Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dziewczyny ! To nie jamnik tylko alpejski gończy krótkonożny albo inaczej jamnikoogar:razz:
  2. [quote name='Saphira']Dziś odkryłam takiego zucha w toruńskim schronie : [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1827/psy010.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1250/psy008.jpg[/IMG] Nie wiem czy zakładać mu wątek czy są jakieś zbiorcze wątki jamników ?[/QUOTE] Szczoteczka jest w domku tymczasowym w Bydgoszczy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W/page42?p=14741534#post14741534[/url]
  3. [quote name='Magdalena']nie ma za co ale o korkach nawet nie wspominaj :cool3: Może ktoś zechce to cudo do domu na stałe? Albo chociaż na jakiś dłuższy dt niż u mnie... Pies jest naprawdę bezproblemowy. Jedyne co trzeba go nauczyć to chodzenia na smyczy, bo pałęta się między nogami i czasem dostanie przypadkiem z buta (wstyd mi... :cool3:), ale pracujemy nad tym i już są postępy. Karmę zjada w takim tempie, że moja psina nawet nie zdąży zjeść 1/4 (a dostają jednocześnie), a jamniorek już nie ma. I w samochodzie się zachowywał super, zero problemów, bardzo grzeczny... dał się ładnie wytrymować, piękny chłopak się z niego zrobił :loveu: i już wykąpany, nie mogłam wytrzymać tego zapachu... też bezproblemowo :loveu: tylko potrzebuje dużo uwagi człowieka i miziania, wciąż chodzi przy nodze. Jak wróci do schroniska to nie wiem co z nim będzie :cool3: spójrzcie jaka ślicznota: dowód wpłaty przesłałam furciaczkowi Ja tego sierściucha juz dawno wypatrzyłam i dałam na ten wątek : http://www.dogomania.pl/threads/143056-Wielka-paka-jamnik%C3%B3w-i-innych-rasowc%C3%B3w-do-adopcji!-zdj%C4%99cia-s.-13-i-43/page45 Niestety nikt dalej nie pociagnął.
  4. Szarotko ! Post jest świeży więc nikt jej nie pomógł a pewnie trzeba bo w tym schronie bez pomocy zginie:shake:
  5. [quote name='mariamc']Dziewczyny, czy Jurand słyszy? Jak śpi ,to nie reaguje na głos, dopiero jak się do niego podejdzie.......[/QUOTE] Na pewno ma bardzo zainfekowane uszy i może niedosłuch, ale nie sądzę żeby w ogóle nie słyszał:shake: Reagował jak opiekun w przytulisku wołał do niego Bella. On nadal jest przyzwyczajony do tego imienia.
  6. Koniecznie załóżcie jej wątek na dogo i trzeba zacząć zbierać kasę na hotelik. Na Paluchu czeka ja powolna śmierć. Tam jest 2000 psów. nie ma szans.
  7. [quote name='taks']zrobiłam bazarek http://www.dogomania.pl/threads/186236-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06 A na bazarek zajrzyjcie:lol:
  8. No to czas na śniadanko :lol:Niech nabiera łobuziak ciałka:lol:
  9. Ja właśnie pościągałam stare moim psom i chociaż to podrzucę.
  10. Piękna ta nora, musiał się sporo napracować:lol:
  11. Czy macie na oku sensowny hotelik ? Chyba pod Poznaniem u Jamora był dość dobry ? Facet zajmuje się tresura psów. U Ani w Brodnicy jest super, ale na pewno obecnie miejsc brak, chyba, że ktoś kolejkę odstąpi..... Ja zadeklaruję jakąś kwotę, ale muszę się podliczyć.
  12. Właściwie to wszystko już wiecie. Jurand całkowicie nie widzi na prawe oko. Lewe oko widzi zamazany obraz i to tylko dobrze oświetlony. Nocą Jurand nie widzi wcale. Nie jest to jak sądzilam zaćma , lecz bielmo, którego przyczyną musiały być krwawe wylewy. Konsekwencją wylewów jest tzw. zwyrodnienie rogówki. U ludzi robi się przeszczepy rogówki, a u psów takich zabiegów nie przeprowadzają z powodu braku dawcy. Pan Doktor to bardzo miły człowiek. Gdyby mógł to na pewno pomógłby wyleczyć Juranda. Poza oczyma niepokoją mnie uszy, z których wyraźnie sączy się jakaś wydzielina. Jurand bardzo dużo pije i Mariamc chce sprawdzić mu poziom cukru we krwi. Myślę, ze hotelik Juranda to miejsce, w którym będzie mógł spokojnie zostać zdiagnozowany i leczony. Niezwykle ważne jest też podłoże w boksie. Nie ma tam kafelek, których się tak bardzo obawia i może się swobodnie poruszać. Dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali sie w jakikolwiek nawet najdrobniejszy sposób pomóc naszemu Juraskowi a przede wszystkim Mariamc, która przyjęła go pod swój dach i zapewniła wspaniałą opiekę.:B-fly::B-fly::B-fly:
  13. Bardzo podobny do mojego Mikosia. Nawet zabarwienie to samo................Zerknijcie [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/593/biaasy004.jpg[/IMG]
  14. A Mikoś nic się nie zmienił: obibok, darmozjad i zadziora straszna.:diabloti: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2519/biaasy003.jpg[/IMG] A to z wczoraj z tymczasowym kolegą [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/593/biaasy004.jpg[/IMG]
  15. Ano zdrzemnę się jeszcze...........
  16. Nerisowa ! Wyczyść skrzynkę:angryy:
  17. [quote name='Miki']No, ale jakaś taka spokojna ta woda:cool3:, a nie taka jak u nas zasuwa:crazyeye: Trzymam kciuki, żeby w nocy było spokojnie[/QUOTE] Bo u Nerisowej cofa się Wisła do Narwi. Dlatego nie ma prądu.......
  18. [quote name='ilon_n']a ja myślę, że BAMBO szczęśliwszy jest w tym gdzie przebywa aktualnie .. ma więcej swobody i chyba słońca też .. :)[/QUOTE] A jego boks nie jest w strefie zalewowej ?
  19. Ło Matko Bosko:-(:-(:-(
  20. No przecież pisałam, że na charta został przerobiony:diabloti::evil_lol:
  21. OWIECZKA zjada karmę wątrobową aż jej się uszy trzęsą. O ryżu z mięsem nawet słyszeć nie chce:evil_lol:
×
×
  • Create New...