Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Owieczka merda z zadowolenia ogonkiem.:loveu::loveu::loveu:
  2. Na razie jest poddenerwowany. Zamknę potem psy w piwnicy a jemu dam poganiać po ogródku luzem.
  3. A kto ewakuuje naszą Neris ?
  4. Niestety po okresie prezentacji nastąpiło ścięcie i Jurand trafił do domu a Kacper do ogródka.
  5. Jurand już u mnie. Po wizycie u fryzjera Pani przerobiła go na charta:diabloti: Jutro wizyta u dr na 12.20 a potem w drogę do Szczecinka:loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='Cajus JB']Shapira. Będziesz ewakuować Bambo? :lol: Nie znajdzie u Ciebie tym czasu?[/QUOTE] Musiałabym mieć oddzielny boks żeby go psy nie pogryzły a niestety nie mam jak ich izolować.:shake:
  7. Jeżeli zwolnimy boks Juranda to można w nim z powodzeniem upchnąć Bambo i jego kumpli.:cool3:
  8. Z tego co wiem Włocławek trzyma się resztkami sił. Tam woda jest wszędzie. Wystarczy przejechać się do Ciechocinka żeby zobaczyć jak woda powoli wdziera się na drogi. Wszystko jest nasiąknięte do granic możliwości.
  9. Ja będę trochę wcześniej:lol: więc poczekam i pomiziam Juranda:lol:
  10. Plakacik mi się pięknie wydrukował:loveu: Podziękowania dla Isadora7:Rose: za piękny i profesjonalny plakacik. :lol: Pamiętaj Ilon, ze w razie czego to masz tymczas u mnie:evil_lol:
  11. Z tego co wiem wczoraj się pakowała;)
  12. Jeżeli ktoś może wspomóc zakup suchej karmy na ten trudny okres to podaje dane do przelewu: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Przybyszewskiego 3, 87-100 Toruń Bank Millennium 53 1160 2202 0000 0000 5530 8183 tytułem: pomoc
  13. Miejmy nadzieję, że nie będzie czarnego scenariusza. Dzisiaj zabieram Juranta najpierw do fryzjera a potem zobaczymy..........
  14. Mam 8 psów więc tak nie bardzo, ale przez noc mogę je przetrzymać w ogródku a jego w domu. Inaczej to nie bardzo bo się pogryzą.
  15. No a schron w Toruniu czeka jutro ewakuacja. Muszę zabrać Juranta i załatwić mu przechowanie do soboty:shake: Jednak jutro dotrze fala powodziowa.:placz:
  16. Przepraszam, ale fala powodziowa zbliza sie do Torunia. Jutro ewakuacja schroniska. potrzebna pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W[/url]
  17. Dziewczyny ofujcie na innych wątkach, rozsyłajcie informacje w cyberprzestrzeni..............
  18. Toruń potrzebuje pomocy. Jutro fala powodziowa : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W[/url]
  19. Dziewczyny ! Potrzebna pomoc w schronisku w Toruniu. Jutro dotrze tam fala powodziowa : [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-przygotowania-do-ewakuacji-schroniska-miejskiego-POTRZEBA-OK.-70-TYMCZAS%C3%93W[/url]
  20. Widać, że Aria jest szczęśliwa:loveu::loveu::loveu:
  21. Jest dość fajny hotelik dla psów w Parowie Falęckiej, ale to kierownictwo schronu musiałoby zadzwonić i ustalić warunki : [B]Adres:[/B] Parowa Falęcka 18, 87-140 Parowa Falęcka[B]Telefon:[/B] 501284564[B]Nip:[/B] 9561663458 [B]E-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][B]Strona www:[/B] [URL="http://www.psiafarma.iq.pl/"]www.psiafarma.iq.pl[/URL][B]Forma własności:[/B] Bez FP - zakład prywatny
  22. Jestem po rozmowie z MC mother. Nikt nie wykazał tyle łaskawosci aby powiadomić o godzinie wizyty. Ustaliłyśmy, że ze względu na sytuacje dowieziemy Juranda w sobotę. Nie potrafimy podać godziny, ale na pewno zmieścimy się w godzinach urzędowania schroniska.
  23. Widziałam na pewno ostatnio jakiegoś boksera. Mogę sprawdzic jutro jak będę po Juranda. Wkleiłam apel na swoim profilu nk, ale od moich znajomych rzadko jest odzew.
×
×
  • Create New...