-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
O "służbie" zdrowia nie ma się co wypowiadać, bo można ze złości coś komuś gdzieś uszkodzić :angryy: Najchętniej w pobliskiej przychodni. A poza tym - melduję, że nadal leje. Jestem już rozmoczona. Zaraz się rozlecę.
- 78403 replies
-
Szarik ma cudne białe zębiska :))
-
Piłeczki rządzą :)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_09_24/Resizeof080924_09.jpg - liznąć Cię próbował? -
O, dyskusja na niebezpieczne tory zeszła :)
-
Ale uśmiechnięte psisko :) Do niego się przytulić i już lepiej człowiekowi, nawet jak mgła jest ;)
-
Jeszcze jeden taki dzień i pójdę sobie wytatuować parasol :diabloti:
-
[quote name='bonsai_88']Co się dziwisz? Przecież już raz mówiłam, że mam dziecko i psa wyuczone późnego wstawania - jeszcze nawet ubrać się nie zdążyłam :evil_lol:.Kamil wziął młodą na siuśnięcie o 8.00 więc nie muszę się śpieszyć :p[/quote] Nie chodziło o godzinę, tylko o BLADY :P
-
Poproszę nowe foteczki ;)
-
[quote name='bonsai_88']Witam bladym świtem :cool3:[/quote] Eeeeeee...... KE?
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='pusia2405']hej, hej, wszystkim. Już się odmeldowujemy po przeprowadzce;) szczęśliwi i zmęczeni... Na razie wpadłam tylko na chwilkę:razz:. Dziękuję wszystkim za odwiedziny w między czasie. Myślę, że już jutro powinnam dać radę zacząć nadrabiać zaległości:roll:.[/quote] [quote name='Aaliyah1981'] Kochane pusia nie mowioa kiedys sie pojawi na dogo kurcze strasznie dlugo ich nie ma :-(??????[/quote] Proszę, to wypowiedź Pusi :) -
[quote name='bonsai_88']Ty się jeszcze pytasz czy mi się podobają :crazyeye:? Przecież to 2 cuda.... zwłaszcza Fialka :loveu:. Czy Vadir będzie miał taką sierść jak ona [tzn.dłuższą niż ma teraz]?[/quote] Oczywiście, jeszcze ma szczenięcą :)
-
Jak to dobrze mieć potomka dużego ;)
-
[quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Ale w Katowicach ma być w sobotę słonecznie, w niedzielę z powrotem deszcz ... U was - nie wiem ...:shake: Chyba tak samo ?[/COLOR][/quote] No właśnie podobnie :( Blisko jesteśmy.
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bo nie z mojego aparatu.....ja swojego zapomnialam:roll: ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii......:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No wiesz co, na imprezkę bez aparatu? To tak, jakby butów nie włożyć ;P [quote name='Iza i Avanti']Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua! :buzi: [/quote] :oops:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]boshhhhh... to Ty jesteś taka stara jak ja :razz::razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]i dla nich właśnie są te imprezy... coby mogli zaprezentować to czego na codzień nie widać ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kurde, to ja też jestem stara? Eeeee NIEEEEE! Też oglądałam za dzieciaka, a młoda jestem! Zastanawia mnie trochę, jak będzie wyglądał taki tatuaż na połowie ciała, jak panienka będzie mieć 70 lat ;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='Aaliyah1981'][B]jbk [/B]czasami sie zastanawiam jak ten kraj funkcjonuje jak patrze co oni wyprawiaja i nie wazne w jakiej dziedzinie wystarczy popatrzec jacy oni sa wybitnie ''uzdolnieni'' w pracy ;)[/quote] W każdym kraju są jakieś takie cuda i dziwy ;P Asiu dzień dobry :) -
Dzień dobry :) Przyszłam polukać na Avantiego :)
-
[quote name='agbar']najpierw sobie przewidze:evil_lol:[/quote] Dobra, to dla mnie przy następnej kumulacji ;P
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tu jeszcze pare ukradzionych fotek- tylko się proszę nie śmiać:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A czemu ukradzionych??
-
[quote name='Iza i Avanti']Ale ja już nie prątkuję :placz: Jabco! Oć! Ukoffffffaj mnie, bo tu na mnie u Cię prawie krzycz a....[/quote] No dobra, jak nie prątkujesz, to dawaj buziaka! :buzi:
-
Niektórzy z tych ludzi powinni nago chodzić, żeby lepiej było widać malunki ;)
-
[quote name='agbar']zima moge cie kocykiem cieplym poczestowac:diabloti:[/quote] Obawiam się, że kocyk nie wystarczy ;) To ja już może zostanę z moim widokiem na bloki :evil_lol: