL]http://images42.fotosik.pl/7/e5a4400fd2cd7475.jpg[/URL] nie powiem, jak to wygląda :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images38.fotosik.pl/7/b2c3e95883fa6b1b.jpg[/URL] bardzo mi się podoba ta fotka :loveu:[/quote] Wiem, jak wygląda, ale młody jest ze złej strony ;) [quote name='Ela i Luna'][URL]http://images33.fotosik.pl/360/aead61693e4e723a.jpg[/URL] Królewicz nieco nieokrzesany... :lol:[/quote] Z wiekiem mu minie ;) [quote name='AngelsDream']Hehe - brudny biały pies, to dopiero szczęście.[/quote] Na szczęście tylko jeden, bo na dwa brakłoby mi miejsca w wannie ;) [quote name='pusia2405'][URL]http://images42.fotosik.pl/7/e5a4400fd2cd7475.jpg[/URL] Skąd ja znam ten typ zabawy, jeszcze ciągnięcie za ucho lub za nogę:razz:.[/quote] To też, to też :)
  19. [quote name='AngelsDream']A nie byłoby ci żal tego białego futra? Vadir się sam tak pięknie brudzi, że nie byłoby problemu ;) http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2008_09_09%20Spioch/Resizeof080909_06.jpg - "i czemu mi świecisz po oczach?"
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/c8f7e0d8595affd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/7/4fc23ec25009bb63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/7/debafafcfb2b7dde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/3740df554405f510.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/888ca8756cba4634.jpg[/IMG][/URL]
  21. "Fialka do mnie!" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/dd092d17e6d6d7cc.jpg[/IMG][/URL] "Chodźmy poszukać kretów" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/cefd45416e2cf744.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/d251ff385009991d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/5606fb07efec640f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/b43dab10f1044b23.jpg[/IMG][/URL]
  22. Rzecz jasna królewny się nie brudzą :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/3e82ccafa6a7f099.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/272/fc0bb31052a6d3b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/25162ce5b2aa0f05.jpg[/IMG][/URL] Brudasek ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/edd7f68b9547745c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/b2c3e95883fa6b1b.jpg[/IMG][/URL]
  23. W tle akzs pstryka zdjęcia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/e5a4400fd2cd7475.jpg[/IMG][/URL] I znowu podgryzanie Fialusi ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/af49f22699733b29.jpg[/IMG][/URL] A może by tak do błotka? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/8ce244dec4c928e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/aead61693e4e723a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/8a5a7158cbee2c2e.jpg[/IMG][/URL]
  24. Kolejny spacerek ;) Tam w krzakach gdzieś znowu się ukryło jakieś zwierzątko.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/a81bd1221ee6efcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/6293be173c9a5ad4.jpg[/IMG][/URL] "Dziabnę Cię, dziabnę!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/7/e74a3d311f8b1633.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/4d06ad8856164bf4.jpg[/IMG][/URL] "A może wskoczyć Fialce na plecy?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/f970278cc15f8dcf.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='AngelsDream']Normalnie nie mogę oczu oderwać... :) A najlepsze, że mam rodzinę w Skoczowie ;)[/quote] No proszę bardzo, to może widzieli moje skarby na żywo ;)
×
×
  • Create New...