Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/16/5fad3eaef5bad59d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/15/535b708375171dc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/699d38040727e9f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/377/36d4a4f3f3a13340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/16/d1556e895d7404c9.jpg[/IMG][/URL]
  2. I dalej się spacerkujemy :) To drzewko widoczne za psami, w drewnianej "ramce", to dąb, który został zasadzony na pamiątkę pobytu JPII na Kaplicówce ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/372/1f7bffc0dcddd3c1.jpg[/IMG][/URL] Wałowanie i przepychanki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/a91cbd9c19dac456.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/849c50b6de49fcf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/280/01281bd873287862.jpg[/IMG][/URL] "O co chodzi?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/cfcdf5d4639122b0.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]KOńczę dziś o 15 tej :razz::razz: to może na pizzę wyskok :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dziś jak najbardziej :)) Akurat pora obiadowa będzie :)
  4. Dzień dobry Basiu, cmokasy dla Bonnie i Warki ;)
  5. Multi nadal nie działa :( [B]Apple[/B], o tej porze to ja biegałam z dwoma białymi potworami :) [B]Deer[/B], też mi się podoba :) [B]Bonsai[/B], myślisz, że aż tak źle by się skończyło? [B]Alicja[/B], po 19-tej się już nie je! Bo się potem śnią koszmary ;) [B]Deer[/B], umawiamy się właśnie na jedzonko :) [B]Pusia[/B], jak nie mamy ogródka, to coś musieliśmy wynaleźć :)
  6. [quote name='groszek83']Ona do dzisiaj w tamtych okolicach Misia lubi lizać:oops::evil_lol: może faktycznie mam suke erotomanke:diabloti:[/quote] Fialka mi też mizia Vadira, a jak potem on na nią skacze, to ona go gryzie ;)
  7. jbk

    Brutus i Salma ;)

    A to jakaś różnica jest, dla championa inne papu? Hm..... :diabloti:
  8. To jak to jest, że ludziom się poleca czesanie, że wzmacnia włosy, bo to i masaż skóry głowy, który pobudza, i jeszcze jakieś tam głupoty, a psom miałoby szkodzić?
  9. [quote name='lolka75']biale myszki to podobno po nadmiernej alkoholizacji sie pokazuja:cool3:[/quote] A ja na trzeźwo widywałam ;) Brat hodował :eviltong:
  10. Hejki czwartkowe :) Jak szwy Pawcia?
  11. Pierwszy raz takiego maila dostałaś? Ja mam to regularnie ;) I jeszcze mi proponują parę metod na spowodowanie, że mojej dziewczynie zachce się seksu jak diabli ;) Birmusia ma strasznie długie nogi, aż do samej ziemi :) Wygląda jak sarenka :)
  12. [URL]http://img93.imageshack.us/img93/1985/dsc0063bx0.jpg[/URL] - ta fota jest niesamowita :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PEPY! :BIG:
  13. [URL]http://img205.imageshack.us/img205/882/dsc00479hb8.jpg[/URL] - jak ją tego nauczyłaś?
  14. Jakież epitety romantyczne....... Buźka dziewczynki :buzi:
  15. Ciekawe jakie wariacje dziś dogo wymyśli?
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu:cze Córcia .... ktoś pisał o pizzy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja, ja! Idziemy na pizzę?
  17. [quote name='Vectra']tak , na pewno tak :diabloti: do którego tylko będzie chciała :evil_lol:[/quote] Hehe :lol: Aż mi żal proboszcza ;)
  18. [quote name='Vectra']na mnie moja chrześnica może liczyć , z tym wychowaniem :evil_lol: :evil_lol: państwowo moja siostra ma męża :diabloti: podpisała akt własności ....[/quote] Rodzice mogą sobie żyć jak chcą, tylko chrzestni w zgodzie z kościołem ;) Dobrze ma Twoja chrześnica :) Będziesz z nią do kościółka chodzić?
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czytałam :cool1:..... komenty żenuła:cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wróciłam ...ledwom żywa :cool1:.... ale pozytywnie podziałało na mła słoneczko :loveu: no i wiadomości ze Pawcio ma zdrowe wnętrze tysz podbudowało ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jakby takie komenty się trafiły na dogo, to by dopiero było :mad:
  20. [quote name='malawaszka']chyba mam dość wystaw na jakis czas znowu :lol:[/quote] Nasza to będzie druga, więc jeszcze nie mieliśmy możliwości się znudzić czy zmęczyć ;)
  21. [quote name='Acctiually'] [COLOR=blue]W sumie jak by się poszedł kąpać w jeziorze i by porządkie zamókł to by był chudy jak patyk:diabloti:[/COLOR] [/quote] Na mokro to każdy pies chudy ;)
  22. A pakuję foty na fotosik, co by móc wstawiać w galerie ;) Chłop zje co bądź, młody zjadł w szkole, psy jedzą o szóstej..... nie spieszy mi się ;)
  23. [quote name='Vectra']Wasiu , nie zostaniesz sama :loveu: ja jestem wierna swoim przekonaniom :diabloti: też mam chrześnice :roll: i nie mam ślubu ani bierzmowania :evil_lol: moja siostra nie ma ślubu kościelnego , bo po co ? ale dzieci ochrzczone :p fakt w jednym kościele były problemy , oj były :evilbat: ale ochrzcił :loveu: bez łapówek , przekonałam go :evil_lol: Bo w sumie nie kumam , co dzieciak winien ? przecież dzieciak nie grzeszy ? :lol:[/quote] Można nie mieć ślubu, gorzej, jak się ma tylko cywilny, bez ślubu jesteś OK dla kościoła ;) Dzieciak nie grzeszy, ale chrzestnych wybiera się po to, żeby w razie śmierci rodziców wychowali dziecko w wierze, więc nie mogą być bezbożnikami żyjącymi w grzechu ;)
×
×
  • Create New...