-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Jak przekonać rodziców, by zgodzili się na adopcje psa ze schroniska?
_ogonek_ replied to Alba1986's topic in Organizacje
[quote name='Amber']A rasowy z rodowodem to nie może być agresywny (poprzez złe wychowanie, albo po prostu z kiepskiej hodowli) albo brudzić w domu? :hmmmm: Z takim nastawieniem mamy, to ja bym się jeszcze 10 razy zastanowiła czy to jest odpowiedni dom dla jakiegokolwiek psa, bo potem psu się coś przytrafi na dywan i eksmitowany jest na łańcuch albo do schronu... Jak czytam coś takiego to uważam, że ludzie, dla których czymś strasznym jest kupa w salonie, albo wymioty w kuchni, nie powinni mieć nigdy, przenigdy psa, gdyż takie "wypadki" są całkowicie normalne przy codziennym obcowaniu z psem. Niezależnie od wychowania, nawet najgrzeczniejszy pies może się zatruć, albo zwyczajnie nie wytrzymać. O tak zgadzam sie. zreszta ludziom tez darzaja sie takie wypadki jak wymioty albo zniszczenie czegos... -
[quote name='GoskaGoska']Ja swojego psa ma od szczeniaka , do wanny wskakuje sama , w kąpieli nie ma problemow, a do wody nie chce wchodzic i juz. Mowią jaki wlasciciel taki pies - a ja sama tez nie bardzo plywam :evil_lol: no i widac [B]na psa się przerzucilo[/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Psy z dziurami w głowach.Pawłowo k/Ciechanowa
_ogonek_ replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt się nie odzywa? -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
_ogonek_ replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Agata, ryż z kurczakiem nie jest taki zły, nie wiem jak smakuje ale wiesz :lol:. -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
_ogonek_ replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']No tak :evil_lol: Ale mówimy o worku karmy :evil_lol: Przynosi z kuchni w pysku i stawia przede mną z wymownym spojrzeniem :cool3:[/quote] :evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol: -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']a mi się dzisiaj Bianka śniła :crazyeye::lol: Przyłączam się do pytania :)[/quote] A co Ci się tam śniło? :cool3: -
Jak przekonać rodziców, by zgodzili się na adopcje psa ze schroniska?
_ogonek_ replied to Alba1986's topic in Organizacje
To może zadzwoń do schroniska w pobliżu i zapytaj czy są pieski które umieją zachować czystość w domu i nie są agresywne. -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
_ogonek_ replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hop........................... -
[quote name='Qti']Ja eduqję własne dzieci a moje dzieci starają się uczyć i uczulać swoich kolegów. Tak sobie pomyślałem - mam koleżankę uczącą przyrody - [B]tu trzeba takich belfrów podsyłać :evil_lol:[/quote] [/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Jak przekonać rodziców, by zgodzili się na adopcje psa ze schroniska?
_ogonek_ replied to Alba1986's topic in Organizacje
[quote name='Alba1986']Witam! Prosze o pomoc ponieważ bardzo bym chciała adoptować psa ze schroniska. Jednak moja mama się nie zgadza twierdząc, że takiego psa już nie da się wychować. Jak mam ją przekonać? Alba jak pisała Kisses zabierz mamę do schroniska i pokaż jej wszytkie psy. Nie jest prawdą, że takiego psa nie da się ułożyć, tutaj trzeba cierpliwości i pracy. Nie każdy pies trafia do schroniska nieułożony np. tu: http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-madra-suczka-szuka-doswiadczonego-odpowiedzialnego-wlasciciela-131408/ A może lepiej adoptujcie ze schroniska szczeniaka, skoro Twoja mama twierdzi, że dorosłego nie da się ułożyć, co? -
Mała torpeda Bianka szaleje już w nowym domu!!!
_ogonek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
xmartix jakieś wieści, zdjęcia? :cool3::cool3::cool3: -
hop na 1.............
-
Spajki po prostu rządzi i wymiata :cool3::cool3::cool3:
-
hop..........................
-
w oczach tęsknota w sercu ogromny ból - KSENA ma dom!!!!
_ogonek_ replied to bros's topic in Już w nowym domu
Mało osó[B]b nadal :-( hop Ksena![/B] -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[B][quote name='Chandler']Ty tu rządzisz Ada w sprawie banerków :cool3:.[/quote][/B][quote name='Chandler'] Ja się na tym nie znam cosik kombinowałam, ale nie wyszło :evil_lol:. Napiszę z prośbą do osoby, która je robi... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']:shake::cool3:o matkoooo ..ale odrosnie przecie ! Brawo za odwage:iloveyou::laugh2_2:zdrowka duuuzooo Adusiu:loveu::loveu:[/quote] E tam, dostałam znieczulenie :evil_lol:. Do tego tak łatwo mu nie poszło musiał zmienić narzędzie :evil_lol:. Mam żelazne zęby :P. -
[quote name='Qti']Dokładnie shin. Masz rację. Nie da się jednak w przeciągu kilq lat zmienić mentalności ludzi, którzy głupotą i brakiem szacunq przesiąknięci są od wieków. Sam byłem kiedyś świadkiem jak na jakiejś próbie, przed Komunią, zakonnica wykopała psa z kościoła. Na oczach dzieci 8 letnich. I co z tego, ze Pismo nazywa psy naszymi młodszymi braćmi? [B]Ciemnogród i kołtuństwo są zakorzenione w naszych rodakach od pokoleń. Trzeba zacząć od dobrego prawa ale i edukacji najmłodszych[/B].[/quote] Popieram. Ja zaczynam jako ten młodszy edukację innych ;). Młody czy stary pomóc zawsze może! Według mnie w szkole powinien być taki projekt organizowany który miałby na celu doedukowanie dzieci i tych najmłodszych. Głównie chodziłoby też o bezdomność i cierpienie, bo nawet ryba ma uczucia (przynajmniej dla mnie).
-
[quote name='Qti'] Popieram Cię w 100%. Taka metoda transportu zwierząt powinna być nie tylko zakazana ale i ostro karana. Zwierzę nie jest rzeczą![/quote] dzieki ;););)
-
[quote name='luka1']Spajki czuje sie dobrze, właściciele też. Spajki mieszka w domu, ma swoje posłanko w sypialni państwa,ale czesto kożysta z ich łóżka. Porusza sie po domu z co raz mniejszą ostrożnością. Niestety na spacery wychodzi tylko na smyczy. Pani Bożena nie ryzykuje nowej akcji pogoni za psem. A on kombinuje. Potrafi na spacerku zaprzeć sie albo położyc na grzbiecie i manifestować swój upór. Spajki zaczyna czuć się obrońcą domu - ostatnio obwarczał znajomą Pani Bożeny :crazyeye:.[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
_ogonek_ replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']A co, Neli uroku osobistego brak? Daj Boże każdemu! Domek ma jak w banku![/quote] No pewnie, a wy tu wątpicie :cool3::evil_lol: