-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='agbar']jasne widzenia mam:grins:[/quote] To przewidź mi numery w totka ;)
-
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No wiesz....myślisz ze Iza chce mi ochnąć niechcianego wirusa:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] W dzisiejszych czasach nic nie wiadomo, rodzona matka na mnie pokaszluje :razz:
-
[quote name='agbar']z tarasu:cool1:chcesz mieszkac na tarasie?:evil_lol:[/quote] Spoko w lecie, ale w zimie nie bałdzo :eviltong:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Tupecik ;)[/quote] Jeszcze fajeczka w zęby i będzie wyglądał...... :evil_lol: -
[quote name='agbar']Lolka ....wiem,ze tu jestes:diabloti:[/quote] A skąd wiesz?
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czuję sie obcałowana:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Z całowaniem teraz trzeba uważać, bo wirusy! :diabloti:
-
To Twój widok z okna? Ja się do Ciebie przeprowadzam!
-
[quote name='ewatr']W chowanego nie :eviltong: tylko on tak nas wypatruje caly czas cobysmy go nie zostawili ......... to jest taki "cyc" że głowa mała :evil_lol: A tak serio to jest to czasem nawet dosc uciazliwe bo nawet jak sprobujemy go zostawić na dłuzej w domu to strajkuje .........przestaje jesc a w ostatecznosci dostaje rozwolnienia i wymiotuje :-( Ciekawe tylko ze dobrze wie ze np. idziemy do pracy i wtedy nic mu sie nie dzieje .............. ech ![/quote] Psy są mądre bardzo :) Moje też nic nie mówią, jak wychodzę rano, bo wiedzą, że wrócę ;) Jak mama wychodzi z domu, to jej psiurek też spokojnie leży, ale jak tata wychodzi, a nie pracuje, więc większość czasu w domu spędza, to pies wyje ;) Bo to nienaturalne, że wychodzi :)
-
Wczoraj też widziałam wsio ;)
-
Kurde, u mnie wszystkie foty widać, żadnych krzyżyków ;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Witamy w środę :) -
[quote name='agbar'] tuuuuu, tuuuuuu jestem:multi::multi:[/quote] Czekaj, czekaj...... A! Widzę! Dzień doberek :)
-
[quote name='deer_1987']O wiele milej jest jak sa dwa psy :D A zdjecia robione w jakims parku?[/quote] Mamy na osiedlu dużo zielonych terenów, trzy stawy, rzeczkę, lasek, w ogóle w moim mieście jest dużo fajnych miejsc do biegania :) Tu akurat byliśmy nad rzeczką :) [quote name='ewatr'][URL]http://images41.fotosik.pl/13/e4a5a0f6d164174a.jpg[/URL] ale zadowolona mina i łapka az podryguje :eviltong: comkaj mnie cmokaj :loveu:[/quote] Uwielbia pieszczotki moje maleństwo :)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]No w sumie tak ale żeby zdobyć zawód to niestety uczyć się trzeba:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=blue]A Ty gdzie pracujesz??[/COLOR][/quote] W biurze rachunkowym :) Dzień dobry środowo i deszczowo :)
-
[quote name='Tinka:)']dla niego to wolno:evil_lol:[/quote] Taka rasa, że dla niego wszystko za wolne ;))
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/338/44bc22fa8c7c0594med.jpg[/URL] - bawiliście się w chowanego?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_09_23/Resizeof080923_05.jpg[/URL] - to peruczka? :diabloti: -
Ale masz super kolczyki :)
-
[quote name='halgre58'][COLOR=#8b0000] nic tylko deszcz :mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale w sobotę ma być u nas pogodnie ...[/COLOR][/quote] DOPIERO W SOBOTĘ?? :crazyeye: Myślałam, że jutro wylezie.......
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='Aaliyah1981']oj bedzie miala w sumie to sie wyprowadzali prawie w tym samym czasie co my pewnie jeszcze sa na paczkach i podlaczaja internet a tutaj troszke to trwa bo oni lubia sobie wszystko kaplikowac w tej anglii :razz: [/quote] No zauważyłam te tendencje do komplikowania, moi znajomi też po przeprowadzce mieli problemy.... -
[quote name='M&T']witanko wszystkim! :hand: Mała dzisiaj w nocy znowu wylądowała u mnie w łóżku po swoich serenadach, ale po tym jak nasikała mi na łóżko stwierdziłam, że lepiej, żeby w klateczce została, a my musimy jej śpiewy wytrzymać :roll: :eviltong: ogólnie to Minnie uwielbia gryźć wszystko, co się rusza i nie rusza i kocha przeciąganie się sznurkiem z Mickim :evil_lol: Razem śpią na posłanku, ale jak ktoś poświęca uwagę tylko Minnie, to on natychmiast o sobie przypomina głośnym szczekiem i wpychaniem się pod pachy :evil_lol: Jednym zdaniem: mamy w domku bardzo wesoło :evil_lol:[/quote] W tym przeciąganiu, czy Mickey daje jej fory? :lol:
-
Wygłupki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/13/562de0e605db03d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/0a4c9a77abfbb4ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/63b72ebd90b4544a.jpg[/IMG][/URL] Bierze ją od złej strony :oops: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/276/20410e8db6c13e6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/8a40440a5990d821.jpg[/IMG][/URL]
-
Pozowanko widziane od tyłu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/ebffa3bada9b3a2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/52229bd4b9ab7f9e.jpg[/IMG][/URL] Vadir :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/169f306ed3205889.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/950fe92c572e8d59.jpg[/IMG][/URL] Fialka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/d9afec0185a7e0cc.jpg[/IMG][/URL]
-
Pańciowe cmokaski :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/e4a5a0f6d164174a.jpg[/IMG][/URL] Fialunia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/276/135e7833a5bafa9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/c66a188574e99ee8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/359e5e52d656a5b7.jpg[/IMG][/URL] Skok Fialce na plecy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/ffdea9202ebb1bbe.jpg[/IMG][/URL]
-
Wracamy do spaceru :) Fialunia jeszcze spokojna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/0d7957bda5ab6939.jpg[/IMG][/URL] I zaraz w dzikim pędzie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/276/26877d8e75fb0ba2.jpg[/IMG][/URL] Spacerkujące szczeniaczysko :) Tyłem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/522ca4371f212400.jpg[/IMG][/URL] I przodem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/00888de15dc62c2c.jpg[/IMG][/URL] I znowu przyczajka w krzaczkach :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/4b4e00020ec92ca1.jpg[/IMG][/URL]