[quote name='xmartix']właśnie wróciliśmy, Bianka szaleje jak zwykle, byliśmy z inną 8-letnią sunią (Iskierką) i normalnie ta mała biała Bianka ją zaatakowała, bardzo nie podobało jej się że jakaś inna sunia w domku się pojawiła hehe :evil_lol::evil_lol:
Bianka umie już zachować czystość, gryzie wszystko co się da, łącznie z drzwiami do łazienki i kapciami :cool3: no ale nie mają jej tego za złe. Bo to Szalona Bianka przecież.:lol: Już została zaszczepiona itp.
o zdjęcia poprosiłam bo u mnie w tel słabo by wyszły
zostaliśmy zaproszeni ponownie
w planach mam podejście i przypomnienie o sterylce.. ale to za pół roku czy kiedy[/quote]
:multi::multi::multi: