Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. W Tucholi też zebrano jakieś środki. Powinno starczyć na leczenie i karmę weterynaryjną. A wplywy ze stałych deklaracji trzeba przeznaczyć na hotelik;)
  2. Osoby wykonujące wizyty adopcyjne z łodzi znajdziesz na mapie pomocy : [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=5[/url]
  3. [quote name='Isadora7'][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1028/bonis.png[/IMG][/QUOTE] Biedactwo :-(
  4. Niestety nie. Może ktoś ma link do programu.
  5. Jeżeli chodzi o capienie z pyska to musi dostawać tabletki z chlorofilem a na resztę to nic nie poradzę:shake:
  6. A czy na telewizji satelitarnej Polsat znajdę lokalną stację :roll: Szczerze mówiąc nie oglądam i zupełnie nie wiem gdzie szukać :roll:
  7. A co im się dziwić, że mają tyle energii skoro spacerki tak sporadyczne;) i tak mają lepiej niż reszta psiaków, które mają tylko wybieg do dyspozycji:roll:
  8. Bambo zatonął w niepamięci.............
  9. A ja dziękuję za piękne zdjęcia uśmiechniętego Juraska:Rose::Rose::Rose:. Widać szczęście malujące się na jego pyszczulku.:loveu::loveu::loveu: Cieszy fakt, że tyle osób włączyło się w akcję pomocową dla Juranda. Oby znalazł się dla niego kochający domek.
  10. Dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  11. Musimy pamiętać, że Jurand zawsze juz będzie pieskiem specjalnej troski i dlatego opiekunów też musi mieć specjalnych. To może być bardzo trudne zadanie.
  12. Oj apetycik to on ma ! I całe szczęście, może szybciej dojdzie do zdrowia. Cieszę się, że adopcja Runo było tak ostrożna. Jurand będzie wymagał jeszcze większej wnikliwości w ocenie domku. Bardzo wszystkim dziękuję bo na początku miałam obawy czy uda nam się uratować te psiaki.
  13. A mój Bambo dalej siedzi. Nawet akcja powódź mu nie pomogła. To niesprawiedliwe i tyle.
  14. No to czekamy na zdjęcia wesołego Juranda. U mnie był krótko, ale też potrafił się cieszyć a największą radość okazywał na spacerkach kiedy mógł do woli nawąchać się wszystkich najciekawszych psich zapachów.
  15. A dlaczego każecie im tak długo czekać ? Ja też chciałabym od razu zabrać psiaka do domciu;)
  16. [quote name='taks']zrobiłam bazarek http://www.dogomania.pl/threads/186236-NA-UTOPCE-nr-2-taksowe-obro%C5%BCe-szelki-smycze-do-6.06 BAZAREK ! PAMIĘTAJMY ! To na psiaki powodziowe !
  17. Trzeba wybrać typ reklamy, jaka to reklama ?
  18. Ja wątek tego hotelu obserwowałam od początku powstania po cichu. Zawsze były jakieś problemy i całe szczęście, że tak się to kończy.
  19. Słodziak prześliczny i taki smutny:-(
  20. Jak dobrze widzieć szczęśliwego Runo:multi::multi::multi:
  21. No to mamy za m-c hotelik opłacony:lol: Wielkie DZIĘKUJĘ dla Brodnicy:lol: W tej chwili dochodzą koszty karmy weterynaryjnej i obsługi weta w hoteliku. ;) Z tego co zrozumiałam cukrzycy na szczęście nie ma i w obecnej chwili do leczenia pozostało uszko;) Damy radę:multi::multi::multi:
  22. A zabiegi na uszki to bardzo bolesne są:-(
  23. Ja tam bym się nie rozstawała z takim słodziakiem:lol:
  24. Dawaj sierściucha Isadorze, dawaj :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
×
×
  • Create New...