Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. P.N. masz rację wygląda jakbyście jej coś zrobili :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Boże jakie piękności :placz::placz::placz:
  3. Chyba że im wyjaśnić łaggondie ze toco robai jest niewlasciwe....
  4. [quote name='Gisic87']U Telmy bez zmian siad umie już idealnie można powiedzieć:roll: grzecznie siada jak trzeba zapiąć smycz a jak wychodzimy z domu skacze i cieszy się jak rozbrykany szczeniak. Nadal jednak po nocy spotykam kupę na przedpokoju mimo że wychodzimy na ostatni spacer o 22 a na pierwszy o 6 rano no ale pod moją nieobecność już się nauczyła że nie wolno więc tego też się nauczy (chociaż czasu mało bo ojciec w czwartek z Niemiec wraca:lol:. Na sterylkę zawozimy Telmę jutro mam nadzieje że wszystko będzie ok. Domku ani widu ani słychu mimo że są ogłoszenia, dziś właśnie skończyło się 14dniowe allegro zero telefonów nawet tych durnych:shake:. Acha zmienił mi się nr telefonu, tzn ten stary jest ważny do końca miesiąca ale dzwonić z niego nie mogę więc podaję już nowy: 796196434 prosI pytanie nie dotyczące Telmy nie wiecie czy gdzieś nie ma wolnego etatu? Chodzi mi nie o pełny tylko 3/4 by psiaki długo same w domu nie były, najlepiej w Katowicach. Za miesiąc tracę pracę i pilnie poszukuje czegokolwiek no chyba że to kolejne takie "grożenie" wypowiedzeniem chociaż już sama nie wiem:shake:[/quote]zę pomóżcie w robieniu ogłoszeń, może ktoś allegro zrobić Telmie ja już w tym miesiącu nie dam rady i tak wiszę allegro jeszcze 30zł:/ Nie martw się będzie dobrzew :-(:-(:-(
  5. 1,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  6. [[B]quote=Porta Nigra;12093067]Odzyskałam kompa. Tak jal pisał Przemek wczoraj Zmorka pojechała do Zgorzelca... :-( Niby super, ale jest mi bardzo smutno :-(. Martwimy się, że ona nie rozumie dlaczego ją oddaliśmy, znowu jej świat się zawalił. Najgorze jest to, że ona była taka grzeczna, spokojna, cichutka... chodziła za mną krok, w krok :shake::-(:-(:-([/B] Jednak nie można było już bardziej przedłużać jej bycia u nas, bo byłoby coraz trudniej ją oddać. Z informacji z nowego domku wynika, że Zmorka aklimatyzuje się w nowym otoczeniu, apetyt jej dopisuje, nad ranem wpakowała się do łóżka, chodzi za swoją nową pańcią, a pan za nimi, bo jest zakochany w Zmorce :loveu:. Jak tylko dostanę fotki to wstawię je również tutaj. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc w uratowaniu Zmorki. Gdy tylko się uporam z zaległościami spowodowanymi brakiem kompa i nawałem pracy przed świętami, zrobię rozliczenie leczenia Zmorki.[/quote] Nie martw się, będzie dobrze mi tez sie lezka zakrecila :-(
  7. Pati, :-(:-(:-(:-( Dziękować nie ma za co. Słuchaj co ty na to aby Chatul wziął udział w głosowaniu krakvetu?
  8. Abrakadabra to jest pierwszy cud świata! :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='rotek_']może to ogłoszenie przyniesie szczęście małym:loveu: dzięki wielkie justyś pogoda jest taka piękna ze małe mają spacery średnio co 2-3 godziny aż miło chodzić z nimi na spacery zauważyłam ze na spacerach chętniej podchodzą do dzieci niż osób dorosłych spotkaliśmy sympatyczną panią oczywiście pierwsze pytanie było-to to są te psiaki ze schroniska? nie wiem czy poznała po psach czy po moim ubiorze:roll: do kobiety czarne podeszły z rezerwą...za to dzieci to zupełnie inna sprawa! na ich widok machaja ogonami:lol:[/quote] rotek to skandal wy mnie tu szczujecie :mad: Ja tu 2 miechy już w domu gniję a tu to mi się ryczeć chce!! :placz:
  10. podniosę tylko o wieczorze :lol:
  11. [quote name='Renata5']Tylko jeden psiak-sunia:loveu: Drugi mieszka gdzie indziej;)[/quote] aaa no to straaaasznie się cieszę :multi::multi::multi: Głaskanko dla maleńkiej! :loveu:
  12. Skoro boksia w hotelu to może by tytuł zmienić? Chyba że jeszcze wpłaty potrzebne to wpisać....
  13. Dobra Dramek jesteś cud i miód, ale czemu coś do chałupki fuksa ni masz?
  14. [quote name='Magdalenkl']Ja dostalam jedna odpowiedz : dziekuje za opinie pozdrawiam jp [SIZE=7]O.o[/SIZE][/quote] Jestem zdezorientowana :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. A do kogo to słałaś jeśli mogę spytać?
  15. [quote name='Chandler']Zdjęcia będą jutro. Przepraszam Was bardzo, ale nie mogę ich dzisiaj "obrobić".[/quote] Nuie martw się ;) Czekaliśmy tak długo to i ten jeden dzionek przeczekamy. A tymczasem - Fabia w górę, na pierwszą!!! :multi:
  16. [U][B]zulugula[/B][/U] przecież to idealny pozer :loveu:. Jest naprawdę ładny. Jaka szokująca metamorfoza! Proszę wygłaskaj go ode mnie :loveu:.
  17. Agata, mogę wstawić zdjęcia na fotosika i wrzucić potem na forum nieco mniejsze, co? W razie czego mój mail: [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...