Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Sama słodycz :loveu: :cool2::Rose::iloveyou::angel:
  2. [quote name='rotek_']i na nie kiedyś nastanie czas może słyszeliście coś o żółtych stronach wyborczej? ponoć teraz potrzebne są jakieś kupony zeby zamieścić tam ogłoszenie:roll:[/quote] Nic nie słyszałam... Wyborczej nie czytam... :oops:
  3. Patsi, dzięki teraz wiem już wszystko :loveu:. Ale śliczna kociczka ile ona ma?
  4. [B][quote name='Magda779']Hektor dostał podobno Betamox i Catosal ... i witaminę C , ale chyba niewiele pomogło[/quote][/B] :-(:-(:-(:-(
  5. Daga ja bym Ci powiedziała że w d*p*e :shake::shake::shake:
  6. [quote name='Frotka']Musiałaby być w domu a w ogródku tylko pod opieką.[/quote] A mur wysoki na kilka metrów w ogrodzie też musi być nadzororwany?
  7. [quote name='Frotka']Na razie nic nie wiadomo.[/quote] Mówię Ci że uda sie jej. Jest naprawdę ostatanio duże "zapotrzebowanjie na boksie". No i nie każda do pseudo.
  8. [quote name='Patsi']Fajnie by było ale chyba jeszcze nie czas na nas. Na pomoc czekają tacy, którzy mają pod opieką po kilkaset zwierzaków... Głupio byłoby się tak wciskać, skoro są bardziej potrzebujący :oops: Kiedyś na pewno wystartujemy w głosowaniu ;) Dzisiaj została wycięta jedna koteczka, jutro kolejna - przebywająca u Ani z Bytomia. A tu fotka kotki wysterylizowanej w poniedziałek. Jutro wróci na wolność, bo to dzikuska: [IMG]http://chatul.pl/files/thumbs/t_a_268.jpg[/IMG][/quote] Nie znam się na tym, ale czy dzikusy się wypuszcza?
  9. To jak w końcu? jest dom czy go nie ma? :razz:
  10. [CENTER][I][B][FONT=Fixedsys][SIZE=7][COLOR=SeaGreen]:loveu::loveu::loveu:W górę!!!:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I][/CENTER]
  11. Frotka trzymam bardzo mocno kciuki za boksię :-).
  12. [quote name='wilczek007']była i nima...:niedowia:[/quote] Wiem ze to pytanie ni z gruszki ni z pietruszki, ale czy w schronisku jest prowadzona dokumentacja?
  13. Renatko, śliczna jest a Twój Niunio też :loveu::loveu:
  14. [quote name='Charly']znam instytucje w Niemczech, ktore uswiadamiaja uczniom, mlodziezy, jak czuja sie zwierzeta hodowlane np. kury. Buduja np. klatki odpowiedniej proporcjonalnie do wielkosci czlowieka wielkosci. Dzieci moga wejsc do takiej klatki i poczuc jak taka kura sie czuje. takze warunki przechowywanie i przewodu bydla itd itd. Pisal ktos gdzies:roll:, ze w Polsce istnieja takie programy. Jednak jak na razei nie spotkalam sie z czyms takim tutaj badz nie slyszalam o tym.[/quote] Taki pomysł : SUPER!!! I tak właśnie powinno być !!
  15. Słyszałam już coś niecoś o tej gwiazdeczce Rodigo Garcia :/
  16. Jedyne co mogę to:hop... :placz::-(:placz::-(
  17. [quote name='dana']Właśnie , świetny pomysł Ada ! :loveu: Florida co o tym myślisz ? Pokazać , jaki był biedny Tytanek , a jakim jest cudnym psem teraz , z odpowiednim komentarzem ? :razz:[/quote] Do którejś gazety... Tylko może by napisać do TVNu zrobili by reportaż... Co?
  18. [quote name='Moria']Nie bedę nic mowic ani pisac,tylko tyle by trzymac za Nele mocno kciuki.[/quote] Trzyamam trzymam b. mocno :thumbs::hand:[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_204.gif[/IMG]
  19. Część mojej rodziny jest z Krotoszyna ale w woj. wielkopolskim, czy o to chodzi?
  20. hop.............................
×
×
  • Create New...