-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jbk replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a bardzo możliwe - byłaś z Samkami? bo widziałam chyba sztuk dwie :cool3: a buzi w czółko dla Pepy to nie łaska??? :obrazic:[/quote] Sztuka jedna, szczeniak, był nasz, widzieliśmy drugiego w tłumie, ale nie wystawiał się ;)) Dla Pepy - osobne buzi :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No JA!:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To lecim: [SIZE=4]My chcemy multicytaty![/SIZE] [SIZE=5]My chcemy multicytaty![/SIZE] [SIZE=6]My chcemy multicytaty![/SIZE]
-
O boże, która to godzina, 20 minut temu z biura miałam wychodzić!
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Zgłosiłas się na ochotnika to dawaj:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A bejsbole przygotowane?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jbk replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tak se wpadłam, bo gdzieś czytałam, że w Rybniku byłaś, może się widziałyśmy w tłumie? Buzi w czółko dla Luny :buzi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Też mogę swoje na karmę tresować ;) Ciągle są nienajedzone ;) Bardzo jesteś dziabnięta?
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]łoooo masz to do klockowej bylo:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak myślałam, ale co tam ;) To wszystko przez brak multiego :evil_lol:
-
[quote name='agbar'] W co ja sie ubiore na ten moj SLUB:crazyeye::diabloti:buhahhahahaa[/quote] A kiedy go masz? Welon se kup!
-
[quote name='Iza i Avanti']Ja też :zly7: ale czasami :shithappens:[/quote] To jesteśmy trzy! Trzeba zgłosić demonstrację! :zly7:
-
[quote name='Iza i Avanti']Qutwa, qutwa, qutwa! Pszłam se do Cię pokląć....[/quote] Jakie brzydkie słowa :crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='bonsai_88']No to twoje puchacze takiej wielkości jak moja wariatka ;)....[/quote] To by razem powariowali ;)
-
Witam :) W końcu i tu trafiliśmy :) Jak sobie psy z kotami radzą? Współpracują, czy gonią koty? A skąd w ogóle taką masę zwierzaków masz?
-
Jak tam na dziś Birmusia i jej paniusia?
-
Mnie łatwo uszczęśliwić bardzo :lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Musi bo zrobiem sztrajk:zly7:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To ja z Tobą! Szykuję pałę :mad:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ja tez nie mogę multicytować:crazyeye::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]QUTWA:angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Może im to wróci?
-
[quote name='Menrzuś']A Ty znowu o zapachach :diabloti:[/quote] Jakoś tak samo wychodzi :evil_lol:
-
[quote name='Menrzuś']Faktycznie - przestało działać. Ale u mnie rano działało - post 19510 :crazyeye:[/quote] Że rano, to wiem, a teraz poopa :angryy:
-
[quote name='agbar']jak sie upre to i do chinskiego go oddam:diabloti:[/quote] W Chinach nie ma schronów, bezpańskie psy idą na obiad :mad:
-
[quote name='lolka75']e tam szatana.... nigdy nie widzialam szatana....jeno male zielone ludki.... czasem kolorowe chmurki, czasem smoka z glowa jakiegos polityka.... ale nigdy szatana:shake::niewiem: :diabloti::eviltong: a co do szatana..... ja mam slub koscielny[IMG]http://www.pic4ever.com/images/112.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/245.gif[/IMG]:diabloti:[/quote] Myślisz, że kościelny Cię ratuje przed szatanem? A w jaki sposób?? Ja chcę sposób, może też zastosuję :diabloti:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]WITAJCIE KOCHANI!! :multi: :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]super, że dogo już działa:)[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]przedwczoraj odpisywałam na Wasze posty i... naszykowałam zdjęcia do wstawienia.... ale... byłam tak padnięta... :roll: że zanim wcisnęłam "zapisz", to zasnęłam na laptoku :diabloti: nieźle, co? :evil_lol: :eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]chciałam zaglądnąć wczoraj... no ale wczoraj dogo było ukradzione :roll:[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]także nadrobię dziś wieczór i fotki będą na 200% :p[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]trochę morskich wstawię...[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]trochę zabawowych... bo Zuzka dostała nową super wypasioną zabawkę :diabloti: i odbiło jej na punkcie "żaletynki" - bo tak zabawkę nazywamy:) - dostała to z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierzaka (który to podobno był w piątek :cool3: pewności nie mam, ale tak w TV mówili :))[/B][/COLOR] [B][COLOR=#800080]aaa... i kupiliśmy jej smycz flexi giant - dla największych bydlaków, tudzież najbardziej ciągnących :cool3: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]nawet ładnie się na tym sprawuje :)[/COLOR][/B] [COLOR=purple][B]groszku zielony.... niestety już od czasu jakiegoś nie wczasowicze :roll: [/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]choć poleniuchowałabym jeszcze ;)[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]no to POZDRO i DO ZOBA... :evil_lol:[/COLOR][/B] :loveu:[/quote] To Cię Zuzia musiała nieźle wymęczyć, na laptoku się przecież ŹLE śpi :evil_lol: -
Takie zmiany to mi się nie podobają, multi było wygodne!
-
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Apple, cześć Jbk i cześć Menrzusiu :loveu: Wprowadzili siakieś dziwne zmiany... Multi-cycatu nie mogę zrobić! :angryy: Czuję... swąd :evil_lol: Byłam z Zulką na kontroli. Wyczekałam się jak zawsze, ale jset wszystko ok. Powinno dać radę i prawdopodobnie nie będziemy musieli robić następnego ostrzyku... Ale i tak znów za 6 tygodni muszę się pokazać w przychodni...[/quote] Ja też właśnie nie mogę! Nie działa!
-
[quote name='lolka75']Ciebie wyrzuci to sie ciesz..... ja mieszkam w Holandii a tu eutanazja:crazyeye::smhair2::grab:[/quote] Chyba wolę eutanazję, niż spanie pod mostem :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Menrzuś']....za to astry pachną :razz:[/quote] Za bardzo się nie mogę w temat zagłębić, bo się nie znam ;)) Musiałabym mamy popytać :evil_lol: