Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='karolciasz28']Dziewczyny ja mogę "załatwić" Metro, chcecie??:cool3::cool3:[/QUOTE] Bardzo chcemy:loveu::loveu::loveu: Cajus JB [INDENT] Saphira jedziesz jutro do schronu od siebie? [/INDENT] Nie wiem jeszcze czy po drodze nie będę musiała zahaczyć o Starostwo, ale wszystko jest do ustalenia.
  2. Musimy znaleźć kogoś od ogłoszeń. Amensalizm się nie odzywa na swoim wątku:shake:
  3. O naszym Jurancie jest bardzo głośno. Moja Księgowa pytała mnie dziś czy wiem coś o ślepym podhalanie z kowalewa bo znajoma jej znajomej dzwoniła...............Allegro chyba zrobiło swoje. Ilon ! Spotkajmy się jutro w schronisku to dogadamy szczegóły.
  4. Ja pamiętam. Jak przestanie lać to podjadę kupić mu piłeczki.
  5. Wg regulaminu forum takie informacje o psie powinny być podawane w pierwszym poście;)
  6. Ja też witam z rana:loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A Nerisowa to nic nie napisała, nic nie wkleiła:mad::mad: No to ja: Szarik od ponad tygodnia w nowym domu:multi::multi: Nowy dom zachwycony!! Na poczatku przez pare dni siedział w kojcu i się zapoznawali, ale od paru dni biega po podwórku-zachwycony i szczęsliwy. Przychodzi na głaski - bardzo lubi smakole- dostaje kawałeczki kaszanki, którą uwielbia jak sam wchodzi do kojca. I inna kiełbaska jak przybiega na zawołanie- ma na prawdę wspaniały dom i najwazniejsze,ze oni sa w nim zakochani!!:multi::multi: To fotki z dnia zawiezienia go do nowego domu- jego nowy kojec;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/291/b7435b1f317f8108med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/290/c0a2133d77d79a65med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/291/453a8d4d4a28de16med.jpg[/IMG][/QUOTE] No to jeszcze poogladajmy............
  8. A ja wtygodniu odwiedzą Bambo i Juranta. Do zobaczenia malutki. Domku cos nie widać. nikt nie dzwoni................
  9. No i proszę zaglądajcie do Juranta. Zapraszam na wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/183764-Niewidomy-podhalan-Jurand-potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel!:lol::lol::lol:[/url]
  10. I to mi się podoba:lol::lol::lol: Na pohybel wójtowi i jego zafajdanej radzie.
  11. I co dalej ? Można na nich pisać ?
  12. Ja do robótek ręcznych utalentowana nie jestem, ale widziałam gdzieś bazarek z ręcznie szytymi obróżkami. Chyba na lęborskich psiakach.:lol:
  13. Dziewczyny ! Wejdźcie na sterylkową skarpetę : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL] Często macie sunię do sterylizacji. Gdybyście zadeklarowały jakąś stałą kwotę to mozecie korzystać z dofinansowania nawet do 100%. To naprawdę super pomysł;)
  14. Ja właśnie o kosmetykę pytam:evil_lol:
  15. Potrzebna pomoc dla mixa posokowca. Z tego co pamiętam miałyście kontakt z dziewczynami od posokowców : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177125-Nie-bij-mnie-ju%C5%BC-wi%C4%99cej...-bity-dr%C4%99czony-Rufi-prosi-o-pomoc/page9[/url]
  16. Ilon ! Byłabym Ci wdzięczna za załatwienie problemu badań krwi. Chciałam też prosić o namiary na gabinet na Mickiewicza to umówię Juranta i dowiozę na wizytę.;)
  17. Moja Pani Wet twierdzi, że nie tylko choroba Rubartha daje takie zmiany. Nie przesądzajmy więc niczego i dajmy spokojnie psa zdiagnozować lekarzowi.
  18. A ja z rana witam i o zdrowie pytam:loveu::loveu::loveu:
  19. A Ty to byś tylko kastrował i kastrował tych biednych chłopaków. Konkurencji się chcesz pozbyć czy co?:diabloti:
  20. Może jednak dla pewności przed wizytą u dr Garncarza pobralibyśmy próbkę krwi Jurantowi na badania wątrobowe. To nie kosztuje wiele a mialybyśmy pewność czy nie przeszedł choroby Rubartha tak jak to sugerowano na początku wątku.
  21. Ten banerek jest ładny, ale do starego bazarku a nie do wątku. trzeba inaczej podlinkować
  22. Ano zapraszam na Jurantowy wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/183764-Niewidomy-podhalan-Jurand-potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/url]!
  23. No i zapomniałam napisać, że i ja deklaruję 100 zł dla Juranta.
  24. Ależ u Ciebie Pokerowo:evil_lol:
×
×
  • Create New...