-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Już w NOWYM DOMU - młody pies w typie jamnika - Strzelce Opolskie
Saphira replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! To nie jamnik tylko alpejski gończy krótkonożny albo inaczej jamnikoogar:razz: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Saphira replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Dziś odkryłam takiego zucha w toruńskim schronie : [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1827/psy010.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1250/psy008.jpg[/IMG] Nie wiem czy zakładać mu wątek czy są jakieś zbiorcze wątki jamników ?[/QUOTE] Szczoteczka jest w domku tymczasowym w Bydgoszczy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W/page42?p=14741534#post14741534[/url] -
[quote name='Magdalena']nie ma za co ale o korkach nawet nie wspominaj :cool3: Może ktoś zechce to cudo do domu na stałe? Albo chociaż na jakiś dłuższy dt niż u mnie... Pies jest naprawdę bezproblemowy. Jedyne co trzeba go nauczyć to chodzenia na smyczy, bo pałęta się między nogami i czasem dostanie przypadkiem z buta (wstyd mi... :cool3:), ale pracujemy nad tym i już są postępy. Karmę zjada w takim tempie, że moja psina nawet nie zdąży zjeść 1/4 (a dostają jednocześnie), a jamniorek już nie ma. I w samochodzie się zachowywał super, zero problemów, bardzo grzeczny... dał się ładnie wytrymować, piękny chłopak się z niego zrobił :loveu: i już wykąpany, nie mogłam wytrzymać tego zapachu... też bezproblemowo :loveu: tylko potrzebuje dużo uwagi człowieka i miziania, wciąż chodzi przy nodze. Jak wróci do schroniska to nie wiem co z nim będzie :cool3: spójrzcie jaka ślicznota: dowód wpłaty przesłałam furciaczkowi Ja tego sierściucha juz dawno wypatrzyłam i dałam na ten wątek : http://www.dogomania.pl/threads/143056-Wielka-paka-jamnik%C3%B3w-i-innych-rasowc%C3%B3w-do-adopcji!-zdj%C4%99cia-s.-13-i-43/page45 Niestety nikt dalej nie pociagnął.
-
Szarotko ! Post jest świeży więc nikt jej nie pomógł a pewnie trzeba bo w tym schronie bez pomocy zginie:shake:
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mariamc']Dziewczyny, czy Jurand słyszy? Jak śpi ,to nie reaguje na głos, dopiero jak się do niego podejdzie.......[/QUOTE] Na pewno ma bardzo zainfekowane uszy i może niedosłuch, ale nie sądzę żeby w ogóle nie słyszał:shake: Reagował jak opiekun w przytulisku wołał do niego Bella. On nadal jest przyzwyczajony do tego imienia. -
Koniecznie załóżcie jej wątek na dogo i trzeba zacząć zbierać kasę na hotelik. Na Paluchu czeka ja powolna śmierć. Tam jest 2000 psów. nie ma szans.
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czas na śniadanko :lol:Niech nabiera łobuziak ciałka:lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękna ta nora, musiał się sporo napracować:lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Saphira replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Czy macie na oku sensowny hotelik ? Chyba pod Poznaniem u Jamora był dość dobry ? Facet zajmuje się tresura psów. U Ani w Brodnicy jest super, ale na pewno obecnie miejsc brak, chyba, że ktoś kolejkę odstąpi..... Ja zadeklaruję jakąś kwotę, ale muszę się podliczyć. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Saphira replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Na razie zaznaczam sobie -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właściwie to wszystko już wiecie. Jurand całkowicie nie widzi na prawe oko. Lewe oko widzi zamazany obraz i to tylko dobrze oświetlony. Nocą Jurand nie widzi wcale. Nie jest to jak sądzilam zaćma , lecz bielmo, którego przyczyną musiały być krwawe wylewy. Konsekwencją wylewów jest tzw. zwyrodnienie rogówki. U ludzi robi się przeszczepy rogówki, a u psów takich zabiegów nie przeprowadzają z powodu braku dawcy. Pan Doktor to bardzo miły człowiek. Gdyby mógł to na pewno pomógłby wyleczyć Juranda. Poza oczyma niepokoją mnie uszy, z których wyraźnie sączy się jakaś wydzielina. Jurand bardzo dużo pije i Mariamc chce sprawdzić mu poziom cukru we krwi. Myślę, ze hotelik Juranda to miejsce, w którym będzie mógł spokojnie zostać zdiagnozowany i leczony. Niezwykle ważne jest też podłoże w boksie. Nie ma tam kafelek, których się tak bardzo obawia i może się swobodnie poruszać. Dziękuje wszystkim, którzy zdecydowali sie w jakikolwiek nawet najdrobniejszy sposób pomóc naszemu Juraskowi a przede wszystkim Mariamc, która przyjęła go pod swój dach i zapewniła wspaniałą opiekę.:B-fly::B-fly::B-fly: -
Już w NOWYM DOMU - młody pies w typie jamnika - Strzelce Opolskie
Saphira replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Bardzo podobny do mojego Mikosia. Nawet zabarwienie to samo................Zerknijcie [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/593/biaasy004.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A Mikoś nic się nie zmienił: obibok, darmozjad i zadziora straszna.:diabloti: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2519/biaasy003.jpg[/IMG] A to z wczoraj z tymczasowym kolegą [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/593/biaasy004.jpg[/IMG] -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ano zdrzemnę się jeszcze........... -
Nerisowa ! Wyczyść skrzynkę:angryy:
-
[quote name='Miki']No, ale jakaś taka spokojna ta woda:cool3:, a nie taka jak u nas zasuwa:crazyeye: Trzymam kciuki, żeby w nocy było spokojnie[/QUOTE] Bo u Nerisowej cofa się Wisła do Narwi. Dlatego nie ma prądu.......
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']a ja myślę, że BAMBO szczęśliwszy jest w tym gdzie przebywa aktualnie .. ma więcej swobody i chyba słońca też .. :)[/QUOTE] A jego boks nie jest w strefie zalewowej ? -
Ło Matko Bosko:-(:-(:-(
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No przecież pisałam, że na charta został przerobiony:diabloti::evil_lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to Jurasek z Mikosiem -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
OWIECZKA zjada karmę wątrobową aż jej się uszy trzęsą. O ryżu z mięsem nawet słyszeć nie chce:evil_lol: