Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Filmik super choć i ja zauważyłam zdjęcia Runo. Żeby naszemu biedulkowi włoski odrosły to też piękniej by wyglądał.
  2. A ja klikam z prawej strony na Juraska i mimo wszystko mi się wyświetla. Dziwnie jakoś:shake:
  3. A dlaczego ukrywacie przed nami filmik o Jurasku. Pokazać mi go tu zaraz : http://www.youtube.com/user/dogomaniankowo#p/a/u/0/39AlgG8k1MI
  4. Niestety. Bokserkiem nie chcą sie zająć dziewczyny z fundacji. To po co taka fundacja.........
  5. Bardzo dziękujemy w imieniu Juranda:Rose::Rose::Rose:
  6. Cudnie !!!! Niech już ten obserwator zostanie !
  7. No to biedny długo musiał mieć tego gronkowca w uszku.:-( Dobrze, że trafił do Mariamc bo gdzie by go tak zdiagnozowali i wyspacerkowali ? Coraz bardziej nabieram przekonania, ze jakiś menel musiał się nad nim znęcać. To ucho też tak dziwnie ucięte. :-(
  8. Słoneczko dzisiaj zaświeciło to i Jurasek radośnie wybiegany. Widać, że jest bardzo szczęśliwy. Pewnie pierwszy raz w życiu ma tak dobrze.
  9. Piesio wagi nabrał to i podrzucać będzie coraz ciężej:evil_lol:
  10. Germaine odpisała mi, że niestety nie maja dokąd zabrać Rudaska. Musicie zebrać deklaracje i załatwić miejsce w DT koniecznie bez innych psów.
  11. A biedny Bambo czeka. Miał jechać bidulek na festyn, ale akurat powódź dotarła do Torunia. Ciekawe czy jeszcze mu się poszczęści ?
  12. A ja pięknie dziękuje wszystkim odwiedzającym wątek Juranda:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  13. Ja do nikogo nie pisałam. Znalazłam za to link do strony fundacji : [url]http://www.bokserywpotrzebie.pl/[/url]
  14. Rino w domku,:loveu: Jurand na spacerku.:loveu: Fajnie oglądać takie obrazki.:lol: Boję się tylko o te biedne uszki. Takie schorzenia są bardzo uciążliwe:-(
  15. Napisała Soema : Nie jestem już wolontariuszką SOS. O boksera trzeba pisać do Fundacji albo Germaine na dogo.
  16. Z tego co pamiętam Soema jest z SOS bokserom. Zaraz jej wyślę pw
  17. Na tym wątku też jest fajny jamnior : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185782-Młodziutki-prawiejamnik-podróżnik-szuka-DS-Strzelce-Opolskie[/url]!
  18. Sam na spacerku :multi::multi::multi:
  19. Jurand jest już ponad tydzień w hoteliku to i ciałka mógł nabrać ;) U nas też strasznie pada i końca nie widać:roll:
  20. A my czekamy na wrażenia Runa z nowego domku :lol: Ciekawe co nam zaszczeka:lol:
×
×
  • Create New...