-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='AngelsDream']Popodziwiałam zdjęcia i pora wziąć się do roboty. :razz:[/quote] No ja cały czas pracuję ;) Teoretycznie ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]kochana... ja wypełniam swoje deklaracje z działalności... nie zawodowo... wogóle nie mam o tym zielonego pojęcia :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To jak wypełniasz, jak nie masz pojęcia? Mogę pomóc, jak by trza było :)
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo mam troszke roboty ??? ZUSY SRUSY :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ZUSy robisz? ZUSy?? A więc to stąd Twoje niesamowite informacje na temat wieeeelkich emerytur :eviltong: [SIZE=1]Ja się właśnie zajmuję dokładnie tym samym....... :oops:[/SIZE]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
jbk replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ach, te patyczki :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agbar'] po 1. mozesz mi:diabloti: po 2. w dalszym ciagu mi multi dziala:roll: po 3. wlasnie:mad: po 4. nareszcie jakas rozsadna propozycja:multi::loveu:[/quote] [IMG]http://www.gify.amor.pl/pieniadze/pieniadze0.gif[/IMG] Tyle w łapę Ci wystarczy? Poproszę VIPostwo i multi! I żeby dogo działało.....
-
:mad: Wszyscy weźmy motywację w dłoń :mad: na kogo ruszamy?
- 78403 replies
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/296/e2ebe5200e944a89.jpg[/URL] - Jaka jesienna trawa.... Pasuje Klocusiowi :) A czemu Cię nie będzie?
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images30.fotosik.pl/280/b88c7556213f96ef.jpg[/URL] ja pierdziu:crazyeye:...Vadir to niedzwiedz!!!:loveu::loveu:[/quote] Nooo..... temu jest piękny :)
-
[quote name='lolka75']ale wkurzajace to cytowanie:shake: a wlasciwie jego brak:angryy: no nic....wczoraj zemdlalam:roll:.... nie wiem co sie dzieje ale cos nie jest tak. Nie chce mi sie isc do lekarza bo powie zem leserant i symulant:shake: Moje psy sie tluka jak wsciekniete, a z racji tego ze Borys juz wskakuje na wyro to byly dzikie galopy po sypianlni dzis w nocy. Jak to mowia- wypcham! No i wrocilo suonko.... to dobrze bo piore ojszczane chodniczki i dywaniki:shake:. I dostalam zaproszonko na zlot rodzinny do hodowcow Boryska:cool3:. Zostal zaproszony profesjonalny groomer i przedstawiciel firmy z kosmetykami dla psow i bedziemy sie uczyc jak dbac o samojedowa siersciuche i jak przygotowac bydlaki na wystawy:roll:. Tyle u mnie:evil_lol: Pozdrowki serdeczne:multi:[/quote] Mdlałam przy anemii, może masz anemię? Musisz jeść dużo żelaza, buraki, czerwone mięso, jajka itp. Kiedy jedziesz na zlocik? A czym teraz pielęgnujesz sierść?
-
Nie wiem, o czym mówicie ;) Ja wątpię we wszystko, wierzę tylko w to, co mogę sama pomacać. A multi się nie da pomacać teraz!
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A ja już po kawie. Za to mam dziś chłopa ze sobą, to może pizza się w pracy uda :) -
O, wszędzie te same tematy, VIPy, multi i kawusia :) Rinuś, Jabłuszkowa gazetą, gazetą, nie ręką ;)
-
Po pierwsze, komu trza dać w łapę, żeby dostać multi? Albo VIPem? Po drugie, u Samoyedków też multi nie działa, to nie tak, że tylko u Bokserów :cool3: Po trzecie poza multi nie działa jeszcze cała masa innych rzeczy, na przykład całe dogo :shake: Po czwarte - napijmy się kawki :)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Miłego i Tobie, póki jeszcze coś tu w ogóle chodzi :cool3: -
Witamy :) My się wczoraj kąpaliśmy z Wiśle ;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Co śmiesznego w Michalczewskim? :diabloti: Aluś, pizza w połowie drogi to w Żorach by nam wypadła, jest tam jakaś pizzeria? -
Witaj Loluś w ten czwartkowy poranek ;) Co Ci się dzisiaj śniło?
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]i to mnie się podoba...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wchodzę co ranek i czekają już na mnie zdjęcia :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ładniutkie :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images24.fotosik.pl/281/caa53f80589ef7a2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]fantastycznie odznaczają się te ich czarne oczka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Staram się jak mogę :) Boję się tylko, że teraz, jak się sciemnia coraz wcześniej, to już będzie możliwość pstrykania tylko w weekendy albo w domu :(
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:i że wam pozwalają w takim swiętym miejscu z psami :crazyeye::crazyeye::crazyeye: u nas to pies kole kościoła to nawet nie śmi przelecieć :roll:.... kiedyś szłam ....z Kamą jeszcze... skrótem kole Bazyliki w center , to mnie jakiś pleban spieronił że nie powinnam :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ta kaplica, która tam stoi, i w której JPII kanonizował Sarkandra, przez większość roku jest pusta, tylko w wakacje tam są msze raz w tygodniu, za małe toto ;) Za to wszyscy tam chodzą na spacery :)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/15/1dc21e65e80722f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/4ce862b3caa8f372.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/50ed6877f4f6739e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/067e1c259e5e0ad1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/b88c7556213f96ef.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/16/30e0dc3ba6c4c6b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/04f1cd8e99159fe1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/264be6fe31dcfd0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/dde2e6ac661a6698.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/525bd384a15a1227.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/11ba4948724eebf1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/16/7bd133d619af4ff4.jpg[/IMG][/URL] Trzeba było Fialkę zabrać, bo się oddaliła dziewczyna za bardzo ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/2dc64ad7d850b430.jpg[/IMG][/URL] Trzy wariaty ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/7fcad190a43b3f31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/602c3ba793cf0771.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/56559cd9d0a669b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/f0ad66bf0f26da4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/1bacdd0f86196d02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/784736dc4ca7fcf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/16/dcf17769f2f6be6e.jpg[/IMG][/URL]
-
Oczywiście nigdy nie ruszamy się bez wody :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/91d5fa2219b1d686.jpg[/IMG][/URL] Polowanie na zające :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/f385f284519527c6.jpg[/IMG][/URL] Młody z Vadirem oglądają Fialkowe podchody :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/281/caa53f80589ef7a2.jpg[/IMG][/URL] Vadir postanawia dołączyć do Fialki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/279/b393ce05ab8d6086.jpg[/IMG][/URL] Ale najpierw - woda :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/db876dc7c4af8d11.jpg[/IMG][/URL]