Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']kochane dogociolki kupilam mojemu Boryskowi pilke gumowa na sznurku (bo kazali na szkolenie przyniesc)... i moje psiatko jak tylko wzielo ta pileczke do paszczki to momentalnie wyplulo. Nie wiedzialam o co chodzi az sama dotknelam toto jezykiem i to jest palaco gorzkie. Niestety wszystkie gumowe pilki sa takie gorzkie a takie jakby tenisowe to moje dzieciatka rozpracowuja w pare minut Czy wie ktos moze jak sie pozbyc tego gorzkiego smaku z pileczki?:roll:[/quote] Wyparz, wymocz w czymś, nasmaruj....... Musisz spróbować. Teraz już wiem, czemu mi Vadir nie gryzie kości gumowej, która według jego upodobań ma najlepszą konsystencję, pewnie to ta gorzkość.....
  2. Ze sportowców to mnie najbardziej śmieszy Kusznierewicz, ze względu na swoje...... eeeee....... włoski ;) Aluś, czy do pizzerii można z psami?
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops:......nooooo........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Pawcio ... kiedy święcenia ;) wpadniemy na mszalne :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Mszalnego bym nie ruszała, zwłaszcza, że widziałam, jak ksiądz bełta kupował ;)
  4. Poza tym - dzień dobry :)
  5. [URL]http://images45.fotosik.pl/18/c4c5f4290b4e376d.jpg[/URL] - tańczy jezioro łabędzie?
  6. [quote name='pusia2405']U nas nic nowego. Jakoś humoru ostatnio nie miałam i do tego dogo szwankuje:razz:. Ale muszę się poprawić i jakieś foty porobić...[/quote] No właśnie, bardzo chętnie byśmy jakieś nowe fotki zobaczyli :) Oby tylko dogo działało, bo ostatnio to już przesadza z tym szwankowaniem.
  7. [quote name='bonsai_88']Ech.... wiecie co? Za 2 godziny mam "wstać", a mi się nadal nie chce spać :placz:[/quote] A o której wstałaś wczoraj? A jeszcze chciałam zapytać, Birma kotów nie goni? Bo ma tam fotkę z kiciakiem :)
  8. Ja też na gołąbka bym się chciała załapać, został Ci jakiś z wczoraj?? A najlepiej dwa, bo jeden to tak jakoś śmierdzi.... malizną :evil_lol:
  9. U nas też świeci, ale na razie za chmurami...... Jogurcika?
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/377/38cd7a59a3d32cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/791c1bce281066eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/281/1fbe31394e0b01d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/cb85297f668a1a01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/18/1cf0485d98a507dc.jpg[/IMG][/URL]
  11. Bo Vadir jeszcze nie jest taki brudny :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/381/c04a7e9a7d2d349d.jpg[/IMG][/URL] Dopiero wlezie do tego bagienka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/282/2fef66a2c59bbcdd.jpg[/IMG][/URL] O, chyba właśnie tam biegnie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/283/c3dc41c5aa467a36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/281/79076b6826a74002.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze się na chwilę zatrzymał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/477eb0a1e5db87e1.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/e7943a0964a0e6b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/20fbd4141dee8f39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/18/db8951a2ac0da02f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/18/5241eeed3d9a90e6.jpg[/IMG][/URL] A to chronologicznie powinno być na końcu tegoż spaceru, ale jakoś mi się w złej kolejności wrzuciło na fotosik, więc już kichał pies ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/2e3953bf4c8b8018.jpg[/IMG][/URL]
  13. I jeszcze trochę pozowania :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/7e24f3cf8f77c869.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/15/4060b032f9af03d5.jpg[/IMG][/URL] A teraz kolejna wyprawa :) Zaczynamy od oblania pierwszego krzaczka :) To znaczy...... Vadir oblewa, nie my wszyscy :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/954c944371370f4d.jpg[/IMG][/URL] Tradycyjnie, ulubiona kałuża, której się nie da ominąć ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/282/af05c9f0e4b8f09e.jpg[/IMG][/URL] I trochę krzyku dla rozluźnienia mięśni krtani :) [SIZE=1](Czy krtań ma mięśnie?)[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/3b05efd03793d1de.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/bb9e6b0bdcb8152b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/5c27c0d70a7c05ec.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z patyczkiem :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/280/c0cda83bd41249e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/949a1daca2aa2754.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/0fdd1d1d47b58ebe.jpg[/IMG][/URL]
  15. I nadal spacerek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/b810c35e6f85a3d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/3c6e406c1ba3415b.jpg[/IMG][/URL] Próbowaliśmy doprowadzić do zdjęcia dwóch psów obok siebie, żeby było widać różnice dobrze :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/16/0dddec60587eedf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/d6951e2e48d02f6f.jpg[/IMG][/URL] Moje maleństwo nogę podnosi!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/ec8e198f9b3a8b61.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B]Apple[/B], słuchamy gadu-radia :) O wycieku gazu słyszałam, ale to nie było blisko mnie ;) Siedzę w pracy w centrum miasta, na głównej ulicy ;) Jedyna konsekwencja tego wycieku dla mnie to ta, że jeden z klientów się spóźnił, nie mógł do miasta wjechać normalnie tylko naokoło ;) [B]Pusia[/B], jw., a foty to zasługa modeli :) [B]Deer[/B], psiaków takie rzeczy jak gazy nie ruszają ;) [B]Bonsai[/B], a czy ona tak wszystkich psów nie lubi, czy są jakieś, do których czuje sympatię? W drugim opisywanym przypadku to wygląda, jakby Birma Cię broniła. Kocha Cię :) [SIZE=3]Ktoś wie, kiedy multicytaty powrócą?[/SIZE]
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nieee no nie przesadzaj.....nie śpiewaj mi tu tylko:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak poza tym to prosze nie robić takich ladnych fot bo mnie w kompleksy wpedzasz:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dobrze, że robi ładne foty! Ładne chcemy oglądać!
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]cześć ewakuowali cie już?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dlaczego mnie mieli ewakuować??
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No i co z tej waszej pałowej motywacji.........nadal mnie nie dziala ten jak to Ala powiedziała łon:roll: ....ten dinks:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Najwyraźniej nie trafiłyśmy pałą na żadną osobą z mocami decyzyjnymi :mad:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/296/74b2fd4c38d925a0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]odpowiednia lektura :roflt: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] No wiesz, z takiej zacnej lektury się wyśmiewać.....:-o
  21. [quote name='Acctiually'] [COLOR=blue]Będą fotki:)[/COLOR] [COLOR=blue]Bo idziemy zaraz z Bonkiem na spacera:)[/COLOR] [/quote] Lećcie, bo zaraz się ciemno zrobi ;)
  22. Wy tu już wszystkie ocipiałyście :diabloti:
  23. [URL]http://images47.fotosik.pl/18/b1e4d6120f05fe67.jpg[/URL] - miałaś statyw?
  24. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']myslisz ze tu tak latwo wysylaja na badania:shake: tu nawet jak masz jakis problem ginekologiczny to lekarz domowy zaglada Ci w dziurke... i dopiero jak on nie bardzo wie o co kaman to wysyla do specjalisty:roll: nic mi nie bedzie.... jestem grube, zdrowe babsko. To chyba cos z cisnieniem bo jestem nisko:evil_lol:[/quote] Przyjedź do nas, załatwię Ci skierowania na wszystko :)
  25. Ja nie wiem, czy to bezpieczne, swojego chłopa komuś pokazywać..... :diabloti:
×
×
  • Create New...