Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. post Saphiry przeskoczył post Magyi i mój ale ja kocham przeskakiwanie :angryy: hop na pierwsza~!
  2. [quote name='rotek_']to ja się zgłaszam na rzecznika psich spraw:multi:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ja się stawię jako zastępca tego rzecznika :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='MagYa^^'](...) Reportaż o Pani Genowefie i Panu Janie obejrzałam dnia 11 marca 2008 roku(...)[/quote] czy nie powinno być 2009 roku?
  4. Ona przypomina mi takiego psiaka jednego ale nie mogę skojarzyć :roll:
  5. [quote name='dusje']Lara :lol: zrob prosze przelew, zalatwimy juz te szczepienia na wirusowki, wscieklizne, chip i paszport. Wszystkie aktualne szczepienia i cala reszta powinna byc wpisana do paszportu. Przydaloby sie rowniez odrobaczenie malej. Mala bedzie gotowa do drogi, a my pokombinujemy transport:lol: Jesli babeczki dadza nam rade pomoc, to byc moze trzeba bedzie nieco zaplacic panom przewozacym Wanilke.. Najwazniejsze, zeby dojechala, ma zamieszkac w okolicach Sneek, przejme ja od nich w kazdym miejscu w NL i sama zawioze do rodziny :lol:[/quote] dusje no to mamy dobre wieści ;) a kto przewozić bęzie Wanilię?
  6. [quote name='Gisic87']Dziewczyny dziś skończyła się kwarantanna maluchów w związku z tym intensywnie poszukujemy domku dla chłopaka bo [B]dziewczynka już ma[/B]:loveu:. Proszę pisać każdemu chętnemu że psiak będzie do adopcji najwcześniej po kastracji czyli po 25 marca. Tak sobie myślę czy by go na dni psa nie dać:roll:. Co do dziewczynki podjęłam decyzję że [B]Mini pojedzie do Dorcia44[/B]. Więc trzeba tylko szukać transportu do Wawy. Nie wiem tylko jak na kotki zareaguje ale ona raczej spokojna jest i nie powinno być najmniejszego problemu[/quote] :multi::multi::multi: no to napisz może w fdziale transportowym z prośbą o transport, a jakie miasta> ???-Wa-wa?
  7. Skoro pan tak napisał/powiedział no to mamy jedynie 4 wyjścia: 1. trafi szybko do DT 2. "upchnie się" ją w Uciechowie 3. trafi do innego schroniska i 4. zostanie wywalona za próg :roll:
  8. ale zulugulę ukatrupię, numeru konta siem nie doczekałam :evil_lol::mad:
  9. Może czekajmy na rotek...
  10. [quote name='Gosiapk']Niezła 'baletnica' z tej blondyneczki[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Asior']jasna cholera.... rotek a nie dało by się jej na kilka dni "ukryć" w uciechowie???[/quote] rotek, no właśnie... Miejsce chyba jest gorzej z biurokracją :shake:
  12. Shadow ładny :-) Tylko mnie się do podpisu nie zmieści :-(
  13. Jakie nowe wieści mamy?
  14. zulgula no nie będzie się i on i ty nudzić :evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Gosiapk']Jaką Dram ma blondyneczkę uśmiechniętą do towarzystwa :)[/quote] No a co :evil_lol:
  16. zulugula nie ma za co :-) Podaj konto na priva, ok?
  17. [quote name='Asior']który banerek?? :roll: a mnie się wydaje że teraz masz za duzy podpis.... bo Ci się w[B] jednej linijce nie mieści[/quote][/B] poczekamy zobaczymy czy usuną :roll: a banerek Tośki mi chodzi :roll:
  18. Giselko napisałma do pana Patryka na gg z prośbą o wieści ale nie odpisuje, poczekamy zibaczymy :-)
  19. [quote name='justynavege']a ja pamiętam jak obie były w osobnych boksach po sterylizacji , w izolatkach obok siebie , jak brałam jedną na spacer to druga piszczala niemiłosiernie faktycznie rozdzielenie ich byłoby dramatem dla obu :shake: ale tylko gdybamy bo nawet na edną nie ma amatora :placz: a to takie fajne sunie są ...[/quote] fajniutkie bardzo fajniutkie :-(:-(
  20. hoop na 1...................................
  21. [QUOTE]nie wiem, czy będą w najbliższym czasie zdjęcia....:shake:[/QUOTE] no.... :shake:
  22. hoop.......... A z jakiego ona miasta jerst?
  23. Nadal kasa porzebna? Podtrzymuje oferte z poprzedniego postu: [QUOTE]No to ja deklaruję 5 zł miesięcznie :oops: na Dramata [/QUOTE]
  24. Lara ja niestety nie umiem określić, ale liczymy n eksperta na wątku :-)
×
×
  • Create New...