[quote name='agaciaaa']Lampo i Demonek znalazły domki, reszta bez zmian. Więc chyba wystarczy tylo napisać przy tych dwóch psiakach że mają już domki.[/quote]
Jakie cudowne wieśći! Może to tylko kropla w morzu potrzeb, ale małe kroczki... i dajemy radę!