Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][I]hop.......... [/I][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  2. Aisza w domku? :multi::multi::multi: A gdzie jeśli mogę wiedzieć?
  3. Załóż mu wątek, koniecznie! Pisz do Asiora, Isadory po banery allegro! Trzeba działać. Dobra ogłoszenia robie ja, ale ZDJĘCIA!
  4. Miska tak trzymać :evil_lol::diabloti::evil_lol::diabloti:
  5. Kurcze koleżanka nie chce podać konkretów tylko bawi się ze mną w kotka i myszkę. Nie cierpię czegoś takiego :/
  6. [quote name='Kisses_xox']Ok ^^ A ja się pochwale :lol: Do końca tego tygodnia zbieramy kasę i karmy itp. na schronisko 'Kundelek'. Później biologiczka stwierdziła, ze mam chodzić po klasach (z wybraną osobą,do każdej klasy inna) i mówić o pseudo, schroniskach itp. Czyli takie uświadamianie :evil_lol:[/quote] No to gratuluję :-)
  7. Dobra podsumujmy ;) Pani jest za takim pomysłem organizuję to sobie sama :eviltong: potrzebuję ulotek/projektów mówiących o tym żeby reagować na ciepienie zwierząt i zachęcające do adopcji. I teraz moja prośba jeżeli ktoś trafił na dogo na takie ulotki to proszę o kontakt ze mną, dobrze?
  8. Hop................ Agata coraz piękniejsza, ale i smutniejsza :-( Kto jeszzcze wyśle smsa na alegratkę? [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1815665_agata_szuka_domu.html]Agata szuka domu![/url]
  9. hopka ślicznotki :loveu: piękne zdjęcia i tak :D
  10. [quote name='xmartix']właśnie wróciliśmy, Bianka szaleje jak zwykle, byliśmy z inną 8-letnią sunią (Iskierką) i normalnie ta mała biała Bianka ją zaatakowała, bardzo nie podobało jej się że jakaś inna sunia w domku się pojawiła hehe :evil_lol::evil_lol: Bianka umie już zachować czystość, gryzie wszystko co się da, łącznie z drzwiami do łazienki i kapciami :cool3: no ale nie mają jej tego za złe. Bo to Szalona Bianka przecież.:lol: Już została zaszczepiona itp. o zdjęcia poprosiłam bo u mnie w tel słabo by wyszły zostaliśmy zaproszeni ponownie w planach mam podejście i przypomnienie o sterylce.. ale to za pół roku czy kiedy[/quote] :multi::multi::multi:
  11. A myśleliście o tym żeby umieścić sunię na naszej-klasie? Ja mogę ją umieścić w moim profilu :-)
  12. Allegro jest cudowne! Ludzie tego jeszcze nie było pomóżcie ona musi do domu mykać!
  13. Agnieszko, nie żebym coś, ale dlaczego mamy siedzieć i nic nie robić. Myślę, że tu właściwie trzeba działać, no ale dobrze pójdę za Twoją prośbą..........
  14. No to może któremuś się uda ;) A Demonek to fakt taki demonowaty :lol::lol:
  15. hop.....................
  16. giselko miałaś nam przybliżyć szczegóły pewnych koleżków...
  17. [quote name='rotek_']No ada w ogóle nie wzbudzasz nadziei:evil_lol:[/quote] No nie wcxale :evil_lol: Muszę wydusić z niej szczegóły, jakby trzeba było dokonać wizyty muszę jeszcze zdobyć adres...
  18. akucha dwa słowa: jesteś genialna :loveu::loveu:
  19. Uch... teraz będzie dylemat... Asior, bieedactwo, faktycznie... Czy ktoś zakładał nowy wątek...?
  20. Kurcze zaczyna iść coraz lepiej :loveu::loveu::loveu:
  21. Bjuta, się czepiasz :eviltong: Ma dziewczyna charakterek :evil_lol:. Zdjęcia ma sliczne, ale domku cosik znaleźć ni może...:-(
  22. Ada-jeje pisała że potrzebne będzie działanie tak jak w Olkuszu - to jest: wysyłanie listów oraz maili. Kto w tamtym przypadku pisał tekst do maili? Może ta osoba zrobiłaby to ponownie, ale dla tego "schroniska"?
×
×
  • Create New...