Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. kisses mozesz katrupic, ja pomoge :angryy:
  2. giselle jak tam psiaki i ich adopcje?
  3. Jeżeli kolejny człowiek ją ominie to marny jego los :mad:!
  4. [SIZE=1]Ja się zastanawiam czy w ogóle ten kryzys to jest :/...[/SIZE] Soema obrad sejmowych nie oglądam, a co> Była mowa o koalicji zwierzęcej?
  5. rotek jeżeli chcesz to mogę Ci dać na PW numer do taty, to jakby coś zadzwonisz najwyżej...
  6. Ja wysłałam narazie jedynie do 4 osób, ale będę wysyłać regularnie. ;) Małe kroki i będzie ok ;).
  7. [quote name='maciaszek']Na razie nie mogę się uporać z fotkami, bo przyszły w jakimś dziwnym formacie... Czekam na Gisic.[/quote] Ale za duże czy za małe? Jeżeli za duże to mogę wrzucić takie mniejsze.
  8. Ha ha ! :multi::multi::multi: Jakie wspaniałe wieści :multi: wanilia, najlepszego!!!
  9. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol: padnę normalnie :lol:
  10. U nas miało być (na śląsku) jakieś 15 stopni, a było mniej ze 2 razy...
  11. rotek, wraca koło 20. Coś mam mu przekazać?
  12. dzięki za słoneczne myśli :evil_lol: Mam już serdecznie dosyć tej marcowo garncowej pogody...
  13. Może oddadzą :/... Pewnie był na mięsie ludzkim i krwi :eviltong: :evil_lol:
  14. hopka........................
  15. Ludu, Ksena taka egzotyczna...
  16. Ciekawa jestem ja zgubił psa :/... No cóż... A jakieś wieści od Aiszy? Kurczę, a sprawa Lisa była w TOZie już? Albo straż dla zwierząt? :angryy: drań jeden :mad:....
  17. Dziewczyny wymyślili sobie bestię i wielkie halo robią :/. A niech tylko zabiją tego zwierza to umorduję chyba tam wszystkich :angryy:
  18. Mysia a jak ona tam w ogóle trafiła dom Was?!:shake:
  19. [quote name='agaciaaa']Lampo i Demonek znalazły domki, reszta bez zmian. Więc chyba wystarczy tylo napisać przy tych dwóch psiakach że mają już domki.[/quote] Jakie cudowne wieśći! Może to tylko kropla w morzu potrzeb, ale małe kroczki... i dajemy radę!
  20. Agaciu, walcz o dom! Pokaż na co Cię stać! :loveu:
  21. [SIZE=1]Ja niestety miałam doła, to nie zaglądałam...[/SIZE] Jejku jaka ona jest piękna... :-( Dlaczego bezdomna?! Ludzie, otwórzcie oczy tu taka piękność!
  22. Mało osób na wątku... Przydałyby si.ę banerki, przecież zdjęcia już ładne są...
  23. Kurczę, rotek, ja już się boję spytać jakiego biznesa :eviltong: :cool3:
×
×
  • Create New...