Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='wiolabiszop']Dzięki za zaproszeni teraz jestem na chwilke .I trochę napięty dzionek ponieważ mam dzisiaj wizytę przedadopcyjna u siebie.Chcemy z rodzinką adoptować Stefanka z budowy może kojarzysz?.Tak więc obiecuje ż ena spokojnie przeczytam wątek Dino wieczorkiem i napisze jak moge pomoć ok?Miłego dnia Dino jaki on piękny.:))[/QUOTE] A ja witam na wątku osobę z moich stron rodzinnych !
  2. Pięknie dziękuję. Postaram się uzupełnić skarpetkowe braki.
  3. [quote name='__Lara']Obecnie 17,40zł. Wystawić kolejne allegro?[/QUOTE] Nie mam lepszego pomysłu:shake:
  4. Lara ! Ile środków zostało na koncie Bambo ?
  5. Powarcz sobie kochanie, powarcz, byleś nam wyzdrowiał słodziaczku:lol:
  6. Karolciu jesteś SUPEROWA!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  7. To ja poproszę o takie ogloszenie dla Juranda:lol:
  8. Ale nam łobuz strachu napędził:mad:
  9. Może serduszko albo jednak cukrzyca:-( W Kowalewie już by nie żył. jak dobrze, że udało się go wyrwać.
  10. I co tam u Smutaska ? Jest nadzieja na adopcję ?
  11. Poprosimy o zdjęcia. W negliżu:lol:
  12. Ja również dziękuję :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  13. Dziekuję Taks za piękną obróżkę dla mojej suni;)
  14. W toruńskim schronie nie przyjmują poduszek i kołder z pierzem ponieważ psy je rozdzierają i śmiecą. Tymczasem w Szczecinku chętnie taka pościel jest przyjmowana bo uwielbiają ja koty. Można takie rozwiązanie podpowiedzieć w Toruniu:roll:
  15. Znalazłam taką informację : [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!! " [/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B] Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA. [/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach. Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG]. Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. "
×
×
  • Create New...