-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiolabiszop']Dzięki za zaproszeni teraz jestem na chwilke .I trochę napięty dzionek ponieważ mam dzisiaj wizytę przedadopcyjna u siebie.Chcemy z rodzinką adoptować Stefanka z budowy może kojarzysz?.Tak więc obiecuje ż ena spokojnie przeczytam wątek Dino wieczorkiem i napisze jak moge pomoć ok?Miłego dnia Dino jaki on piękny.:))[/QUOTE] A ja witam na wątku osobę z moich stron rodzinnych !- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję. Postaram się uzupełnić skarpetkowe braki. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudełki odrobinę odrosły;) -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Obecnie 17,40zł. Wystawić kolejne allegro?[/QUOTE] Nie mam lepszego pomysłu:shake: -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sobie.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Lara ! Ile środków zostało na koncie Bambo ? -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Witaj maleńki;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powarcz sobie kochanie, powarcz, byleś nam wyzdrowiał słodziaczku:lol: -
No to cudnie !
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tam kupki......... -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam;) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj się malutki:-( -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
To ja poproszę o takie ogloszenie dla Juranda:lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale nam łobuz strachu napędził:mad: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może serduszko albo jednak cukrzyca:-( W Kowalewie już by nie żył. jak dobrze, że udało się go wyrwać. -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tam u chłopaka ? -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
I co tam u Smutaska ? Jest nadzieja na adopcję ? -
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
Saphira replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Poprosimy o zdjęcia. W negliżu:lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Saphira replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja również dziękuję :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: -
Już w NOWYM DOMU - młody pies w typie jamnika - Strzelce Opolskie
Saphira replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Cudny ! :loveu::loveu::loveu: -
Znalazłam taką informację : [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "