Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp"][IMG]http://r9.fodey.com/2048/aaef5482ff4047f7923c1223971eb554.0.gif[/IMG][/URL][/quote] Dziękuję za wyrażenie opinii w tak pozytywny sposób :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  2. [quote name='giselle4']Cioteczki nie straszcie Ewy:mad:[/quote] Ewa jest już przerażona :evil_lol:. Nie wiem czy pisałam już ale mam dosyć ciekawą ofertę "reklamową". Otóż mogę w szkolnej gazetce regularnie umieszczać co miesiąc/dwa po kilka psiaków z Azyla. To w sumie będzie całkowicie darmowe. Czy giselle jest zainteresowana? I co o tym sądzicie? Teksty mogę sama napisać.
  3. [quote name='Radek']Ada, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)[/quote] Dzięki, a wszystkim za to życzę pogodnej i wesołej wiosny :-)
  4. Jestem i zapisuję się na wątek. Szkoda, że kolejny bokserek musi cierpieć z powodu braku domu :-(.
  5. dusje i tak wygląda właśnie osłodzenie dnia :loveu::loveu::loveu:. Przekaż wielkie głaskanko dla niewielkiej :loveu::loveu::loveu:.
  6. [quote name='Asior']jak Cię mod dorwie :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to będę miała śliczny obrazek :roll:
  7. Może i ciemniak jestem, ale ludzie sobie wzięli Roxi ot tak z ulicy w jej ovbecnym stanie ( bezdomna koczowniczka)?!
  8. [quote name='ARKA'][URL="http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/skladzesp?OpenAgent&56"]PARLAMENTARNY ZESPÓŁ PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT - skład zespołu[/URL] Mysle,ze trzeba sie poprzygladac szczegolnie dzialaniom tych poslow....:roll:[/quote] Pierwszy raz o tym słyszę :-o... Maile wyslałam kolejne :-)
  9. Halo? Trzeba zrobić ogólnopolską reklamę Agaty :razz:.
  10. :multi::multi::multi: gratulacxje:multi: . Świetnie się spisałaś :lol:.
  11. Gisic, ona prezentowała Ci swoje śliczne uzębienie :eviltong:.
  12. giselle co myślisz o reklamie tak może 2 piesków w naszej szkolnej gazetce (Siódemka)?
  13. Dziś już widzę :-o, no i hopka do podpisu :lol:.
  14. [quote name='Mysia_']Pilnuj się lepiej Bjutko, bo z torbami pójdziesz :eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Pipi, no to widać Lampeciątko ma branie :loveu:. Trzymajcie się. Wszystko będzie dobrze :-).
  16. U mnie wiosna, ale do schroniska w najbliższym czasie przyjeżdżać nie mogę. Dodam tylko że mam ranę na górnej wardze i może mi się to popaprać. Także...:-( Wiosna u mnie zaczyna się nieciekawie...
  17. [quote name='ewa gonzales']:evil_lol::crazyeye:hihiii juhuuu a mogiem byc i erwaaaa ..mogiem tyz byc konserwa:evil_lol::multi: a jak mie wezmiom nerwa to ..starucha spakuje i wywale hen hen ..bo na to on zasluguje :mad::angryy::angryy: Giselkoooo siemka:buzi::iloveyou:a czy widzialuscie ciotenki , jakie cudowne allllegro Zuzliczek zrobil Gonziowi?! [B]Adusiu co u ciebie w te wiosenne dni ? Kobietko nasza jak twoje zdrowko?[/B]:multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu:[/quote] A dziękuję Ci kochana :loveu:, wszyściutko w porządeczku. Tyle że w środę wycinali mi u dentysty wędzidło górnej wargi i zdycham :roll:. Boli to jak chlera. Na basen niet, do schroniska też niet, bo bakterie :-(. A w środę pozbawią mnie jeszcze mojego ślicznego ząbka :placz:. Tak więc podsumowując u mnie tak "dentystycznie' :evil_lol:.
  18. [quote name='Mysia_']wszystko jest w pierwszym poście ;)[/quote] :oops::oops::oops: biedactwo... ile musiala przejsc :-( a zachowanie "wlascicieli'... bez komentarza :/
  19. [quote name='Asior'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/8-psow-po-zmarlej-wlascicielce-132826/"][IMG]http://img18.picoodle.com/img/img18/3/3/31/stefel/t_ca1cb345d67m_9235e68.jpg[/IMG][/URL] na razie na szybko taki.... podlinkowany[/quote] nie widze go..... :crazyeye:
  20. [quote name='Cantadorra']Mam nadzieje, ze ktos ja dostrzeze. W przyszlym tygodniu ukaza sie ogloszenia w prasie. Nie wiem, czy poskutkuja, ale warto probowac. Jak ktos ma pomysl, to rzuccie prosze. Moze poroznosic wydrukowane jej zdjecie po weterynarzach? Ale w okolicach schronu, przynajmniej na poludniu Polski.[/quote] wedlug mnie to bardzo dobry pomysl... do mnie przeciez po Aisze pisali ze slaska i dalej...
×
×
  • Create New...