[quote name='Patsi']Fajnie by było ale chyba jeszcze nie czas na nas. Na pomoc czekają tacy, którzy mają pod opieką po kilkaset zwierzaków... Głupio byłoby się tak wciskać, skoro są bardziej potrzebujący :oops: Kiedyś na pewno wystartujemy w głosowaniu ;)
Dzisiaj została wycięta jedna koteczka, jutro kolejna - przebywająca u Ani z Bytomia. A tu fotka kotki wysterylizowanej w poniedziałek. Jutro wróci na wolność, bo to dzikuska:
[IMG]http://chatul.pl/files/thumbs/t_a_268.jpg[/IMG][/quote]
Nie znam się na tym, ale czy dzikusy się wypuszcza?