Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. To czekamy :)
  2. jbk

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][B][I]ja siedzę w pracy od 8 :angryy::angryy: a one to faktycznie na bezsenność cierpią :evil_lol:[/I][/B][/quote] Ja siedzę od 7:30 ;) Ale co tam, skoro można wejść na dogo ;P
  3. Ja myślałam, że faceci lubią pokazywać muskuły kobietom i widzieć zachwyt w ich oczach ;)
  4. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:razz::razz::razz:zdradź tajemnicę w którym miejscu :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:diabloti:ciągle pada [/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-170.gif[/IMG][/quote] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/pogoda/6.gif[/IMG] To będzie taki tatuaż i będzie się mieścił na lewym pośladku. Howgh, powiedziałam.
  5. [URL]http://images33.fotosik.pl/373/99815debf4484d0b.jpg[/URL] - aż dym poszedł ;) A u mnie nadal leje :(
  6. [URL]http://images6.fotosik.pl/286/2abfe5fa9f187eec.jpg[/URL] - quickstep z oponą ;)
  7. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: ................................ :hand:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]oj Dżapuszko ........nie tak szybko ...bo siem spocisz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/rozmaite/pogoda/5.gif[/IMG] Deszcz ją schłodzi :placz:
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bo bo bo karmiłam Alę i podczas karmienia podarła mi moje jedyne rajstopy........i się wnerwiłam.....i starciłam apetyt:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Taaaaak zdecydowanie trafne stwierdzenie:lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Eeeeeee tam laska:shake: A Alunia jak zawsze......cudna:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ci mówią, że laska, to znaczy że laska! Nie sprzeczaj się tu! Nas jest więcej ;)
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/6c57e49ec1678efc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/dd1614b56e18401c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/25f1f6b616127359.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/a583837ad27e40b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/277/1ba357581bb0a97f.jpg[/IMG][/URL] I to będzie koniec spaceru, gdzie psy zostały wzięte w dwa ognie i w sumie przez dwie godziny zrobiłyśmy z Anią ponad 700 zdjęć :)
  10. Kochanie moje :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/b35519a3b1d463e0.jpg[/IMG][/URL] Maleństwo moje :)...... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/277/e5f9a5d06fa08f65.jpg[/IMG][/URL] ..... i jego patyczek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/12acc8b6ea3773be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/1d4fabf0b9af5266.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/8ad0267a85eefb9c.jpg[/IMG][/URL]
  11. MMS na maila wysyłasz identycznie, jak na inny telefon, tylko zamiast numeru wpisujesz maila. Nie robisz "wyślij jako email", tylko normalnie, jak na telefon. Wtedy pójdzie :) Jakby każdy wziął psiaka ze schroniska, to nie musiałoby być schronisk..... Oby Asia nie zmieniła zdania do czerwca.
  12. Siadła sobie w trawie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/e8dd79f09783a3fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/7a26c74707d56bcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/338eb0bdeca92a76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/f01fc1cc10552589.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/4e90d062f49df270.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='bonsai_88']E tam afgan... ja chcę BOSA :loveu:. I będę wtedy miała własną, długowłosą śnieżną kulę ;). A Birma jest obcinana, bo nienawidzi czesania.[/quote] To jak chcesz BOSa, to w czym problem?
  14. Vadir znowu kogoś opiernicza :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/277/c55dbde61a38cf7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/81c3bf8430bccdf2.jpg[/IMG][/URL] A Fiala znowu śledzi jakieś zwierzątka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/adb59ac04ce3b480.jpg[/IMG][/URL] A ja znowu pstrykam ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/23891e4d1c8f9953.jpg[/IMG][/URL] I Fialunia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/0a4739efdedfb8de.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='bonsai_88']No właśnie dzisiaj nie mogłam spać :(... o 6 rano z Birmą po dworze biegałam z nudów ;)... a z sierścią... to ja uwielbiam psy z długą sierścią :).[/quote] To już Birmy nie obcinaj :) Albo weź do towarzystwa jeszcze charta afgańskiego ;))
  16. [quote name='bonsai_88']No to będziesz miała dwa cuda... właśnie taka dłuższa sierść mi się podoba :)[/quote] Prawdę mówiąc dla mnie to jest bez znaczenia, dłuższa, krótsza ;) Uwielbiam psiury i tyle :lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale z ciebie paparazzi:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images40.fotosik.pl/13/ebffa3bada9b3a2e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tak se wdepnęłam:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Trzeba, coby mieć fotki ;) Zapraszamy na dłużej :) [quote name='lolka75']to Vadirek juz skacze na Fiale? Juz go bierze? Czemu tak szybko:shake:. Kiedy sie to zaczelo bo zaczynam sie martwic:roll:[/quote] To jeszcze nie w celach erotycznych, on chce ją po prostu zdominować, ale jeszcze mu nie wychodzi ;) [quote name='deer_1987']No to super tereny! ja bylam dzis w parku niedaleko nas, tam sie czasem spotka ludzi co sobie w kolko chodza, my na trawie na srodku bylismy i tylko raz Sherry szczeknela na kogos ale nie leci do ludzi tylko sie slucha ;) milo mi ze moge miec obie bez smyczy, Sherry miala ten okres ze ogluchla.. w ogole przestala przychodzic ale to kupilam linke i uczylam i mam :D[/quote] Też staramy się uczyć nasze, żeby nie zaczepiały, ale one są szalenie towarzyskie :) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]wskok na grzbiet najlepszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]chłopakowi na barana się zachciało bo go nóżki od spacerowania rozbolały :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobrej nocy życzę :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Oj, teraz to jego już nóżki nie zabolą tak szybko ;) Energii ma toto za pięciu ;) [quote name='bonsai_88']Hej hej.... :cool3: Jest tu kto? Bo ja się nuuuudzę :placz:[/quote] O tej porze? A gdzie blady świt w południe?? Nie mogłaś spać?? Już daję fotki :)
  17. [quote name='Mysia_']Basia mi nie pozwoliła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To co było na tej fotce??
  18. MMSem wysłać na maila, jak nie można inaczej ;)
  19. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']gaduly:diabloti: pracowity dzien mam:shake: ale jak mi sie chcialo na poczatku to tak teraz mi sie nie chce:roll::diabloti: a mezus sobie zeberka w sosiku jeszcze zamowil:nonono2: jak ja bym dala rade jakbym pracowala:crazyeye::niewiem: aaa...i jeszcze okno w autku mi sie psiuje:shake::angryy:[/quote] Ja właśnie w pracy się tu bawię, w domu nie da rady ;)
  20. Poza podium jest wygodniej ;)
  21. Dzień dobry deszczowo :(
  22. [IMG]http://www.gify.org/bazagif/pogoda/meteo002.gif[/IMG]FUJ!
  23. Niebieskie niebo? A co to jest, bo ja już NIE PAMIĘTAM!!!! Ciągle leje i leje i leje, jeszcze chwila i odpłynę do morza.....
×
×
  • Create New...