-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='lolka75']kochane dogociolki kupilam mojemu Boryskowi pilke gumowa na sznurku (bo kazali na szkolenie przyniesc)... i moje psiatko jak tylko wzielo ta pileczke do paszczki to momentalnie wyplulo. Nie wiedzialam o co chodzi az sama dotknelam toto jezykiem i to jest palaco gorzkie. Niestety wszystkie gumowe pilki sa takie gorzkie a takie jakby tenisowe to moje dzieciatka rozpracowuja w pare minut Czy wie ktos moze jak sie pozbyc tego gorzkiego smaku z pileczki?:roll:[/quote] Wyparz, wymocz w czymś, nasmaruj....... Musisz spróbować. Teraz już wiem, czemu mi Vadir nie gryzie kości gumowej, która według jego upodobań ma najlepszą konsystencję, pewnie to ta gorzkość.....
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Ze sportowców to mnie najbardziej śmieszy Kusznierewicz, ze względu na swoje...... eeeee....... włoski ;) Aluś, czy do pizzerii można z psami? -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops:......nooooo........:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Pawcio ... kiedy święcenia ;) wpadniemy na mszalne :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Mszalnego bym nie ruszała, zwłaszcza, że widziałam, jak ksiądz bełta kupował ;)
-
Poza tym - dzień dobry :)
-
[URL]http://images45.fotosik.pl/18/c4c5f4290b4e376d.jpg[/URL] - tańczy jezioro łabędzie?
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='pusia2405']U nas nic nowego. Jakoś humoru ostatnio nie miałam i do tego dogo szwankuje:razz:. Ale muszę się poprawić i jakieś foty porobić...[/quote] No właśnie, bardzo chętnie byśmy jakieś nowe fotki zobaczyli :) Oby tylko dogo działało, bo ostatnio to już przesadza z tym szwankowaniem. -
[quote name='bonsai_88']Ech.... wiecie co? Za 2 godziny mam "wstać", a mi się nadal nie chce spać :placz:[/quote] A o której wstałaś wczoraj? A jeszcze chciałam zapytać, Birma kotów nie goni? Bo ma tam fotkę z kiciakiem :)
-
Ja też na gołąbka bym się chciała załapać, został Ci jakiś z wczoraj?? A najlepiej dwa, bo jeden to tak jakoś śmierdzi.... malizną :evil_lol:
- 78403 replies
-
U nas też świeci, ale na razie za chmurami...... Jogurcika?
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/377/38cd7a59a3d32cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/791c1bce281066eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/281/1fbe31394e0b01d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/cb85297f668a1a01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/18/1cf0485d98a507dc.jpg[/IMG][/URL]
-
Bo Vadir jeszcze nie jest taki brudny :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/381/c04a7e9a7d2d349d.jpg[/IMG][/URL] Dopiero wlezie do tego bagienka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/282/2fef66a2c59bbcdd.jpg[/IMG][/URL] O, chyba właśnie tam biegnie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/283/c3dc41c5aa467a36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/281/79076b6826a74002.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze się na chwilę zatrzymał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/376/477eb0a1e5db87e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/e7943a0964a0e6b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/20fbd4141dee8f39.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/18/db8951a2ac0da02f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/18/5241eeed3d9a90e6.jpg[/IMG][/URL] A to chronologicznie powinno być na końcu tegoż spaceru, ale jakoś mi się w złej kolejności wrzuciło na fotosik, więc już kichał pies ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/2e3953bf4c8b8018.jpg[/IMG][/URL]
-
I jeszcze trochę pozowania :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/7e24f3cf8f77c869.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/15/4060b032f9af03d5.jpg[/IMG][/URL] A teraz kolejna wyprawa :) Zaczynamy od oblania pierwszego krzaczka :) To znaczy...... Vadir oblewa, nie my wszyscy :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/18/954c944371370f4d.jpg[/IMG][/URL] Tradycyjnie, ulubiona kałuża, której się nie da ominąć ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/282/af05c9f0e4b8f09e.jpg[/IMG][/URL] I trochę krzyku dla rozluźnienia mięśni krtani :) [SIZE=1](Czy krtań ma mięśnie?)[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/282/3b05efd03793d1de.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/16/bb9e6b0bdcb8152b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/5c27c0d70a7c05ec.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z patyczkiem :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/280/c0cda83bd41249e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/15/949a1daca2aa2754.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/0fdd1d1d47b58ebe.jpg[/IMG][/URL]
-
I nadal spacerek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/b810c35e6f85a3d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/3c6e406c1ba3415b.jpg[/IMG][/URL] Próbowaliśmy doprowadzić do zdjęcia dwóch psów obok siebie, żeby było widać różnice dobrze :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/16/0dddec60587eedf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/d6951e2e48d02f6f.jpg[/IMG][/URL] Moje maleństwo nogę podnosi!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/ec8e198f9b3a8b61.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Apple[/B], słuchamy gadu-radia :) O wycieku gazu słyszałam, ale to nie było blisko mnie ;) Siedzę w pracy w centrum miasta, na głównej ulicy ;) Jedyna konsekwencja tego wycieku dla mnie to ta, że jeden z klientów się spóźnił, nie mógł do miasta wjechać normalnie tylko naokoło ;) [B]Pusia[/B], jw., a foty to zasługa modeli :) [B]Deer[/B], psiaków takie rzeczy jak gazy nie ruszają ;) [B]Bonsai[/B], a czy ona tak wszystkich psów nie lubi, czy są jakieś, do których czuje sympatię? W drugim opisywanym przypadku to wygląda, jakby Birma Cię broniła. Kocha Cię :) [SIZE=3]Ktoś wie, kiedy multicytaty powrócą?[/SIZE]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nieee no nie przesadzaj.....nie śpiewaj mi tu tylko:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak poza tym to prosze nie robić takich ladnych fot bo mnie w kompleksy wpedzasz:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dobrze, że robi ładne foty! Ładne chcemy oglądać!
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]cześć ewakuowali cie już?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dlaczego mnie mieli ewakuować??
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No i co z tej waszej pałowej motywacji.........nadal mnie nie dziala ten jak to Ala powiedziała łon:roll: ....ten dinks:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Najwyraźniej nie trafiłyśmy pałą na żadną osobą z mocami decyzyjnymi :mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/296/74b2fd4c38d925a0.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]odpowiednia lektura :roflt: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] No wiesz, z takiej zacnej lektury się wyśmiewać.....:-o
-
[quote name='Acctiually'] [COLOR=blue]Będą fotki:)[/COLOR] [COLOR=blue]Bo idziemy zaraz z Bonkiem na spacera:)[/COLOR] [/quote] Lećcie, bo zaraz się ciemno zrobi ;)
-
Wy tu już wszystkie ocipiałyście :diabloti:
-
[URL]http://images47.fotosik.pl/18/b1e4d6120f05fe67.jpg[/URL] - miałaś statyw?
-
[quote name='lolka75']myslisz ze tu tak latwo wysylaja na badania:shake: tu nawet jak masz jakis problem ginekologiczny to lekarz domowy zaglada Ci w dziurke... i dopiero jak on nie bardzo wie o co kaman to wysyla do specjalisty:roll: nic mi nie bedzie.... jestem grube, zdrowe babsko. To chyba cos z cisnieniem bo jestem nisko:evil_lol:[/quote] Przyjedź do nas, załatwię Ci skierowania na wszystko :)
-
Ja nie wiem, czy to bezpieczne, swojego chłopa komuś pokazywać..... :diabloti: